Sihtasutus Luunja Jõesadam

Registrisse kantud Registrikood 90012550 SA Luunja alevik Registreeritud 25.11.2013
Võrdle

Sihtasutus Luunja Jõesadam (SA), Luunja alevik, registrikood 90012550, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 9 518 € ja töötajaid 1.

Käive
9 518 €
↓ 81,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 129 €
↓ 61,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 376 €
↓ 17,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 9 518 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 376 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 9 518 € · −81,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 9 155 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 872 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 45 458 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 831 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 3 339 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 849 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 59 947 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 368 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 8 081 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 048 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 52 072 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 518 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 3 339 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 849 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 59 947 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 5 368 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 081 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 1 048 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 52 072 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 9 518 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 376 € · −17,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 621 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 621 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 4 621 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 621 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 4 642 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 732 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 4 787 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 787 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 4 787 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 937 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 4 069 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 376 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 642 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 4 732 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 787 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 4 787 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 787 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 2 937 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 069 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 3 376 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 129 € · −61,4% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 5 882 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 445 €2024 II kv Ettevõte: 8 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 477 €2024 IV kv Ettevõte: 261 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 9 770 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 814 €2026 II kv Ettevõte: 10 687 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 129 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 261 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 770 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 2 814 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 687 €2026 III kv Ettevõte: 4 129 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 9 518 4 129 3 376 1
2026 II kv 52 072 10 687 4 069 1
2026 I kv 1 048 2 814 2 937 1
2025 IV kv 8 081 — 4 787 1
2025 III kv 5 368 — 4 787 1
2025 II kv 59 947 9 770 4 787 1
2025 I kv 849 — 4 732 1
2024 IV kv 3 339 261 4 642 1
2024 III kv 11 831 4 477 4 621 1
2024 II kv 45 458 8 960 4 621 1
2024 I kv 872 4 445 4 621 1
2023 IV kv 9 155 5 882 4 621 1
2023 III kv 2 589 — 4 621 1
2023 II kv 32 881 — 4 221 1
2023 I kv 341 3 183 3 311 1
2022 IV kv 3 119 3 311 3 311 1
2022 III kv -1 708 — 3 311 1
2022 II kv 21 807 4 843 3 314 1
2022 I kv 2 151 3 527 3 648 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 125 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 518 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 376 133 € · +5 376,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-20002004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12 065 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -11 044 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 489 093 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 11 314 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 287 889 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -7 128 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 376 133 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12 065 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -11 044 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 489 093 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 11 314 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 287 889 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -7 128 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 376 133 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 747 888 € · +23,4% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 670 949 €20192020 Ettevõte: 728 180 €20202021 Ettevõte: 1 105 835 €20212022 Ettevõte: 1 274 292 €20222023 Ettevõte: 1 377 334 €20232024 Ettevõte: 1 416 459 €20242025 Ettevõte: 1 747 888 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 670 949 €20192020 Ettevõte: 728 180 €2021 Ettevõte: 1 105 835 €20212022 Ettevõte: 1 274 292 €2023 Ettevõte: 1 377 334 €20232024 Ettevõte: 1 416 459 €2025 Ettevõte: 1 747 888 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 741 365 € · +27,6% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 595 108 €20192020 Ettevõte: 584 064 €20202021 Ettevõte: 1 073 157 €20212022 Ettevõte: 1 084 471 €20222023 Ettevõte: 1 372 360 €20232024 Ettevõte: 1 365 232 €20242025 Ettevõte: 1 741 365 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 595 108 €20192020 Ettevõte: 584 064 €2021 Ettevõte: 1 073 157 €20212022 Ettevõte: 1 084 471 €2023 Ettevõte: 1 372 360 €20232024 Ettevõte: 1 365 232 €2025 Ettevõte: 1 741 365 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 376 133 44 699 1 747 888 1 741 365 1
2024 0 -7 128 45 987 1 416 459 1 365 232 1
2023 0 287 889 42 879 1 377 334 1 372 360 1
2022 0 11 314 33 653 1 274 292 1 084 471 1
2021 0 489 093 72 055 1 105 835 1 073 157 3
2020 0 -11 044 73 873 728 180 584 064 3
2019 0 12 065 55 728 670 949 595 108 3
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
56,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
21,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
21,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,77
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
669 973 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 725 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 26.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.05.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.08.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Sihtasutust võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Andres Sats
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 09.02.2026
  • Annika Tamme
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 09.02.2026
  • Avo Rattasepp
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 09.02.2026
  • Rivo Kikkul
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 09.02.2026

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
S 20065840 / 16
15.05.2026
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
02.06.2026
PDF
S 20065840 / M15
29.04.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.05.2026 Jõustunud
15.05.2026
PDF
S 20065840 / 15
29.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
29.04.2026
PDF
S 20065840 / M14
21.04.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.05.2026 Puudused kõrvaldatud
29.04.2026
PDF
S 20065840 / M13
25.02.2026
Korraldav määrus Jõustunud
25.02.2026
PDF
S 20065840 / M12
30.01.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 13.02.2026 Jõustunud
30.01.2026
PDF
S 20065840 / 14
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
S 20065840 / 13
29.08.2022
Muutmiskanne Jõustunud
29.08.2022
PDF
S 20065840 / 12
22.12.2021
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2021
PDF
S 20065840 / 11
08.10.2021
Muutmiskanne Jõustunud
08.10.2021
PDF
S 20065840 / 10
16.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2021
PDF
S 20065840 / 9
19.01.2021
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2021
PDF
S 20065840 / M11
10.09.2020
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
10.09.2020
PDF
S 20065840 / 8
09.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
09.09.2020
PDF
S 20065840 / 7
27.08.2020
Muutmiskanne Jõustunud
27.08.2020
PDF
S 20065840 / 6
21.08.2020
Muutmiskanne Jõustunud
21.08.2020
PDF
S 20065840 / M10
13.08.2020
Korraldav määrus Jõustunud
13.08.2020
PDF
S 20065840 / 5
03.08.2020
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
10.10.2020
PDF
S 20065840 / M9
13.07.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.07.2020 Jõustunud
13.07.2020
PDF
S 20065840 / 4
22.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
22.05.2020
PDF
S 20065840 / M8
13.05.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.05.2020 Puudused kõrvaldatud
22.05.2020
PDF
S 20065840 / M7
03.04.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 18.04.2020 Jõustunud
03.04.2020
PDF
S 20065840 / M6
23.03.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.04.2020 Puudused kõrvaldatud
24.03.2020
PDF
S 20065840 / M5
11.09.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.09.2019 Puudused kõrvaldatud
20.09.2019
PDF
S 20065840 / M4
03.06.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.07.2019 Jõustunud
03.06.2019
PDF
S 20065840 / 3
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
S 20065840 / M3
24.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 25.09.2016 Puudused kõrvaldatud
28.03.2016
PDF
S 20065840 / 2
01.07.2015
Muutmiskanne Jõustunud
01.07.2015
PDF
S 20065840
25.11.2013
Esmakanne Jõustunud
25.11.2013
PDF
S 20065840 / M2
20.11.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.12.2013 Puudused kõrvaldatud
25.11.2013
PDF
S 20065840 / M1
15.11.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.12.2013 Puudused kõrvaldatud
25.11.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes