Sihtasutus Räpina Saun
Sihtasutus Räpina Saun (SA), Räpina linn, registrikood 90012544, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu mujal liigitamata teenindus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 147 €parem kui 95% ettevõteteltegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 4 106 | 4 294 | 2 |
| 2026 II kv | — | 3 666 | 3 756 | 2 |
| 2026 I kv | — | 3 395 | 3 478 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 3 478 | 3 562 | 2 |
| 2025 III kv | — | 4 132 | 4 229 | 2 |
| 2025 II kv | — | 3 525 | 3 610 | 2 |
| 2025 I kv | — | 3 317 | 3 400 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 3 300 | 3 383 | 2 |
| 2024 III kv | — | 3 820 | 3 912 | 2 |
| 2024 II kv | — | 2 825 | 2 890 | 2 |
| 2024 I kv | — | 2 541 | 2 603 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 2 363 | 2 419 | 2 |
| 2023 III kv | — | 2 799 | 2 862 | 2 |
| 2023 II kv | — | 2 371 | 2 428 | 2 |
| 2023 I kv | — | 2 109 | 2 163 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 2 356 | 2 440 | 2 |
| 2022 III kv | — | 2 335 | 2 409 | 2 |
| 2022 II kv | — | 2 094 | 2 144 | 2 |
| 2022 I kv | — | 1 998 | 2 046 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -3 750 | 35 357 | 2 198 | 335 | 2 |
| 2024 | 0 | -8 027 | 32 114 | 5 916 | 4 085 | 2 |
| 2023 | 0 | 9 029 | 25 169 | 13 790 | 12 112 | 2 |
| 2022 | 0 | 5 563 | 22 936 | 7 476 | 3 083 | 2 |
| 2021 | 0 | -3 515 | 18 180 | 1 904 | -2 480 | 2 |
| 2020 | 0 | -1 261 | 18 006 | 2 656 | 1 035 | 2 |
| 2019 | 0 | 913 | 16 380 | 3 701 | 2 296 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 04.05.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 27.05.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 08.05.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 02.05.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 13.04.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.04.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 27.04.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Kristina KaramaJuhatuse liige · alates 19.08.2021
Esindusõigus
Sihtasutust võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
Kasusaajaid ei ole märgitud.
Asutajad ja muud isikud
- Peeter SibulNõukogu liige · 31.07.2024
- Riho LuhtNõukogu liige · 31.07.2024
- Tarmo RämsonNõukogu liige · 06.03.2025
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 96999Muu mujal liigitamata teenindus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| S 20065390 / 7 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| S 20065390 / 6 19.08.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.08.2021 |
||
| S 20065390 / 5 25.03.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.03.2020 |
||
| S 20065390 / M6 15.04.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 09.05.2019 | Puudused kõrvaldatud 16.04.2019 |
|
| S 20065390 / M5 08.04.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 08.05.2019 | Puudused kõrvaldatud 16.04.2019 |
|
| S 20065390 / M4 09.01.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 08.02.2019 | Puudused kõrvaldatud 07.02.2019 |
|
| S 20065390 / 4 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| S 20065390 / 3 21.05.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.05.2014 |
||
| S 20065390 / M3 14.05.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.06.2014 | Puudused kõrvaldatud 21.05.2014 |
|
| S 20065390 / 2 06.05.2014 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 27.05.2014 |
||
| S 20065390 / M2 26.03.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.04.2014 | Jõustunud 26.03.2014 |
|
| S 20065390 17.10.2013 |
Esmakanne | Jõustunud 17.10.2013 |
||
| S 20065390 / M1 07.10.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 22.10.2013 | Puudused kõrvaldatud 17.10.2013 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes