Sihtasutus Haraka Kodu

Registrisse kantud Registrikood 90009051 SA Maidla küla Registreeritud 17.02.2006
Võrdle

Sihtasutus Haraka Kodu (SA), Maidla küla, registrikood 90009051, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 31.

Käive
—
Riiklikud maksud
64 893 €
↑ 15,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
68 669 €
↑ 15,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
29
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoolekandeasutuste tegevus · EMTAK 87

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 368 €
    tegevusala mediaan 1 988 € · ettevõtteid tegevusalal: 199
  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 257

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 368 € · +19,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 988 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 814 € Tegevusala mediaan: 1 502 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 807 € Tegevusala mediaan: 1 507 €2024 II kv Ettevõte: 1 714 € Tegevusala mediaan: 1 561 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 998 € Tegevusala mediaan: 1 704 €2024 IV kv Ettevõte: 1 996 € Tegevusala mediaan: 1 683 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 175 € Tegevusala mediaan: 1 869 €2025 II kv Ettevõte: 2 056 € Tegevusala mediaan: 1 808 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 186 € Tegevusala mediaan: 1 995 €2025 IV kv Ettevõte: 1 976 € Tegevusala mediaan: 1 901 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 968 € Tegevusala mediaan: 1 923 €2026 II kv Ettevõte: 1 977 € Tegevusala mediaan: 1 782 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 368 € Tegevusala mediaan: 1 988 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 996 € Tegevusala mediaan: 1 683 €2025 I kv Ettevõte: 2 175 € Tegevusala mediaan: 1 869 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 056 € Tegevusala mediaan: 1 808 €2025 III kv Ettevõte: 2 186 € Tegevusala mediaan: 1 995 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 976 € Tegevusala mediaan: 1 901 €2026 I kv Ettevõte: 1 968 € Tegevusala mediaan: 1 923 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 977 € Tegevusala mediaan: 1 782 €2026 III kv Ettevõte: 2 368 € Tegevusala mediaan: 1 988 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 29 · −3,3% võrreldes 2026 II kv
0102030402023 IV kv Ettevõte: 26IV·232024 I kv Ettevõte: 292024 II kv Ettevõte: 33II·242024 III kv Ettevõte: 312024 IV kv Ettevõte: 29IV·242025 I kv Ettevõte: 272025 II kv Ettevõte: 30II·252025 III kv Ettevõte: 292025 IV kv Ettevõte: 29IV·252026 I kv Ettevõte: 302026 II kv Ettevõte: 30II·262026 III kv Ettevõte: 29III·2601020302024 IV kv Ettevõte: 292025 I kv Ettevõte: 27I·252025 II kv Ettevõte: 302025 III kv Ettevõte: 29III·252025 IV kv Ettevõte: 292026 I kv Ettevõte: 30I·262026 II kv Ettevõte: 302026 III kv Ettevõte: 29III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 64 893 € · +15,7% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 44 521 €IV·232024 I kv Ettevõte: 49 634 €2024 II kv Ettevõte: 53 612 €II·242024 III kv Ettevõte: 58 695 €2024 IV kv Ettevõte: 54 735 €IV·242025 I kv Ettevõte: 55 388 €2025 II kv Ettevõte: 58 619 €II·252025 III kv Ettevõte: 60 034 €2025 IV kv Ettevõte: 54 683 €IV·252026 I kv Ettevõte: 55 823 €2026 II kv Ettevõte: 56 103 €II·262026 III kv Ettevõte: 64 893 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 54 735 €2025 I kv Ettevõte: 55 388 €I·252025 II kv Ettevõte: 58 619 €2025 III kv Ettevõte: 60 034 €III·252025 IV kv Ettevõte: 54 683 €2026 I kv Ettevõte: 55 823 €I·262026 II kv Ettevõte: 56 103 €2026 III kv Ettevõte: 64 893 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 64 893 68 669 29
2026 II kv — 56 103 59 305 30
2026 I kv — 55 823 59 040 30
2025 IV kv — 54 683 57 309 29
2025 III kv — 60 034 63 396 29
2025 II kv — 58 619 61 682 30
2025 I kv — 55 388 58 725 27
2024 IV kv — 54 735 57 882 29
2024 III kv — 58 695 61 948 31
2024 II kv — 53 612 56 559 33
2024 I kv — 49 634 52 400 29
2023 IV kv — 44 521 47 172 26
2023 III kv — 50 489 53 521 28
2023 II kv — 47 077 49 861 30
2023 I kv — 45 678 48 269 28
2022 IV kv — 38 660 40 875 31
2022 III kv — 45 159 47 941 31
2022 II kv — 41 247 43 934 32
2022 I kv — 41 682 44 618 35
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
789 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -74 747 € · −33,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 233 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-75 000-50 000-25 000025 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 30 043 € Tegevusala mediaan: 1 270 €20192020 Ettevõte: -13 070 € Tegevusala mediaan: 1 430 €20202021 Ettevõte: -67 459 € Tegevusala mediaan: 497 €20212022 Ettevõte: -47 577 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -56 125 € Tegevusala mediaan: 1 517 €20232024 Ettevõte: -74 747 € Tegevusala mediaan: 2 233 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 572 €2025-75 000-50 000-25 000025 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 30 043 € Tegevusala mediaan: 1 270 €20192020 Ettevõte: -13 070 € Tegevusala mediaan: 1 430 €2021 Ettevõte: -67 459 € Tegevusala mediaan: 497 €20212022 Ettevõte: -47 577 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -56 125 € Tegevusala mediaan: 1 517 €20232024 Ettevõte: -74 747 € Tegevusala mediaan: 2 233 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 572 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 2 297 478 € · −4,4% võrreldes 2023
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 797 118 €20192020 Ettevõte: 2 785 174 €20202021 Ettevõte: 2 495 027 €20212022 Ettevõte: 2 454 588 €20222023 Ettevõte: 2 404 413 €20232024 Ettevõte: 2 297 478 €20242025 Ettevõte: —202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 797 118 €20192020 Ettevõte: 2 785 174 €2021 Ettevõte: 2 495 027 €20212022 Ettevõte: 2 454 588 €2023 Ettevõte: 2 404 413 €20232024 Ettevõte: 2 297 478 €2025 Ettevõte: —2025
Omakapital, tuh € 2024: 2 247 800 € · −3,0% võrreldes 2023
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 714 280 €20192020 Ettevõte: 2 701 210 €20202021 Ettevõte: 2 420 525 €20212022 Ettevõte: 2 372 948 €20222023 Ettevõte: 2 316 823 €20232024 Ettevõte: 2 247 800 €20242025 Ettevõte: —202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 714 280 €20192020 Ettevõte: 2 701 210 €2021 Ettevõte: 2 420 525 €20212022 Ettevõte: 2 372 948 €2023 Ettevõte: 2 316 823 €20232024 Ettevõte: 2 247 800 €2025 Ettevõte: —2025
Töötajad 2025: 31 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: 29 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 13,520182019 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 1420192020 Ettevõte: 26 Tegevusala mediaan: 14,520202021 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 13,520212022 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 1420222023 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 1420232024 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 1520242025 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 1620250102030402018 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 13,52019 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 1420192020 Ettevõte: 26 Tegevusala mediaan: 14,52021 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 13,520212022 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 142023 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 1420232024 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 152025 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 162025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — — — — — 31
2024 0 -74 747 595 753 2 297 478 2 247 800 31
2023 0 -56 125 527 061 2 404 413 2 316 823 31
2022 0 -47 577 471 876 2 454 588 2 372 948 27
2021 0 -67 459 440 766 2 495 027 2 420 525 25
2020 0 -13 070 411 487 2 785 174 2 701 210 26
2019 0 30 043 409 269 2 797 118 2 714 280 25
2018 — — — — — 25
2017 — — — — — 25
2016 — — — — — 29
2015 — — — — — 28
2014 — — — — — 26
2013 — — — — — 14
2012 — — — — — 7
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-9,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-3,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-3,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,78
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
26 209 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 601 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.09.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 02.07.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 14.07.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Sihtasutust võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 87301Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
S 10095588 / 8
04.03.2025
Muutmiskanne Jõustunud
04.03.2025
PDF
S 10095588 / 7
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
S 10095588 / 6
25.02.2019
Muutmiskanne Jõustunud
25.02.2019
PDF
S 10095588 / 5
29.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2017
PDF
S 10095588 / 4
05.03.2013
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2013
PDF
S 95588 / 3
20.12.2007
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2007
PDF
S 95588 / M3
15.10.2007
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
22.10.2007
PDF
S 95588 / 2
12.05.2006
Muutmiskanne Jõustunud
12.05.2006
PDF
S 95588 / M2
25.04.2006
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 03.06.2006 Jõustunud
29.04.2006
PDF
S 95588
17.02.2006
Esmakanne Jõustunud
17.02.2006
PDF
S 95588 / M1
01.02.2006
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
01.02.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes