Tallinn, Kalaranna tn 8 korteriühistu
Registrisse kantud Registrikood 80594870
KÜ Registreeritud 21.06.2021
Tallinn, Kalaranna tn 8 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80594870, staatus: registrisse kantud. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 270 910 € ja töötajaid .
Käive
270 910 €
↑ 3,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
15 501 €
↑ 833,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 270 910 | 15 501 | — | — |
| 2026 II kv | 261 020 | 1 661 | — | — |
| 2026 I kv | 318 084 | 684 | — | — |
| 2025 IV kv | 242 717 | 3 783 | — | — |
| 2025 III kv | 199 677 | 3 647 | — | — |
| 2025 II kv | 203 415 | 2 853 | — | — |
| 2025 I kv | 213 077 | 446 | — | — |
| 2024 IV kv | 173 894 | 643 | — | — |
| 2024 III kv | 142 164 | 1 616 | — | — |
| 2024 II kv | 188 140 | 865 | — | — |
| 2024 I kv | 225 690 | — | — | — |
| 2023 IV kv | 167 935 | 773 | — | — |
| 2023 III kv | 116 472 | 1 198 | — | — |
| 2023 II kv | 154 715 | 434 | — | — |
| 2023 I kv | 195 940 | — | — | — |
| 2022 IV kv | 153 643 | 1 268 | — | — |
| 2022 III kv | 107 248 | 1 656 | — | — |
| 2022 II kv | 72 284 | 373 | — | — |
| 2022 I kv | 70 972 | 2 179 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 389 093 | 22 741 | 0 | 396 014 | 206 475 | 0 |
| 2024 | 308 527 | 7 580 | 0 | 285 435 | 154 298 | 0 |
| 2023 | 249 546 | 3 274 | 0 | 289 033 | 146 718 | 0 |
| 2022 | 177 904 | 23 103 | 0 | 252 393 | 143 444 | 0 |
| 2021 | 30 709 | 10 925 | 0 | 90 144 | 63 526 | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
5,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
11,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
52,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
47,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,09
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 23.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 04.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 26.03.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 23.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 21.06.2021 – 31.12.2021 | 16.03.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Pro Halduse OÜValitseja · alates 21.06.2021
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
Tegevusalad on märkimata.
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 50170979 / 4 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 50170979 / 3 29.09.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.09.2022 |
||
| Ü 50170979 / 2 01.09.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2021 |
||
| Ü 50170979 21.06.2021 |
Esmakanne | Jõustunud 21.06.2021 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes