MTÜ Tina 17 Haldus

Registrisse kantud Registrikood 80580342 MTÜ Tallinn Registreeritud 22.04.2020
Võrdle

MTÜ Tina 17 Haldus (MTÜ), Tallinn, registrikood 80580342, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonehalduse kombineeritud teenus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 815 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 158 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 121 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202505 00010 00015 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 815 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 158 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 121 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 117 € · +60,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
01002003004002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 318 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 366 €20222023 Ettevõte: 23 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 73 € Tegevusala mediaan: 306 €20242025 Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 384 €202501002003004002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 318 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 366 €2023 Ettevõte: 23 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 73 € Tegevusala mediaan: 306 €2025 Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 37 776 € · +0,1% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 7 554 €20202021 Ettevõte: 15 704 €20212022 Ettevõte: 26 902 €20222023 Ettevõte: 29 579 €20232024 Ettevõte: 37 731 €20242025 Ettevõte: 37 776 €2025010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 7 554 €2021 Ettevõte: 15 704 €20212022 Ettevõte: 26 902 €2023 Ettevõte: 29 579 €20232024 Ettevõte: 37 731 €2025 Ettevõte: 37 776 €2025
Omakapital, € 2025: 214 € · +120,6% võrreldes 2024
0501001502002502020 Ettevõte: —20202021 Ettevõte: —20212022 Ettevõte: 1 €20222023 Ettevõte: 24 €20232024 Ettevõte: 97 €20242025 Ettevõte: 214 €20250501001502002502020 Ettevõte: —2021 Ettevõte: —20212022 Ettevõte: 1 €2023 Ettevõte: 24 €20232024 Ettevõte: 97 €2025 Ettevõte: 214 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 117 0 37 776 214 0
2024 0 73 0 37 731 97 0
2023 0 23 0 29 579 24 0
2022 0 1 0 26 902 1 0
2021 0 0 0 15 704 — 0
2020 0 0 — 7 554 — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
54,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
0,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
99,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,01
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 20.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 06.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 22.04.2020 – 31.12.2020 10.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Aili Aben
    Juhatuse liige või liikmed · alates 22.04.2020
  • Andres Joosep
    Juhatuse liige või liikmed · alates 22.04.2020
  • Anneli Säde
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 22.04.2020
  • Edith Sassian
    Juhatuse liige või liikmed · alates 22.04.2020
  • Imbi Tarum
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 22.04.2020
  • Jan Skolimowski
    Juhatuse liige või liikmed · alates 22.04.2020
  • Kristel Avent
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 22.04.2020
  • Marika Seiler
    Juhatuse liige või liikmed · alates 22.04.2020

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81101Hoonehalduse kombineeritud teenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 50144571 / M2
22.08.2023
Korraldav määrus 05.09.2023 Puudused kõrvaldatud
30.08.2023
PDF
M 50144571 / 3
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 50144571 / 2
26.10.2021
Kandemäärus ex officio Jõustunud
26.10.2021
PDF
M 50144571
22.04.2020
Esmakanne Jõustunud
22.04.2020
PDF
M 50144571 / M1
20.04.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.05.2020 Puudused kõrvaldatud
22.04.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes