Mittetulundusühing Inglikoor

Registrisse kantud Registrikood 80570607 MTÜ Tallinn Registreeritud 26.09.2019
Võrdle

Mittetulundusühing Inglikoor (MTÜ), Tallinn, registrikood 80570607, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
3 520 €
Tööjõumaksud
3 520 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 III kv: 381 € · tegevusala mediaan 840 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502022 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 736 €I·222022 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 812 €III·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 812 €IV·222023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 807 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 840 €II·232023 III kv Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 840 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 840 €IV·232025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 067 €I·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €III·2602505007501 0001 2502022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 812 €2023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 807 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 840 €2023 III kv Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 840 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 840 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 067 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2023 II kv
01232022 I kv Ettevõte: —I·222022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 I kv Ettevõte: —I·232023 II kv Ettevõte: 3II·232023 III kv Ettevõte: 3III·232023 IV kv Ettevõte: —IV·232025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·262026 III kv Ettevõte: —III·2601232022 IV kv Ettevõte: 12023 I kv Ettevõte: —I·232023 II kv Ettevõte: 32023 III kv Ettevõte: 3III·232023 IV kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 520 €
01 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 507 €I·222022 III kv Ettevõte: —III·222022 IV kv Ettevõte: —IV·222023 I kv Ettevõte: 766 €I·232023 II kv Ettevõte: —II·232023 III kv Ettevõte: 1 055 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 172 €IV·232025 IV kv Ettevõte: 1 828 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 III kv Ettevõte: 3 520 €III·2601 0002 0003 0004 0002022 IV kv Ettevõte: —2023 I kv Ettevõte: 766 €I·232023 II kv Ettevõte: —2023 III kv Ettevõte: 1 055 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 172 €2025 IV kv Ettevõte: 1 828 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 3 520 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 3 520 3 520 —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — 1 828 1 826 —
2023 IV kv — 1 172 1 271 —
2023 III kv — 1 055 1 144 3
2023 II kv — — — 3
2023 I kv — 766 830 —
2022 IV kv — — — 1
2022 III kv — — — 1
2022 I kv — 507 558 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 365 €202501 0002 0003 0004 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 874 € · −1,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002020 Ettevõte: 844 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: -512 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 1 019 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 2 280 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 2 926 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: 2 874 € Tegevusala mediaan: 139 €2025-1 00001 0002 0003 0002020 Ettevõte: 844 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: -512 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 1 019 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: 2 280 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 2 926 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: 2 874 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 9 464 € · +43,6% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 844 €20202021 Ettevõte: 332 €20212022 Ettevõte: 1 351 €20222023 Ettevõte: 6 758 €20232024 Ettevõte: 6 590 €20242025 Ettevõte: 9 464 €202502 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 844 €2021 Ettevõte: 332 €20212022 Ettevõte: 1 351 €2023 Ettevõte: 6 758 €20232024 Ettevõte: 6 590 €2025 Ettevõte: 9 464 €2025
Omakapital, € 2025: 9 431 € · +43,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 844 €20202021 Ettevõte: 332 €20212022 Ettevõte: 1 351 €20222023 Ettevõte: 3 631 €20232024 Ettevõte: 6 557 €20242025 Ettevõte: 9 431 €202502 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 844 €2021 Ettevõte: 332 €20212022 Ettevõte: 1 351 €2023 Ettevõte: 3 631 €20232024 Ettevõte: 6 557 €2025 Ettevõte: 9 431 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
012342020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025012342020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 2 874 0 9 464 9 431 0
2024 0 2 926 0 6 590 6 557 0
2023 0 2 280 1 960 6 758 3 631 1
2022 0 1 019 1 553 1 351 1 351 0
2021 0 -512 1 394 332 332 0
2020 0 844 2 371 844 844 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
20,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
30,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
30,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
286,79
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.09.2024 – 31.08.2025 27.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.09.2023 – 31.08.2024 29.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.09.2022 – 31.08.2023 29.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.09.2021 – 31.08.2022 01.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.09.2020 – 31.08.2021 15.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 26.09.2019 – 31.08.2020 27.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90201Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 50128063 / M4
28.03.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 01.07.2025 Puudused kõrvaldatud
30.03.2025
PDF
M 50128063 / 2
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 50128063 / M3
30.08.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 29.09.2022 Puudused kõrvaldatud
30.08.2022
PDF
M 50128063
26.09.2019
Esmakanne Jõustunud
26.09.2019
PDF
M 50128063 / M2
19.09.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.10.2019 Puudused kõrvaldatud
26.09.2019
PDF
M 50128063 / M1
11.09.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.10.2019 Puudused kõrvaldatud
26.09.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes