Tallinn, Vabaduse väljak 6 korteriühistu
Registrisse kantud Registrikood 80483768
KÜ Registreeritud 12.01.2018
Tallinn, Vabaduse väljak 6 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80483768, staatus: registrisse kantud. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 279 € ja töötajaid .
Käive
7 279 €
↓ 51,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 7 279 | — | — | — |
| 2026 II kv | 15 089 | — | — | — |
| 2026 I kv | 24 356 | — | — | — |
| 2025 IV kv | 14 200 | 160 | — | — |
| 2025 III kv | 10 590 | 631 | — | — |
| 2025 II kv | 14 859 | — | — | — |
| 2025 I kv | 21 081 | 11 | — | — |
| 2024 IV kv | 13 944 | 185 | — | — |
| 2024 III kv | 6 205 | — | — | — |
| 2024 II kv | 14 949 | — | — | — |
| 2024 I kv | 24 887 | — | — | — |
| 2023 IV kv | 13 882 | — | — | — |
| 2023 III kv | 6 474 | — | — | — |
| 2023 II kv | 15 526 | — | — | — |
| 2023 I kv | 24 677 | 17 | — | — |
| 2022 IV kv | 14 174 | 318 | — | — |
| 2022 III kv | 6 820 | 68 | — | — |
| 2022 II kv | 15 551 | 57 | — | — |
| 2022 I kv | 22 733 | 72 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 218 | -1 605 | 0 | 62 409 | 9 243 | 0 |
| 2024 | 62 175 | -1 006 | 0 | 49 865 | 10 848 | 0 |
| 2023 | 29 726 | -1 388 | 0 | 87 687 | 11 854 | 0 |
| 2022 | 22 500 | 1 195 | 0 | 78 941 | 13 242 | 0 |
| 2021 | 20 261 | 1 046 | 0 | 68 930 | 12 047 | 0 |
| 2020 | 19 257 | 171 | 0 | 47 956 | 11 001 | 0 |
| 2019 | 22 616 | 300 | 0 | 31 894 | 10 830 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
-8,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-17,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
14,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
85,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,17
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 10.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 03.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 17.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 29.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Alar JõesteJuhatuse liige · alates 13.04.2018
- Toomas TikenbergJuhatuse liige · alates 13.04.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
Tegevusalad on märkimata.
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 50079181 / 7 11.07.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.07.2023 |
||
| Ü 50079181 / 6 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 50079181 / 5 28.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.06.2021 |
||
| Ü 50079181 / 4 04.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.06.2021 |
||
| Ü 50079181 / 3 13.04.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.04.2018 |
||
| Ü 50079181 / 2 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| Ü 50079181 12.01.2018 |
Esmakanne | Jõustunud 12.01.2018 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes