Põltsamaa vald, Adavere alevik, Pargi tn 7 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80432742 KÜ Registreeritud 29.12.2017
Võrdle

Põltsamaa vald, Adavere alevik, Pargi tn 7 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80432742, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 371 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
127 €
↓ 67,8% võrreldes: 2022 III kv
Tööjõumaksud
133 €
↓ 67,8% võrreldes: 2022 III kv
Töötajad
—

2022 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 371 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471

Maksud ja käive

2022 III kv – 2022 IV kv
Riiklikud maksud, € 2022 IV kv: 127 € · −67,8% võrreldes 2022 III kv
01002003004002022 III kv Ettevõte: 395 €III·222022 IV kv Ettevõte: 127 €IV·2201002003004002022 III kv Ettevõte: 395 €2022 IV kv Ettevõte: 127 €IV·22
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2022 IV kv — 127 133 —
2022 III kv — 395 413 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 371 € · +21,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 201 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 257 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 589 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 3 520 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 2 441 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 306 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 371 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 201 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 257 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 589 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 3 520 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 2 441 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 306 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 371 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
01002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 283 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 0,0 % · +0,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,2 % · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 16 594 € · +40,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 221 €20192020 Ettevõte: 7 682 €20202021 Ettevõte: 9 997 €20212022 Ettevõte: 9 065 €20222023 Ettevõte: 9 334 €20232024 Ettevõte: 11 773 €20242025 Ettevõte: 16 594 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 221 €20192020 Ettevõte: 7 682 €2021 Ettevõte: 9 997 €20212022 Ettevõte: 9 065 €2023 Ettevõte: 9 334 €20232024 Ettevõte: 11 773 €2025 Ettevõte: 16 594 €2025
Omakapital, € 2025: 120 € · +0,0% võrreldes 2024
02550751001252018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 120 €20192020 Ettevõte: 120 €20202021 Ettevõte: 120 €20212022 Ettevõte: 120 €20222023 Ettevõte: 120 €20232024 Ettevõte: 120 €20242025 Ettevõte: 120 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 120 €20192020 Ettevõte: 120 €2021 Ettevõte: 120 €20212022 Ettevõte: 120 €2023 Ettevõte: 120 €20232024 Ettevõte: 120 €2025 Ettevõte: 120 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 371 0 0 16 594 120 0
2024 306 0 0 11 773 120 0
2023 2 441 0 0 9 334 120 0
2022 3 520 0 1 327 9 065 120 0
2021 589 0 0 9 997 120 0
2020 257 0 0 7 682 120 0
2019 201 0 0 5 221 120 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
0,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
99,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,01
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 23.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 50072954 / 5
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 50072954 / 4
08.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50072954 / 3
08.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50072954 / 2
08.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50072954
29.12.2017
Esmakanne Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 50072954 / M1
27.12.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.01.2018 Puudused kõrvaldatud
29.12.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes