Tallinn, Sõpruse pst 29 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80432529 KÜ Tallinn Registreeritud 28.12.2017
Võrdle

Tallinn, Sõpruse pst 29 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80432529, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 23 288 € ja töötajaid .

Käive
23 288 €
↑ 29,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
681 €
↓ 1,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 23 288 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Müügitulu · 2025 32 807 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 0,2 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 23 288 € · +29,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 17 548 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 22 246 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 14 414 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 13 184 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 17 786 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 34 556 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 17 192 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 635 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 18 328 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 26 566 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 17 980 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 23 288 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 17 786 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 34 556 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 192 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 11 635 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 18 328 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 26 566 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 17 980 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 23 288 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 681 € · −1,6% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 72 €IV·232024 I kv Ettevõte: 84 €2024 II kv Ettevõte: 89 €II·242024 III kv Ettevõte: 89 €2024 IV kv Ettevõte: 756 €IV·242025 I kv Ettevõte: 558 €2025 II kv Ettevõte: 634 €II·252025 III kv Ettevõte: 665 €2025 IV kv Ettevõte: 733 €IV·252026 I kv Ettevõte: 681 €2026 II kv Ettevõte: 692 €II·262026 III kv Ettevõte: 681 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 756 €2025 I kv Ettevõte: 558 €I·252025 II kv Ettevõte: 634 €2025 III kv Ettevõte: 665 €III·252025 IV kv Ettevõte: 733 €2026 I kv Ettevõte: 681 €I·262026 II kv Ettevõte: 692 €2026 III kv Ettevõte: 681 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 23 288 681 — —
2026 II kv 17 980 692 — —
2026 I kv 26 566 681 — —
2025 IV kv 18 328 733 — —
2025 III kv 11 635 665 — —
2025 II kv 17 192 634 — —
2025 I kv 34 556 558 — —
2024 IV kv 17 786 756 — —
2024 III kv 13 184 89 — —
2024 II kv 14 414 89 — —
2024 I kv 22 246 84 — —
2023 IV kv 17 548 72 — —
2023 III kv 10 842 72 — —
2023 II kv 27 287 72 — —
2023 I kv 24 884 73 — —
2022 IV kv 18 811 73 — —
2022 III kv 11 054 71 — —
2022 II kv 16 737 73 — —
2022 I kv 19 752 72 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 32 807 € · +9,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 30 728 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 20 629 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 25 371 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 17 922 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 32 348 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 29 871 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 32 807 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 30 728 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 20 629 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 25 371 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 17 922 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 32 348 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 29 871 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 32 807 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 61 € · +510,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
01002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 10 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 61 € Tegevusala mediaan: 283 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 10 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 61 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,2 % · +0,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 32 716 € · +38,1% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 11 589 €20192020 Ettevõte: 13 357 €20202021 Ettevõte: 13 841 €20212022 Ettevõte: 21 374 €20222023 Ettevõte: 18 981 €20232024 Ettevõte: 23 696 €20242025 Ettevõte: 32 716 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 11 589 €20192020 Ettevõte: 13 357 €2021 Ettevõte: 13 841 €20212022 Ettevõte: 21 374 €2023 Ettevõte: 18 981 €20232024 Ettevõte: 23 696 €2025 Ettevõte: 32 716 €2025
Omakapital, € 2025: 4 899 € · +1,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 826 €20192020 Ettevõte: 4 827 €20202021 Ettevõte: 4 828 €20212022 Ettevõte: 4 828 €20222023 Ettevõte: 4 828 €20232024 Ettevõte: 4 838 €20242025 Ettevõte: 4 899 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 826 €20192020 Ettevõte: 4 827 €2021 Ettevõte: 4 828 €20212022 Ettevõte: 4 828 €2023 Ettevõte: 4 828 €20232024 Ettevõte: 4 838 €2025 Ettevõte: 4 899 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 32 807 61 0 32 716 4 899 0
2024 29 871 10 0 23 696 4 838 0
2023 32 348 0 0 18 981 4 828 0
2022 17 922 0 0 21 374 4 828 0
2021 25 371 1 0 13 841 4 828 0
2020 20 629 1 1 185 13 357 4 827 3
2019 30 728 0 — 11 589 4 826 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
15,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
85,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,18
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 14.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 21.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 50073017 / 10
18.08.2026
Muutmiskanne Jõustunud
18.08.2026
PDF
Ü 50073017 / M2
10.08.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.08.2026 Puudused kõrvaldatud
12.08.2026
PDF
Ü 50073017 / 9
29.04.2026
Eitav kandemäärus Jõustunud
15.05.2026
PDF
Ü 50073017 / M1
27.04.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.05.2026 Puudused kõrvaldatud
28.04.2026
PDF
Ü 50073017 / 8
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 50073017 / 7
07.07.2021
Muutmiskanne Jõustunud
07.07.2021
PDF
Ü 50073017 / 6
09.04.2019
Muutmiskanne Jõustunud
09.04.2019
PDF
Ü 50073017 / 5
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 50073017 / 4
08.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50073017 / 3
08.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50073017 / 2
08.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50073017
28.12.2017
Esmakanne Jõustunud
28.12.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes