Kohtla-Järve linn, Keskallee 24 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80431381 KÜ Registreeritud 20.12.2017
Võrdle

Kohtla-Järve linn, Keskallee 24 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80431381, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonehalduse abitegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 3 491 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
244 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
248 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 248 €
    tegevusala mediaan 1 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 3 491 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 -1,1 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 248 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 039 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 180 € Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: 165 € Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: 167 € Tegevusala mediaan: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: 162 € Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 234 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: 313 € Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 984 €2025 IV kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 962 €2026 II kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 234 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 313 € Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 244 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 358 €IV·232024 I kv Ettevõte: 328 €2024 II kv Ettevõte: 331 €II·242024 III kv Ettevõte: 319 €2024 IV kv Ettevõte: 213 €IV·242025 I kv Ettevõte: 460 €2025 II kv Ettevõte: 308 €II·252025 III kv Ettevõte: 244 €2025 IV kv Ettevõte: 244 €IV·252026 I kv Ettevõte: 244 €2026 II kv Ettevõte: 244 €II·262026 III kv Ettevõte: 244 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 213 €2025 I kv Ettevõte: 460 €I·252025 II kv Ettevõte: 308 €2025 III kv Ettevõte: 244 €III·252025 IV kv Ettevõte: 244 €2026 I kv Ettevõte: 244 €I·262026 II kv Ettevõte: 244 €2026 III kv Ettevõte: 244 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 244 248 1
2026 II kv — 244 248 1
2026 I kv — 244 248 1
2025 IV kv — 244 248 1
2025 III kv — 244 248 1
2025 II kv — 308 313 1
2025 I kv — 460 468 2
2024 IV kv — 213 216 2
2024 III kv — 319 324 2
2024 II kv — 331 334 2
2024 I kv — 328 330 2
2023 IV kv — 358 360 2
2023 III kv — 331 334 2
2023 II kv — 295 297 2
2023 I kv — 278 282 2
2022 IV kv — 328 333 3
2022 III kv — 278 282 3
2022 II kv — 295 299 3
2022 I kv — 292 296 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
83 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 3 491 € · +4,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 877 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 9 108 € Tegevusala mediaan: 10 815 €20202021 Ettevõte: 9 672 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 12 432 € Tegevusala mediaan: 14 158 €20222023 Ettevõte: 11 220 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 3 350 € Tegevusala mediaan: 14 121 €20242025 Ettevõte: 3 491 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 877 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 9 108 € Tegevusala mediaan: 10 815 €2021 Ettevõte: 9 672 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 12 432 € Tegevusala mediaan: 14 158 €2023 Ettevõte: 11 220 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 3 350 € Tegevusala mediaan: 14 121 €2025 Ettevõte: 3 491 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -38 € · +93,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
-3 000-2 000-1 00001 0002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 423 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 977 € Tegevusala mediaan: 318 €20202021 Ettevõte: -1 017 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -2 506 € Tegevusala mediaan: 366 €20222023 Ettevõte: 1 505 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: -560 € Tegevusala mediaan: 306 €20242025 Ettevõte: -38 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-3 000-2 000-1 00001 0002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 423 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 977 € Tegevusala mediaan: 318 €2021 Ettevõte: -1 017 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -2 506 € Tegevusala mediaan: 366 €2023 Ettevõte: 1 505 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: -560 € Tegevusala mediaan: 306 €2025 Ettevõte: -38 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -1,1 % · +15,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
-30-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16,0 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 10,7 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: -10,5 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: -20,2 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 13,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -16,7 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: -1,1 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025-30-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16,0 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 10,7 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: -10,5 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: -20,2 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: 13,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -16,7 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: -1,1 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 7 697 € · +50,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 380 €20192020 Ettevõte: 4 365 €20202021 Ettevõte: 3 760 €20212022 Ettevõte: 1 358 €20222023 Ettevõte: 3 075 €20232024 Ettevõte: 5 115 €20242025 Ettevõte: 7 697 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 380 €20192020 Ettevõte: 4 365 €2021 Ettevõte: 3 760 €20212022 Ettevõte: 1 358 €2023 Ettevõte: 3 075 €20232024 Ettevõte: 5 115 €2025 Ettevõte: 7 697 €2025
Omakapital, € 2025: 1 562 € · −2,4% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 729 €20192020 Ettevõte: 3 706 €20202021 Ettevõte: 2 826 €20212022 Ettevõte: 655 €20222023 Ettevõte: 2 160 €20232024 Ettevõte: 1 600 €20242025 Ettevõte: 1 562 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 729 €20192020 Ettevõte: 3 706 €2021 Ettevõte: 2 826 €20212022 Ettevõte: 655 €2023 Ettevõte: 2 160 €20232024 Ettevõte: 1 600 €2025 Ettevõte: 1 562 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 3 491 -38 2 734 7 697 1 562 0
2024 3 350 -560 3 252 5 115 1 600 2
2023 11 220 1 505 3 238 3 075 2 160 3
2022 12 432 -2 506 2 954 1 358 655 3
2021 9 672 -1 017 3 052 3 760 2 826 3
2020 9 108 977 3 210 4 365 3 706 3
2019 8 877 1 423 2 850 3 380 2 729 3
2018 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-1,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-2,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
20,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
79,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
10,17
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 31.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 21.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81101Hoonehalduse abitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 50072474 / 8
25.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
25.06.2024
PDF
Ü 50072474 / 7
17.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
17.06.2024
PDF
Ü 50072474 / 6
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 50072474 / M1
08.12.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 22.12.2022 Puudused kõrvaldatud
09.12.2022
PDF
Ü 50072474 / 5
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 50072474 / 4
08.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50072474 / 3
08.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50072474 / 2
08.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50072474
20.12.2017
Esmakanne Jõustunud
20.12.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes