Tartu vald, Lähte alevik, Paju tn 3 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80422011 KÜ Registreeritud 24.08.2017
Võrdle

Tartu vald, Lähte alevik, Paju tn 3 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80422011, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 4 828 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
320 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
346 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2024 4 828 €
    tegevusala mediaan 12 853 € · ettevõtteid tegevusalal: 31 545
  • Puhasrentaablus · 2024 -693,0 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 591

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 320 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 301 €IV·232024 I kv Ettevõte: 301 €2024 II kv Ettevõte: 301 €II·242024 III kv Ettevõte: 301 €2024 IV kv Ettevõte: 301 €IV·242025 I kv Ettevõte: 314 €2025 II kv Ettevõte: 320 €II·252025 III kv Ettevõte: 320 €2025 IV kv Ettevõte: 320 €IV·252026 I kv Ettevõte: 320 €2026 II kv Ettevõte: 320 €II·262026 III kv Ettevõte: 320 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 301 €2025 I kv Ettevõte: 314 €I·252025 II kv Ettevõte: 320 €2025 III kv Ettevõte: 320 €III·252025 IV kv Ettevõte: 320 €2026 I kv Ettevõte: 320 €I·262026 II kv Ettevõte: 320 €2026 III kv Ettevõte: 320 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 320 346 —
2026 II kv — 320 346 —
2026 I kv — 320 346 —
2025 IV kv — 320 346 —
2025 III kv — 320 346 —
2025 II kv — 320 346 —
2025 I kv — 314 339 —
2024 IV kv — 301 326 —
2024 III kv — 301 326 —
2024 II kv — 301 326 —
2024 I kv — 301 326 —
2023 IV kv — 301 326 —
2023 III kv — 301 326 —
2023 II kv — 301 326 —
2023 I kv — 301 326 —
2022 IV kv — 301 326 —
2022 III kv — 214 232 —
2022 II kv — 171 185 —
2022 I kv — 171 185 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 4 828 € · −81,5% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 12 853 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
01002003002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20 133 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 263 955 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 31 666 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 20 906 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 26 115 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 4 828 € Tegevusala mediaan: 12 853 €202401002003002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20 133 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2020 Ettevõte: 263 955 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 31 666 € Tegevusala mediaan: 11 162 €2022 Ettevõte: 20 906 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 26 115 € Tegevusala mediaan: 12 224 €2024 Ettevõte: 4 828 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2024: -33 456 € · −211,9% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 256 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 096 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 246 086 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -9 299 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -15 232 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -10 727 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -33 456 € Tegevusala mediaan: 256 €2024-10001002003002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 096 € Tegevusala mediaan: 205 €2020 Ettevõte: 246 086 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -9 299 € Tegevusala mediaan: 251 €2022 Ettevõte: -15 232 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -10 727 € Tegevusala mediaan: 154 €2024 Ettevõte: -33 456 € Tegevusala mediaan: 256 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -693,0 % · −651,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-800-600-400-20002002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 93,2 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -29,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -72,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -41,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -693,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2024-800-600-400-20002002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2020 Ettevõte: 93,2 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -29,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2022 Ettevõte: -72,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -41,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2024 Ettevõte: -693,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 534 319 € · −5,0% võrreldes 2023
02004006008002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 483 €20192020 Ettevõte: 650 150 €20202021 Ettevõte: 615 162 €20212022 Ettevõte: 584 385 €20222023 Ettevõte: 562 486 €20232024 Ettevõte: 534 319 €202402004006008002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 483 €2020 Ettevõte: 650 150 €20202021 Ettevõte: 615 162 €2022 Ettevõte: 584 385 €20222023 Ettevõte: 562 486 €2024 Ettevõte: 534 319 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 192 835 € · −14,8% võrreldes 2023
01002003002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 049 €20192020 Ettevõte: 261 549 €20202021 Ettevõte: 252 250 €20212022 Ettevõte: 237 018 €20222023 Ettevõte: 226 291 €20232024 Ettevõte: 192 835 €202401002003002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 049 €2020 Ettevõte: 261 549 €20202021 Ettevõte: 252 250 €2022 Ettevõte: 237 018 €20222023 Ettevõte: 226 291 €2024 Ettevõte: 192 835 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 4 828 -33 456 1 929 534 319 192 835 0
2023 26 115 -10 727 2 911 562 486 226 291 0
2022 20 906 -15 232 2 257 584 385 237 018 0
2021 31 666 -9 299 1 749 615 162 252 250 0
2020 263 955 246 086 1 749 650 150 261 549 0
2019 20 133 5 096 1 749 7 483 5 049 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-693,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-17,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-6,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
36,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
63,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,86
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 15.09.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.11.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 07.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 50062567 / M2
26.09.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 26.10.2026 Jõustunud
26.09.2026
PDF
Ü 50062567 / 8
31.07.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
31.07.2024
PDF
Ü 50062567 / 7
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 50062567 / 6
07.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
07.07.2022
PDF
M 50062567 / 5
08.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50062567 / 4
08.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50062567 / 3
08.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50062567 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
M 50062567
24.08.2017
Esmakanne Jõustunud
24.08.2017
PDF
M 50062567 / M1
07.08.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.09.2017 Puudused kõrvaldatud
22.08.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes