Antsla vald, Antsla linn, Tehnika tn 3 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80418564 KÜ Registreeritud 01.06.2017
Võrdle

Antsla vald, Antsla linn, Tehnika tn 3 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80418564, staatus: registrisse kantud. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 12 337 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
294 €
↑ 0,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
304 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 294 € · +0,3% võrreldes 2026 II kv
01002003002023 IV kv Ettevõte: 212 €IV·232024 I kv Ettevõte: 177 €2024 II kv Ettevõte: 177 €II·242024 III kv Ettevõte: 212 €2024 IV kv Ettevõte: 282 €IV·242025 I kv Ettevõte: 290 €2025 II kv Ettevõte: 293 €II·252025 III kv Ettevõte: 293 €2025 IV kv Ettevõte: 293 €IV·252026 I kv Ettevõte: 293 €2026 II kv Ettevõte: 293 €II·262026 III kv Ettevõte: 294 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 282 €2025 I kv Ettevõte: 290 €I·252025 II kv Ettevõte: 293 €2025 III kv Ettevõte: 293 €III·252025 IV kv Ettevõte: 293 €2026 I kv Ettevõte: 293 €I·262026 II kv Ettevõte: 293 €2026 III kv Ettevõte: 294 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 294 304 —
2026 II kv — 293 304 —
2026 I kv — 293 304 —
2025 IV kv — 293 304 —
2025 III kv — 293 304 —
2025 II kv — 293 304 —
2025 I kv — 290 300 —
2024 IV kv — 282 293 —
2024 III kv — 212 223 —
2024 II kv — 177 188 —
2024 I kv — 177 188 —
2023 IV kv — 212 223 —
2023 III kv — 225 234 —
2023 II kv — 197 205 —
2023 I kv — 197 205 —
2022 IV kv — 329 341 —
2022 III kv — 132 137 —
2022 II kv — 132 137 —
2022 I kv — 197 205 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 12 337 € · −0,0% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 309 €20192020 Ettevõte: 5 013 €20202021 Ettevõte: 3 370 €20212022 Ettevõte: 7 864 €20222023 Ettevõte: 10 263 €20232024 Ettevõte: 12 341 €20242025 Ettevõte: 12 337 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 309 €20192020 Ettevõte: 5 013 €2021 Ettevõte: 3 370 €20212022 Ettevõte: 7 864 €2023 Ettevõte: 10 263 €20232024 Ettevõte: 12 341 €2025 Ettevõte: 12 337 €2025
Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 290 € · +2 200,9% võrreldes 2024
-2 00002 0004 0006 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 560 €20192020 Ettevõte: 3 018 €20202021 Ettevõte: 1 375 €20212022 Ettevõte: -1 318 €20222023 Ettevõte: 4 925 €20232024 Ettevõte: -109 €20242025 Ettevõte: 2 290 €2025-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 560 €20192020 Ettevõte: 3 018 €2021 Ettevõte: 1 375 €20212022 Ettevõte: -1 318 €2023 Ettevõte: 4 925 €20232024 Ettevõte: -109 €2025 Ettevõte: 2 290 €2025
Puhasrentaablus, % 2025: 18,6 % · +19,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga
-200204060802017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 47,1 %20192020 Ettevõte: 60,2 %20202021 Ettevõte: 40,8 %20212022 Ettevõte: -16,8 %20222023 Ettevõte: 48,0 %20232024 Ettevõte: -0,9 %20242025 Ettevõte: 18,6 %2025-200204060802018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 47,1 %20192020 Ettevõte: 60,2 %2021 Ettevõte: 40,8 %20212022 Ettevõte: -16,8 %2023 Ettevõte: 48,0 %20232024 Ettevõte: -0,9 %2025 Ettevõte: 18,6 %2025
Varad, € 2025: 23 284 € · +40,5% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 583 €20192020 Ettevõte: 11 554 €20202021 Ettevõte: 12 916 €20212022 Ettevõte: 11 869 €20222023 Ettevõte: 16 688 €20232024 Ettevõte: 16 572 €20242025 Ettevõte: 23 284 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 583 €20192020 Ettevõte: 11 554 €2021 Ettevõte: 12 916 €20212022 Ettevõte: 11 869 €2023 Ettevõte: 16 688 €20232024 Ettevõte: 16 572 €2025 Ettevõte: 23 284 €2025
Omakapital, € 2025: 22 572 € · +43,5% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 841 €20192020 Ettevõte: 10 859 €20202021 Ettevõte: 12 234 €20212022 Ettevõte: 10 916 €20222023 Ettevõte: 15 841 €20232024 Ettevõte: 15 732 €20242025 Ettevõte: 22 572 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 841 €20192020 Ettevõte: 10 859 €2021 Ettevõte: 12 234 €20212022 Ettevõte: 10 916 €2023 Ettevõte: 15 841 €20232024 Ettevõte: 15 732 €2025 Ettevõte: 22 572 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 020172018 Ettevõte: 120182019 Ettevõte: 120192020 Ettevõte: 120202021 Ettevõte: 120212022 Ettevõte: 120222023 Ettevõte: 120232024 Ettevõte: 120242025 Ettevõte: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 12019 Ettevõte: 120192020 Ettevõte: 12021 Ettevõte: 120212022 Ettevõte: 12023 Ettevõte: 120232024 Ettevõte: 12025 Ettevõte: 12025
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 12 337 2 290 2 860 23 284 22 572 1
2024 12 341 -109 2 849 16 572 15 732 1
2023 10 263 4 925 2 246 16 688 15 841 1
2022 7 864 -1 318 1 995 11 869 10 916 1
2021 3 370 1 375 1 995 12 916 12 234 1
2020 5 013 3 018 1 995 11 554 10 859 1
2019 3 309 1 560 1 749 8 583 7 841 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
9,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
32,70
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
12 337 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
238 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 05.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

Tegevusalad on märkimata.

Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 50057344 / M2
06.10.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.11.2026 Jõustunud
22.10.2026
PDF
Ü 50057344 / 6
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 50057344 / 5
08.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50057344 / 4
08.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50057344 / 3
08.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50057344 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
M 50057344
01.06.2017
Esmakanne Jõustunud
01.06.2017
PDF
M 50057344 / M1
15.05.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.06.2017 Puudused kõrvaldatud
01.06.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes