Tallinn, Vabaduse pst 143b korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80403114 KÜ Registreeritud 27.06.2016
Võrdle

Tallinn, Vabaduse pst 143b korteriühistu (KÜ), , registrikood 80403114, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2021. aasta aruande järgi oli müügitulu 1 616 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
1 616 €
↑ 3,1% võrreldes: 2020
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2020

2021 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2021 1 616 €
    tegevusala mediaan 11 162 € · ettevõtteid tegevusalal: 28 414
  • Puhasrentaablus · 2021 73,1 %
    tegevusala mediaan 7,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 23 014

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2021
Müügitulu, € 2021: 1 616 € · +3,1% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 11 162 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 646 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 1 568 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 1 616 € Tegevusala mediaan: 11 162 €202102 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 646 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 1 568 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 1 616 € Tegevusala mediaan: 11 162 €2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2021: 1 182 € · −5,7% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 251 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 271 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 254 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 1 182 € Tegevusala mediaan: 251 €202105001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 271 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 254 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 1 182 € Tegevusala mediaan: 251 €2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 73,1 % · −6,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 7,4 % · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0204060802016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 77,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 80,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 73,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20210204060802016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 77,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 80,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 73,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2021: 5 833 € · +25,4% võrreldes 2020
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 397 €20192020 Ettevõte: 4 651 €20202021 Ettevõte: 5 833 €202102 0004 0006 0002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 397 €20192020 Ettevõte: 4 651 €2021 Ettevõte: 5 833 €2021
Omakapital, € 2021: 5 833 € · +25,4% võrreldes 2020
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 397 €20192020 Ettevõte: 4 651 €20202021 Ettevõte: 5 833 €202102 0004 0006 0002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 397 €20192020 Ettevõte: 4 651 €2021 Ettevõte: 5 833 €2021
Töötajad 2021: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120210,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2021 1 616 1 182 0 5 833 5 833 0
2020 1 568 1 254 0 4 651 4 651 0
2019 1 646 1 271 0 3 397 3 397 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2021

Puhasrentaablus
73,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
20,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
20,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 06.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 50032162 / 8
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 50032162 / M3
29.09.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 29.10.2022 Puudused kõrvaldatud
06.10.2022
PDF
Ü 50032162 / M2
18.09.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.10.2019 Puudused kõrvaldatud
18.09.2019
PDF
Ü 50032162 / 7
18.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
18.09.2019
PDF
Ü 50032162 / 6
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 50032162 / 5
08.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50032162 / 4
08.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50032162 / 3
08.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2018
PDF
M 50032162 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
M 50032162
27.06.2016
Esmakanne Jõustunud
27.06.2016
PDF
M 50032162 / M1
16.06.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.07.2016 Puudused kõrvaldatud
27.06.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes