Mittetulundusühing Crause Tantsukool

Registrisse kantud Registrikood 80384842 MTÜ Tallinn Registreeritud 28.04.2015
Võrdle

Mittetulundusühing Crause Tantsukool (MTÜ), Tallinn, registrikood 80384842, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 164 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 296 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 296 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 296 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 205 € Tegevusala mediaan: 945 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 867 € Tegevusala mediaan: 963 €2024 II kv Ettevõte: 1 668 € Tegevusala mediaan: 1 008 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 989 € Tegevusala mediaan: 1 003 €2024 IV kv Ettevõte: 1 559 € Tegevusala mediaan: 1 006 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 631 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2025 II kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 426 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 II kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 559 € Tegevusala mediaan: 1 006 €2025 I kv Ettevõte: 1 631 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 1 426 € Tegevusala mediaan: 1 110 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 164 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 034 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 724 €2024 II kv Ettevõte: 1 539 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 835 €2024 IV kv Ettevõte: 1 438 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 507 €2025 II kv Ettevõte: 1 593 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 593 €2025 IV kv Ettevõte: 1 593 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 296 €2026 II kv Ettevõte: 1 164 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 164 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 438 €2025 I kv Ettevõte: 1 507 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 593 €2025 III kv Ettevõte: 1 593 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 593 €2026 I kv Ettevõte: 1 296 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 164 €2026 III kv Ettevõte: 1 164 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 164 1 296 1
2026 II kv — 1 164 1 296 1
2026 I kv — 1 296 1 426 1
2025 IV kv — 1 593 1 722 1
2025 III kv — 1 593 1 722 1
2025 II kv — 1 593 1 722 1
2025 I kv — 1 507 1 631 1
2024 IV kv — 1 438 1 559 1
2024 III kv — 1 835 1 989 1
2024 II kv — 1 539 1 668 1
2024 I kv — 1 724 1 867 1
2023 IV kv — 2 034 2 205 1
2023 III kv — 2 034 2 205 1
2023 II kv — 2 034 2 205 1
2023 I kv — 1 580 1 712 1
2022 IV kv — 1 047 1 136 1
2022 III kv — 1 482 1 607 1
2022 II kv — 2 353 2 551 1
2022 I kv — 1 697 1 840 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
432 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 7 490 € · +181,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -834 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 2 491 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -11 791 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 3 292 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -17 829 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -9 145 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: 7 490 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -834 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 2 491 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: -11 791 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 3 292 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -17 829 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -9 145 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: 7 490 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 3 246 € · −48,1% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 18 313 €20192020 Ettevõte: 20 128 €20202021 Ettevõte: 10 909 €20212022 Ettevõte: 14 183 €20222023 Ettevõte: 12 686 €20232024 Ettevõte: 6 252 €20242025 Ettevõte: 3 246 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 18 313 €20192020 Ettevõte: 20 128 €2021 Ettevõte: 10 909 €20212022 Ettevõte: 14 183 €2023 Ettevõte: 12 686 €20232024 Ettevõte: 6 252 €2025 Ettevõte: 3 246 €2025
Omakapital, € 2025: -12 366 € · +37,7% võrreldes 2024
-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 126 €20192020 Ettevõte: 15 617 €20202021 Ettevõte: 3 826 €20212022 Ettevõte: 7 118 €20222023 Ettevõte: -10 711 €20232024 Ettevõte: -19 856 €20242025 Ettevõte: -12 366 €2025-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 126 €20192020 Ettevõte: 15 617 €2021 Ettevõte: 3 826 €20212022 Ettevõte: 7 118 €2023 Ettevõte: -10 711 €20232024 Ettevõte: -19 856 €2025 Ettevõte: -12 366 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 7 490 9 634 3 246 -12 366 1
2024 0 -9 145 9 700 6 252 -19 856 1
2023 0 -17 829 13 950 12 686 -10 711 1
2022 0 3 292 12 511 14 183 7 118 1
2021 0 -11 791 9 717 10 909 3 826 1
2020 0 2 491 10 399 20 128 15 617 1
2019 0 -834 9 895 18 313 13 126 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
13,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
230,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-381,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
481,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,18
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
56 900 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
803 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 9312Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 50007285 / 5
04.03.2026
Kandemäärus ex officio Jõustunud
04.03.2026
PDF
M 50007285 / 4
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 50007285 / 3
10.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2017
PDF
M 50007285 / 2
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
M 50007285 / M1
28.04.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.05.2015 Puudused kõrvaldatud
28.04.2015
PDF
M 50007285
28.04.2015
Esmakanne Jõustunud
28.04.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes