MTÜ Saarde Vabatahtlikud Pritsumehed

Registrisse kantud Registrikood 80376481 MTÜ Tali küla Registreeritud 24.10.2014
Võrdle

MTÜ Saarde Vabatahtlikud Pritsumehed (MTÜ), Tali küla, registrikood 80376481, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tuletõrje- ja päästeteenistused, k.a vetelpääste. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Avalik haldus ja riigikaitse; kohustuslik sotsiaalkindlustus · EMTAK 84

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 162

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Avalik haldus ja riigikaitse; kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 120 € · −50,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 976 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 251 € Tegevusala mediaan: 1 280 €20192020 Ettevõte: -2 293 € Tegevusala mediaan: 857 €20202021 Ettevõte: -2 368 € Tegevusala mediaan: 153 €20212022 Ettevõte: -2 049 € Tegevusala mediaan: 575 €20222023 Ettevõte: 2 974 € Tegevusala mediaan: 5 842 €20232024 Ettevõte: 10 265 € Tegevusala mediaan: 696 €20242025 Ettevõte: 5 120 € Tegevusala mediaan: 1 976 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 251 € Tegevusala mediaan: 1 280 €20192020 Ettevõte: -2 293 € Tegevusala mediaan: 857 €2021 Ettevõte: -2 368 € Tegevusala mediaan: 153 €20212022 Ettevõte: -2 049 € Tegevusala mediaan: 575 €2023 Ettevõte: 2 974 € Tegevusala mediaan: 5 842 €20232024 Ettevõte: 10 265 € Tegevusala mediaan: 696 €2025 Ettevõte: 5 120 € Tegevusala mediaan: 1 976 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Avalik haldus ja riigikaitse; kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 24 321 € · +26,5% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 840 €20192020 Ettevõte: 10 399 €20202021 Ettevõte: 8 029 €20212022 Ettevõte: 5 997 €20222023 Ettevõte: 21 486 €20232024 Ettevõte: 19 221 €20242025 Ettevõte: 24 321 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 840 €20192020 Ettevõte: 10 399 €2021 Ettevõte: 8 029 €20212022 Ettevõte: 5 997 €2023 Ettevõte: 21 486 €20232024 Ettevõte: 19 221 €2025 Ettevõte: 24 321 €2025
Omakapital, € 2025: 24 321 € · +26,7% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 672 €20192020 Ettevõte: 10 379 €20202021 Ettevõte: 8 011 €20212022 Ettevõte: 5 962 €20222023 Ettevõte: 8 936 €20232024 Ettevõte: 19 201 €20242025 Ettevõte: 24 321 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 672 €20192020 Ettevõte: 10 379 €2021 Ettevõte: 8 011 €20212022 Ettevõte: 5 962 €2023 Ettevõte: 8 936 €20232024 Ettevõte: 19 201 €2025 Ettevõte: 24 321 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Avalik haldus ja riigikaitse; kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 5 120 0 24 321 24 321 0
2024 0 10 265 0 19 221 19 201 0
2023 0 2 974 0 21 486 8 936 0
2022 0 -2 049 0 5 997 5 962 0
2021 0 -2 368 0 8 029 8 011 0
2020 0 -2 293 0 10 399 10 379 0
2019 0 4 251 0 12 840 12 672 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
43,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
21,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
21,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 16.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 11.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Ivo Pesti
    Juhatuse liige või liikmed · alates 29.10.2024
  • Rando Kiviste
    Juhatuse liige või liikmed · alates 29.10.2024
  • Kalmer Kiviste
    Juhatuse liige või liikmed · alates 24.10.2018

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 84251Tuletõrje- ja päästeteenistused, k.a vetelpääste Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 30054426 / 4
29.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
29.10.2024
PDF
M 30054426 / M1
25.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 28.10.2024 Puudused kõrvaldatud
17.08.2024
PDF
M 30054426 / 3
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 30054426 / 2
08.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2017
PDF
M 30054426
24.10.2014
Esmakanne Jõustunud
24.10.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes