Mittetulundusühing Paldiski 360 (MTÜ), Paldiski linn, registrikood 80367849, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ajalooliste paikade ja mälestistega seotud tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
Käive
—
Riiklikud maksud
2 100 €
↑ 227,6%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 193 €
↑ 227,8%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Raamatukogude, arhiivide, muuseumide ja muude kultuuriasutuste tegevus · EMTAK 91
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 193 € · +227,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 822 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Raamatukogude, arhiivide, muuseumide ja muude kultuuriasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 100 € · +227,6% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
2 100
2 193
1
2026 II kv
—
641
669
1
2026 I kv
—
641
669
1
2025 IV kv
—
641
669
1
2025 III kv
—
1 922
2 007
1
2025 II kv
—
769
803
1
2025 I kv
—
733
765
1
2024 IV kv
—
1 171
1 224
1
2024 III kv
—
1 640
1 714
1
2024 II kv
—
703
735
1
2024 I kv
—
703
735
1
2023 IV kv
—
1 104
1 154
1
2023 III kv
—
1 472
1 539
1
2023 II kv
—
603
630
1
2023 I kv
—
1 004
1 050
1
2022 IV kv
—
1 138
1 189
1
2022 III kv
—
1 472
1 539
1
2022 II kv
—
335
350
1
2022 I kv
—
905
950
2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
731 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Raamatukogude, arhiivide, muuseumide ja muude kultuuriasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -3 578 € · −151,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 52 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Raamatukogude, arhiivide, muuseumide ja muude kultuuriasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 38 316 € · −8,7% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 38 143 € · −8,6% võrreldes 2024Töötajad2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Raamatukogude, arhiivide, muuseumide ja muude kultuuriasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
0
-3 578
9 902
38 316
38 143
0
2024
0
6 938
10 708
41 966
41 721
0
2023
0
90
10 708
35 028
34 783
0
2022
0
2 393
9 518
34 903
34 693
0
2021
0
13 199
5 699
32 621
32 300
0
2020
0
1 370
6 204
19 811
19 101
0
2019
0
419
12 197
17 828
17 731
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
0
2015
—
—
—
—
—
0
2014
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.