Mittetulundusühing Jalgpallikool FC KALEV Sillamäe (MTÜ), Sillamäe linn, registrikood 80366614, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
Riiklikud maksud
2 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 I kv: 673 € · −32,8% võrreldes 2024 IV kv · tegevusala mediaan 1 067 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2025 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 IV kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 €
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
2
—
—
2026 II kv
—
—
—
—
2026 I kv
—
—
—
—
2025 IV kv
—
—
—
—
2025 III kv
—
292
316
—
2025 II kv
—
566
622
—
2025 I kv
—
601
673
1
2024 IV kv
—
894
1 002
1
2024 III kv
—
894
1 002
1
2024 II kv
—
894
1 002
1
2024 I kv
—
794
894
1
2023 IV kv
—
496
560
1
2023 III kv
—
—
—
—
2023 II kv
—
—
—
—
2023 I kv
—
589
623
—
2022 IV kv
—
2 505
2 623
2
2022 III kv
17 500
6 702
3 579
3
2022 II kv
40 000
19 285
12 082
4
2022 I kv
30 000
16 953
11 622
10
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 380 € · −351,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 6 833 € · −25,2% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 5 561 € · −30,0% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
0
-2 380
2 539
6 833
5 561
1
2024
0
946
14 141
9 137
7 941
1
2023
0
1 849
2 910
9 667
6 989
1
2022
0
1 519
66 565
9 433
5 140
5
2021
0
-11 624
117 423
21 135
3 621
6
2020
0
14 382
103 789
31 621
15 245
6
2019
0
-1 000
91 243
19 584
863
6
2018
—
—
—
—
—
6
2017
—
—
—
—
—
0
2016
—
—
—
—
—
0
2015
—
—
—
—
—
0
2014
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
-29,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-42,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-34,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
81,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
18,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,26
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
8 031 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
212 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)