Kopli Liinide Spordiklubi MTÜ
Kopli Liinide Spordiklubi MTÜ (MTÜ), Tallinn, registrikood 80362993, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 730 | 835 | 834 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 104 | 104 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 104 | 104 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 104 | 104 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 104 | 104 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 104 | 104 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 104 | 104 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 28.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 28.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 28.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Raivo LõkkJuhatuse liige · alates 01.04.2025
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Raivo LõkkJuhatuse liige või liikmed · alates 01.04.2025
Asutajad ja muud isikud
- Kristel TiitusAsutaja (sissemakseta) · 27.10.2013
- Raivo LõkkAsutaja (sissemakseta) · 27.10.2013
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 93121Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Muudatuste ajalugu
| Mis | Väärtus | Periood |
|---|---|---|
| Staatus | Registrisse kantud | 01.04.2025 – praegu |
| Staatus | Likvideerimisel | 22.03.2016 – praegu |
| Staatus | Registrisse kantud | 31.10.2013 – praegu |
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10189124 / 10 26.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.01.2026 |
||
| M 10189124 / M7 13.01.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.01.2026 | Puudused kõrvaldatud 20.01.2026 |
|
| M 10189124 / M6 01.04.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.04.2025 | Puudused kõrvaldatud 01.04.2025 |
|
| M 10189124 / 9 01.04.2025 |
Tegevuse jätkamise kanne | Jõustunud 01.04.2025 |
||
| M 10189124 / M5 18.03.2025 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 18.03.2025 |
||
| M 10189124 / 8 07.03.2025 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 02.04.2025 |
||
| M 10189124 / 7 21.02.2025 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 13.03.2025 |
||
| M 10189124 / 6 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10189124 / M4 06.04.2022 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 06.10.2022 | Jõustunud 06.04.2022 |
|
| M 10189124 / 5 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| M 10189124 / 4 18.04.2016 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 25.05.2016 |
||
| M 10189124 / 3 22.03.2016 |
Lõpetamiskanne | Jõustunud 22.03.2016 |
||
| M 10189124 / M3 29.02.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.03.2016 | Puudused kõrvaldatud 22.03.2016 |
|
| M 10189124 / M2 25.02.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.03.2016 | Puudused kõrvaldatud 22.03.2016 |
|
| M 10189124 / 2 13.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.01.2016 |
||
| M 10189124 31.10.2013 |
Esmakanne | Jõustunud 31.10.2013 |
||
| M 10189124 / M1 28.10.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.11.2013 | Puudused kõrvaldatud 30.10.2013 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes