Kehtna vald, Kehtna alevik, Viljandi mnt 2 korteriühistu
Kehtna vald, Kehtna alevik, Viljandi mnt 2 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80360675, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 7 155 € ja töötajaid 0.
2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 7 155 €parem kui 37% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 1,4 %parem kui 40% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 II kv | — | 327 | 350 | — |
| 2026 I kv | — | 386 | 410 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 420 | 447 | 2 |
| 2025 III kv | — | 441 | 470 | 3 |
| 2025 II kv | — | 385 | 411 | 3 |
| 2025 I kv | — | 371 | 397 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 454 | 485 | 2 |
| 2024 III kv | — | 357 | 383 | 2 |
| 2024 II kv | — | 374 | 400 | 2 |
| 2024 I kv | — | 487 | 519 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 383 | 409 | 2 |
| 2023 III kv | — | 338 | 362 | 3 |
| 2023 II kv | — | 362 | 388 | 2 |
| 2023 I kv | — | 407 | 435 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 370 | 396 | 3 |
| 2022 III kv | — | 326 | 349 | 3 |
| 2022 II kv | — | 366 | 392 | 3 |
| 2022 I kv | — | 403 | 431 | 3 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 155 | 101 | 4 031 | 25 378 | 8 021 | 0 |
| 2024 | 26 412 | -298 | 4 068 | 31 033 | 7 920 | 0 |
| 2023 | 15 707 | 175 | 3 951 | 56 587 | 8 218 | 0 |
| 2022 | 6 267 | 314 | 3 776 | 68 234 | 8 043 | 0 |
| 2021 | 7 268 | 492 | 3 677 | 69 614 | 7 729 | 0 |
| 2020 | 9 494 | 645 | 3 326 | 70 947 | 7 237 | 0 |
| 2019 | 8 514 | 256 | 3 691 | 77 333 | 6 592 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 11.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 11.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 16.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 26.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 29.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 01.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Lauri MõttusJuhatuse liige · alates 03.07.2024
- Allan KaljasJuhatuse liige · alates 17.03.2026
- Kerli RaidsaluJuhatuse liige · alates 29.09.2026
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
Kasusaajaid ei ole märgitud.
Asutajad ja muud isikud
- Erki LaurimaaRevident · 16.03.2026
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 30052002 / 12 29.09.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.09.2026 |
||
| Ü 30052002 / M4 27.08.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 26.09.2026 | Puudused kõrvaldatud 29.09.2026 |
|
| Ü 30052002 / M3 24.08.2026 |
Korraldav määrus | 03.09.2026 | Puudused kõrvaldatud 27.08.2026 |
|
| Ü 30052002 / 11 17.03.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.03.2026 |
||
| Ü 30052002 / 10 03.07.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.07.2024 |
||
| Ü 30052002 / 9 03.08.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.08.2023 |
||
| Ü 30052002 / M2 28.06.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.08.2023 | Puudused kõrvaldatud 03.08.2023 |
|
| Ü 30052002 / 8 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 30052002 / 7 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 30052002 / 6 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 30052002 / 5 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 30052002 / 4 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| M 30052002 / 3 08.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 08.11.2016 |
||
| M 30052002 / 2 03.08.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.08.2016 |
||
| M 30052002 / M1 28.07.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.08.2016 | Puudused kõrvaldatud 03.08.2016 |
|
| M 30052002 05.09.2013 |
Esmakanne | Jõustunud 05.09.2013 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes