Mittetulundusühing Uisuklubi Gliss
Mittetulundusühing Uisuklubi Gliss (MTÜ), Tallinn, registrikood 80329783, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 593 €parem kui 67% ettevõteteltegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 2 956 | 3 186 | 2 |
| 2026 II kv | — | 2 905 | 3 129 | 2 |
| 2026 I kv | — | 2 905 | 3 129 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 2 905 | 3 129 | 2 |
| 2025 III kv | — | 2 906 | 3 129 | 2 |
| 2025 II kv | — | 2 905 | 3 129 | 2 |
| 2025 I kv | — | 2 856 | 3 057 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 2 728 | 2 883 | 2 |
| 2024 III kv | — | 2 758 | 2 913 | 2 |
| 2024 II kv | — | 2 757 | 2 913 | 2 |
| 2024 I kv | — | 1 775 | 1 844 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 1 285 | 1 311 | 1 |
| 2023 III kv | — | 1 285 | 1 311 | 1 |
| 2023 II kv | — | 1 285 | 1 311 | 1 |
| 2023 I kv | — | 1 310 | 1 335 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 1 322 | 1 346 | 1 |
| 2022 III kv | — | 1 322 | 1 346 | 1 |
| 2022 II kv | — | 1 322 | 1 346 | 1 |
| 2022 I kv | — | 1 322 | 1 346 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -225 | 33 623 | 38 314 | 3 074 | 2 |
| 2024 | 0 | 1 396 | 31 391 | 45 957 | 3 299 | 1 |
| 2023 | 0 | -3 561 | 17 170 | 49 262 | 1 903 | 1 |
| 2022 | 0 | 7 185 | 16 377 | 53 509 | 5 464 | 1 |
| 2021 | 0 | 1 340 | 16 377 | 20 375 | -1 721 | 1 |
| 2020 | 0 | -3 532 | 16 377 | 21 131 | -3 061 | 1 |
| 2019 | 0 | 2 548 | 16 056 | 42 334 | 471 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 26.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 21.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Andres SiplaneJuhatuse liige · alates 14.07.2011
- Alar KaljuvereJuhatuse liige · alates 23.08.2021
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Alar KaljuvereJuhatuse liige või liikmed · alates 11.01.2024
- Andres SiplaneJuhatuse liige või liikmed · alates 09.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Andres SiplaneAsutaja · 06.07.2011
- Sirle KaruAsutaja · 06.07.2011
- Terje VingisaarAsutaja · 06.07.2011
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 93121Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10158171 / M7 30.06.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 14.07.2025 | Puudused kõrvaldatud 30.06.2025 |
|
| M 10158171 / 10 13.07.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 13.07.2023 |
||
| M 10158171 / 9 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10158171 / M6 04.07.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 19.07.2022 | Puudused kõrvaldatud 07.07.2022 |
|
| M 10158171 / 8 23.08.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.08.2021 |
||
| M 10158171 / M5 16.07.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.08.2021 | Jõustunud 16.07.2021 |
|
| M 10158171 / M4 08.08.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 07.09.2019 | Puudused kõrvaldatud 15.08.2019 |
|
| M 10158171 / 7 28.01.2019 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 28.01.2019 |
||
| M 10158171 / 6 02.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2017 |
||
| M 10158171 / M3 14.09.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 14.10.2017 | Puudused kõrvaldatud 14.09.2017 |
|
| M 10158171 / 5 16.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.09.2016 |
||
| M 10158171 / 4 22.08.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.08.2014 |
||
| M 10158171 / M2 21.08.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.09.2014 | Puudused kõrvaldatud 22.08.2014 |
|
| M 10158171 / 3 18.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.07.2013 |
||
| M 10158171 / 2 30.12.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2011 |
||
| M 10158171 / M1 15.12.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.02.2012 | Jõustunud 15.12.2011 |
|
| M 10158171 14.07.2011 |
Esmakanne | Jõustunud 14.07.2011 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes