Tallinn, Kopliranna tn 41 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80308255 KÜ Registreeritud 29.04.2010
Võrdle

Tallinn, Kopliranna tn 41 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80308255, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 10 552 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
762 €
↓ 1,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
773 €
↓ 1,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 773 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 10 552 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -1,5 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2024 III kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 773 € · −1,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002024 III kv Ettevõte: 282 € Tegevusala mediaan: 728 €III·242024 IV kv Ettevõte: 646 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 660 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 737 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 773 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 708 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 891 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 787 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 773 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 646 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 660 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 737 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 773 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 708 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 891 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 787 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 773 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 762 € · −1,8% võrreldes 2026 II kv
02004006008001 0002024 III kv Ettevõte: 278 €III·242024 IV kv Ettevõte: 636 €IV·242025 I kv Ettevõte: 650 €I·252025 II kv Ettevõte: 726 €II·252025 III kv Ettevõte: 762 €III·252025 IV kv Ettevõte: 698 €IV·252026 I kv Ettevõte: 878 €I·262026 II kv Ettevõte: 776 €II·262026 III kv Ettevõte: 762 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 636 €2025 I kv Ettevõte: 650 €I·252025 II kv Ettevõte: 726 €2025 III kv Ettevõte: 762 €III·252025 IV kv Ettevõte: 698 €2026 I kv Ettevõte: 878 €I·262026 II kv Ettevõte: 776 €2026 III kv Ettevõte: 762 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 762 773 1
2026 II kv — 776 787 1
2026 I kv — 878 891 1
2025 IV kv — 698 708 1
2025 III kv — 762 773 1
2025 II kv — 726 737 1
2025 I kv — 650 660 1
2024 IV kv — 636 646 1
2024 III kv — 278 282 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
258 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 10 552 € · −58,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22 305 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 14 080 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 20 877 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 13 763 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 29 914 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 25 233 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 10 552 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22 305 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 14 080 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 20 877 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 13 763 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 29 914 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 25 233 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 10 552 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -156 € · −191,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -76 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 420 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 276 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 219 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 171 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -156 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-50005001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -76 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 420 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 276 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 219 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 171 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -156 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -1,5 % · −2,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-3035810132016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -1,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-3035810132018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -1,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 64 678 € · +72,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 914 €20192020 Ettevõte: 14 653 €20202021 Ettevõte: 19 772 €20212022 Ettevõte: 32 833 €20222023 Ettevõte: 32 049 €20232024 Ettevõte: 37 469 €20242025 Ettevõte: 64 678 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 914 €20192020 Ettevõte: 14 653 €2021 Ettevõte: 19 772 €20212022 Ettevõte: 32 833 €2023 Ettevõte: 32 049 €20232024 Ettevõte: 37 469 €2025 Ettevõte: 64 678 €2025
Omakapital, € 2025: 2 437 € · −6,0% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 420 €20192020 Ettevõte: 1 840 €20202021 Ettevõte: 2 116 €20212022 Ettevõte: 2 335 €20222023 Ettevõte: 2 422 €20232024 Ettevõte: 2 593 €20242025 Ettevõte: 2 437 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 420 €20192020 Ettevõte: 1 840 €2021 Ettevõte: 2 116 €20212022 Ettevõte: 2 335 €2023 Ettevõte: 2 422 €20232024 Ettevõte: 2 593 €2025 Ettevõte: 2 437 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 10 552 -156 7 240 64 678 2 437 0
2024 25 233 171 3 036 37 469 2 593 0
2023 29 914 87 — 32 049 2 422 0
2022 13 763 219 — 32 833 2 335 0
2021 20 877 276 — 19 772 2 116 0
2020 14 080 1 420 0 14 653 1 840 0
2019 22 305 -76 0 7 914 420 0
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-1,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-6,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
3,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
96,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 06.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 16.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10142774 / 13
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10142774 / 12
09.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
09.03.2018
PDF
Ü 10142774 / 11
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
Ü 10142774 / M2
21.02.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.03.2018 Puudused kõrvaldatud
09.03.2018
PDF
M 10142774 / 9
06.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 10142774 / 8
06.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 10142774 / 10
06.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 10142774 / 7
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
M 10142774 / 6
24.03.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
24.03.2017
PDF
M 10142774 / 5
04.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
04.01.2016
PDF
M 10142774 / 4
17.06.2014
Muutmiskanne Jõustunud
17.06.2014
PDF
M 10142774 / 3
09.08.2013
Muutmiskanne Jõustunud
09.08.2013
PDF
M 10142774 / 2
10.12.2012
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2012
PDF
M 10142774
29.04.2010
Esmakanne Jõustunud
29.04.2010
PDF
M 10142774 / M1
16.04.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.05.2010 Jõustunud
16.04.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes