Mittetulundusühing Keila Mets (MTÜ), Keila linn, registrikood 80307994, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata sporditegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.
Käive
—
Riiklikud maksud
178 €
↓ 68,4%võrreldes: 2026 I kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0%võrreldes: 2026 I kv
Töötajad
—
2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 IV kv: 859 € · +0,0% võrreldes 2025 III kv · tegevusala mediaan 1 126 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2025 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 III kvRiiklikud maksud, € 2026 II kv: 178 € · −68,4% võrreldes 2026 I kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 II kv
—
178
—
—
2026 I kv
—
563
594
—
2025 IV kv
—
1 010
859
1
2025 III kv
—
812
859
1
2025 II kv
—
1 010
859
1
2025 I kv
—
780
828
1
2024 IV kv
—
718
765
1
2024 III kv
—
718
765
1
2024 II kv
—
718
765
1
2024 I kv
—
694
741
1
2023 IV kv
—
647
695
1
2023 III kv
—
410
440
1
2023 II kv
—
—
—
1
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -7 588 € · −161,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 25 098 € · −30,1% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 17 197 € · −30,6% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
0
-7 588
11 180
25 098
17 197
1
2024
0
12 395
10 813
35 927
24 786
1
2023
0
787
6 062
13 575
12 391
1
2022
0
-8 481
0
11 604
11 604
0
2021
0
6 224
0
20 085
20 085
0
2020
0
2 985
0
13 861
13 861
0
2019
0
10 359
0
10 876
10 876
0
2018
—
—
—
—
—
0
2017
—
—
—
—
—
0
2016
—
—
—
—
—
0
2015
—
—
—
—
—
0
2014
—
—
—
—
—
0
2013
—
—
—
—
—
0
2012
—
—
—
—
—
0
2011
—
—
—
—
—
1
2010
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
-22,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-44,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-30,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
68,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
31,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,66
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
33 783 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
932 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)