KUUSALU RATTAKLUBI

Registrisse kantud Registrikood 80302821 MTÜ Kuusalu alevik Registreeritud 03.02.2010
Võrdle

KUUSALU RATTAKLUBI (MTÜ), Kuusalu alevik, registrikood 80302821, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
449 €
↓ 66,7% võrreldes: 2025 III kv
Tööjõumaksud
456 €
↓ 66,6% võrreldes: 2025 III kv
Töötajad
—

2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615

Maksud ja käive

2023 I kv – 2025 IV kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 III kv: 1 367 € · +0,0% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 126 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 I kv Ettevõte: 811 € Tegevusala mediaan: 861 €I·232023 II kv Ettevõte: 1 229 € Tegevusala mediaan: 883 €2023 III kv Ettevõte: 1 260 € Tegevusala mediaan: 950 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 945 €2024 I kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 963 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 008 €2024 III kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 003 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 006 €2025 I kv Ettevõte: 1 351 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 367 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 367 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·2505001 0001 5002024 I kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 963 €2024 II kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 008 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 003 €2024 IV kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 006 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 351 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2025 II kv Ettevõte: 1 367 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 367 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: 12023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·250,00,20,40,60,81,02024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: —IV·25
Riiklikud maksud, € 2025 IV kv: 449 € · −66,7% võrreldes 2025 III kv
05001 0001 5002023 I kv Ettevõte: 795 €I·232023 II kv Ettevõte: 1 209 €2023 III kv Ettevõte: 1 240 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 298 €2024 I kv Ettevõte: 1 298 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 298 €2024 III kv Ettevõte: 1 298 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 298 €2025 I kv Ettevõte: 1 331 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 348 €2025 III kv Ettevõte: 1 348 €III·252025 IV kv Ettevõte: 449 €IV·2505001 0001 5002024 I kv Ettevõte: 1 298 €2024 II kv Ettevõte: 1 298 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 298 €2024 IV kv Ettevõte: 1 298 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 331 €2025 II kv Ettevõte: 1 348 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 348 €2025 IV kv Ettevõte: 449 €IV·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 IV kv — 449 456 —
2025 III kv — 1 348 1 367 1
2025 II kv — 1 348 1 367 1
2025 I kv — 1 331 1 351 1
2024 IV kv — 1 298 1 318 1
2024 III kv — 1 298 1 318 1
2024 II kv — 1 298 1 318 1
2024 I kv — 1 298 1 318 1
2023 IV kv — 1 298 1 318 1
2023 III kv — 1 240 1 260 1
2023 II kv — 1 209 1 229 1
2023 I kv — 795 811 1
2022 IV kv — 646 660 1
2022 III kv — 646 660 1
2022 II kv — 646 660 1
2022 I kv — 646 660 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 392 € · +1 468,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 693 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 62 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -790 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -636 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -936 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 25 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: 392 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-1 00001 0002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 693 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 62 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: -790 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -636 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -936 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 25 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: 392 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 425 € · +431,8% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 046 €20192020 Ettevõte: 4 144 €20202021 Ettevõte: 2 601 €20212022 Ettevõte: 1 230 €20222023 Ettevõte: 1 496 €20232024 Ettevõte: 456 €20242025 Ettevõte: 2 425 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 046 €20192020 Ettevõte: 4 144 €2021 Ettevõte: 2 601 €20212022 Ettevõte: 1 230 €2023 Ettevõte: 1 496 €20232024 Ettevõte: 456 €2025 Ettevõte: 2 425 €2025
Omakapital, € 2025: 655 € · +149,0% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 538 €20192020 Ettevõte: 2 600 €20202021 Ettevõte: 1 810 €20212022 Ettevõte: 1 174 €20222023 Ettevõte: 238 €20232024 Ettevõte: 263 €20242025 Ettevõte: 655 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 538 €20192020 Ettevõte: 2 600 €2021 Ettevõte: 1 810 €20212022 Ettevõte: 1 174 €2023 Ettevõte: 238 €20232024 Ettevõte: 263 €2025 Ettevõte: 655 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 392 8 742 2 425 655 1
2024 0 25 13 112 456 263 1
2023 0 -936 13 112 1 496 238 1
2022 0 -636 9 553 1 230 1 174 1
2021 0 -790 9 496 2 601 1 810 1
2020 0 62 16 377 4 144 2 600 1
2019 0 1 693 18 101 4 046 2 538 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
59,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
16,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
27,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
73,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,37
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
16 496 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
729 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 21.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 18.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Anne Laas
    Juhatuse liige või liikmed · alates 30.06.2019
  • Kaido Laas
    Juhatuse liige või liikmed · alates 30.06.2019

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93121Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10142301 / 4
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10142301 / 3
02.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
02.08.2021
PDF
M 10142301 / 2
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
M 142301
03.02.2010
Esmakanne Jõustunud
03.02.2010
PDF
M 142301 / M1
27.01.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
27.01.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes