Rae vald, Peetri alevik, Uusmaa tee 1, Uusmaa tee 11, Uusmaa tee 3, Uusmaa tee 5, Uusmaa tee 7, Uusmaa tee 9 korteriühistu
Rae vald, Peetri alevik, Uusmaa tee 1, Uusmaa tee 11, Uusmaa tee 3, Uusmaa tee 5, Uusmaa tee 7, Uusmaa tee 9 korteriühistu (KÜ), Peetri alevik, registrikood 80298539, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 261 300 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 261 300 €parem kui 93% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,2 %parem kui 34% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 556 | 1 608 | — |
| 2026 II kv | — | 1 554 | 1 616 | — |
| 2026 I kv | — | 1 554 | 1 616 | — |
| 2025 IV kv | — | 1 554 | 1 616 | — |
| 2025 III kv | — | 1 554 | 1 616 | — |
| 2025 II kv | — | 1 554 | 1 616 | — |
| 2025 I kv | — | 1 537 | 1 589 | — |
| 2024 IV kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2024 III kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2024 II kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2024 I kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2023 IV kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2023 III kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2023 II kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2023 I kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2022 IV kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2022 III kv | — | 1 504 | 1 535 | — |
| 2022 II kv | — | 1 166 | 1 178 | — |
| 2022 I kv | — | 1 166 | 1 178 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261 300 | 558 | 15 162 | 219 578 | 28 815 | 0 |
| 2024 | 41 356 | 1 022 | 15 162 | 96 702 | 21 932 | 0 |
| 2023 | 67 373 | 2 331 | 15 162 | 75 728 | 20 910 | 3 |
| 2022 | 46 590 | -181 | 14 018 | 77 335 | 18 579 | 3 |
| 2021 | 46 049 | 449 | 11 730 | 66 954 | 18 760 | 3 |
| 2020 | 35 418 | 2 225 | 11 730 | 49 775 | 18 311 | 3 |
| 2019 | 40 005 | 1 191 | 11 730 | 44 029 | 16 086 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 26.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 19.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 01.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 10.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 27.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 27.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 28.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Raul BaumannJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Ain KiviJuhatuse liige · alates 08.06.2022
- Ivo KruusaluJuhatuse liige · alates 16.06.2026
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10139086 / 21 16.06.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.06.2026 |
||
| Ü 10139086 / M9 01.06.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.06.2026 | Puudused kõrvaldatud 08.06.2026 |
|
| Ü 10139086 / 20 05.08.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.08.2024 |
||
| Ü 10139086 / 19 30.05.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 30.05.2024 |
||
| Ü 10139086 / 18 18.10.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.10.2023 |
||
| Ü 10139086 / 17 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10139086 / M8 02.01.2023 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 02.01.2023 |
||
| Ü 10139086 / 16 23.11.2022 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 02.02.2023 |
||
| Ü 10139086 / M7 21.10.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.11.2022 | Jõustunud 21.10.2022 |
|
| Ü 10139086 / 15 08.06.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.06.2022 |
||
| Ü 10139086 / M6 28.03.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 11.04.2022 | Jõustunud 28.03.2022 |
|
| Ü 10139086 / M5 10.03.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 24.03.2022 | Jõustunud 10.03.2022 |
|
| Ü 10139086 / 14 08.11.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2018 |
||
| Ü 10139086 / M4 30.10.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 14.11.2018 | Puudused kõrvaldatud 08.11.2018 |
|
| Ü 10139086 / 13 22.08.2018 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 07.09.2018 |
||
| Ü 10139086 / M3 05.07.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.07.2018 | Jõustunud 05.07.2018 |
|
| M 10139086 / 12 25.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 25.01.2018 |
||
| M 10139086 / 11 25.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 25.01.2018 |
||
| M 10139086 / 10 25.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.01.2018 |
||
| M 10139086 / 9 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| M 10139086 / 8 10.05.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.05.2017 |
||
| M 10139086 / 7 28.09.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 28.09.2016 |
||
| M 10139086 / 6 23.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.09.2016 |
||
| M 10139086 / M2 14.09.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.10.2016 | Puudused kõrvaldatud 19.09.2016 |
|
| M 10139086 / 5 03.11.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.11.2015 |
||
| M 10139086 / 4 07.06.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.06.2013 |
||
| M 10139086 / 3 10.04.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.04.2013 |
||
| M 10139086 / 2 02.07.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.07.2012 |
||
| M 10139086 / M1 08.06.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.07.2012 | Puudused kõrvaldatud 25.06.2012 |
|
| M 139086 15.12.2009 |
Esmakanne | Jõustunud 15.12.2009 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes