Tallinn, Jõe tn 4c korteriühistu
Tallinn, Jõe tn 4c korteriühistu (KÜ), , registrikood 80296813, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 18 311 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 18 311 €parem kui 54% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2024 42 137 €parem kui 77% ettevõteteltegevusala mediaan 12 853 € · ettevõtteid tegevusalal: 31 545
- Puhasrentaablus · 2024 0,5 %parem kui 36% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 591
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 18 311 | 620 | — | — |
| 2026 II kv | 22 988 | 547 | — | — |
| 2026 I kv | 33 110 | 1 021 | — | — |
| 2025 IV kv | 22 627 | 602 | — | — |
| 2025 III kv | 21 799 | 1 388 | — | — |
| 2025 II kv | 23 953 | 1 127 | — | — |
| 2025 I kv | 28 681 | 552 | — | — |
| 2024 IV kv | 23 976 | 710 | — | — |
| 2024 III kv | 24 317 | — | — | — |
| 2024 II kv | 22 749 | 254 | — | — |
| 2024 I kv | 35 553 | 1 651 | — | — |
| 2023 IV kv | 34 635 | 2 454 | — | — |
| 2023 III kv | 20 902 | 837 | — | — |
| 2023 II kv | 31 796 | 78 | — | — |
| 2023 I kv | 33 863 | 1 112 | — | — |
| 2022 IV kv | 23 083 | 143 | — | — |
| 2022 III kv | 24 783 | 326 | — | — |
| 2022 II kv | 23 580 | 151 | — | — |
| 2022 I kv | 27 751 | 76 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2024 | 42 137 | 215 | 0 | 51 000 | 10 764 | 0 |
| 2023 | 37 975 | 45 | 0 | 44 437 | 10 549 | 0 |
| 2022 | 26 735 | 0 | 0 | 17 105 | 3 792 | 0 |
| 2021 | 28 305 | -105 | 0 | 21 500 | 3 792 | 0 |
| 2020 | 30 524 | -488 | 0 | 16 267 | 3 897 | 0 |
| 2019 | 27 612 | 2 862 | 0 | 18 394 | 4 385 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 11.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 16.08.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 23.11.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 15.12.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 15.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Dmitry LamikhovJuhatuse liige · alates 04.02.2019
- Dmitri BahmatovJuhatuse liige · alates 09.01.2024
- Gunārs CiblisJuhatuse liige · alates 09.01.2024
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10133758 / M7 06.09.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 07.10.2026 | Puudused kõrvaldatud 07.10.2026 |
|
| Ü 10133758 / 14 09.01.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.01.2024 |
||
| Ü 10133758 / 13 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10133758 / 12 09.10.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.10.2021 |
||
| Ü 10133758 / 11 04.02.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.02.2019 |
||
| Ü 10133758 / M6 15.01.2019 |
Korraldav määrus | Jõustunud 15.01.2019 |
||
| Ü 10133758 / M5 26.04.2018 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 26.04.2018 |
||
| Ü 10133758 / M4 08.03.2018 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 09.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 31.10.2018 |
|
| Ü 10133758 / 10 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10133758 / 9 05.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10133758 / 8 05.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10133758 / 7 05.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10133758 / 6 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| M 10133758 / 5 09.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 09.11.2016 |
||
| M 10133758 / M3 17.03.2016 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 18.09.2016 | Puudused kõrvaldatud 21.06.2016 |
|
| M 10133758 / 4 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10133758 / 3 13.02.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.02.2013 |
||
| M 10133758 / 2 15.09.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.09.2010 |
||
| M 10133758 / M2 02.09.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.10.2010 | Jõustunud 02.09.2010 |
|
| M 133758 21.10.2009 |
Esmakanne | Jõustunud 21.10.2009 |
||
| M 133758 / M1 16.09.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.10.2009 | Jõustunud 16.09.2009 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes