Mittetulundusühing Free Flow Studio
Mittetulundusühing Free Flow Studio (MTÜ), Tallinn, registrikood 80291951, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tantsuõpe. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 12.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 3 385 €parem kui 90% ettevõteteltegevusala mediaan 1 198 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 039
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 2 265 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 180
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 5 873 | 6 770 | 2 |
| 2026 II kv | — | 11 096 | 12 498 | 2 |
| 2026 I kv | — | 8 780 | 9 809 | 15 |
| 2025 IV kv | — | 11 254 | 12 337 | 15 |
| 2025 III kv | — | 7 236 | 7 938 | 14 |
| 2025 II kv | — | 10 645 | 11 646 | 2 |
| 2025 I kv | — | 12 971 | 14 193 | 9 |
| 2024 IV kv | — | 11 237 | 12 231 | 9 |
| 2024 III kv | — | 8 440 | 9 211 | 9 |
| 2024 II kv | — | 13 290 | 14 514 | 2 |
| 2024 I kv | — | 13 033 | 14 266 | 16 |
| 2023 IV kv | — | 11 907 | 13 024 | 14 |
| 2023 III kv | — | 7 759 | 8 506 | 12 |
| 2023 II kv | — | 9 978 | 10 883 | 2 |
| 2023 I kv | — | 9 765 | 10 662 | 15 |
| 2022 IV kv | — | 9 284 | 10 122 | 14 |
| 2022 III kv | — | 5 045 | 5 541 | 14 |
| 2022 II kv | — | 11 036 | 12 040 | 4 |
| 2022 I kv | — | 8 225 | 9 038 | 15 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -3 416 | 126 750 | 14 328 | 11 287 | 12 |
| 2024 | 0 | 2 128 | 134 408 | 15 303 | 14 703 | 12 |
| 2023 | 0 | 5 086 | 114 772 | 13 523 | 12 575 | 11 |
| 2022 | 0 | 6 150 | 108 103 | 7 892 | 7 489 | 11 |
| 2021 | 0 | 1 339 | 101 178 | 7 843 | 1 339 | 9 |
| 2020 | 0 | 2 612 | 85 227 | 18 673 | 15 585 | 7 |
| 2019 | 0 | -3 883 | 72 607 | 15 061 | 12 973 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 29.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 29.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Alice AleksandridiJuhatuse liige · alates 14.09.2015
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Alice AleksandridiJuhatuse liige või liikmed · alates 31.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 85522Tantsuõpe Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10133124 / M5 10.03.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 17.03.2026 | Puudused kõrvaldatud 18.03.2026 |
|
| M 10133124 / M4 10.03.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 24.03.2026 | Puudused kõrvaldatud 18.03.2026 |
|
| M 10133124 / 7 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10133124 / 6 14.09.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2020 |
||
| M 10133124 / M3 02.09.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.09.2020 | Puudused kõrvaldatud 14.09.2020 |
|
| M 10133124 / 5 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| M 10133124 / 4 14.09.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2015 |
||
| M 10133124 / M2 04.09.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.09.2015 | Puudused kõrvaldatud 14.09.2015 |
|
| M 10133124 / 3 04.09.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.09.2015 |
||
| M 10133124 / M1 29.03.2012 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 29.09.2012 | Puudused kõrvaldatud 04.04.2012 |
|
| M 10133124 / 2 31.08.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2011 |
||
| M 133124 31.08.2009 |
Esmakanne | Jõustunud 31.08.2009 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes