Mittetulundusühing Jenny Kruse
Mittetulundusühing Jenny Kruse (MTÜ), Papsaare küla, registrikood 80261772, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kasutatud kaupade jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 25 844 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 25 844 €parem kui 51% ettevõteteltegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 131 €parem kui 44% ettevõteteltegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 25 844 | 5 185 | 2 261 | 2 |
| 2026 II kv | 18 462 | 3 060 | 2 261 | 2 |
| 2026 I kv | 15 252 | 3 028 | 2 240 | 2 |
| 2025 IV kv | 17 425 | 3 714 | 2 256 | 2 |
| 2025 III kv | 24 891 | 5 032 | 2 219 | 2 |
| 2025 II kv | 17 352 | 2 773 | 1 749 | 2 |
| 2025 I kv | 16 595 | 2 097 | 1 749 | 2 |
| 2024 IV kv | 20 351 | 4 350 | 2 814 | 2 |
| 2024 III kv | 25 463 | 4 890 | 3 296 | 3 |
| 2024 II kv | 20 770 | 3 326 | 3 296 | 3 |
| 2024 I kv | 15 778 | 3 788 | 3 380 | 3 |
| 2023 IV kv | 23 237 | 5 004 | 3 296 | 3 |
| 2023 III kv | 27 492 | 5 238 | 3 309 | 3 |
| 2023 II kv | 24 137 | 3 948 | 3 296 | 3 |
| 2023 I kv | 17 021 | 3 130 | 3 292 | 3 |
| 2022 IV kv | 22 332 | 4 495 | 3 622 | 3 |
| 2022 III kv | 22 388 | 4 909 | 3 783 | 3 |
| 2022 II kv | 19 643 | 4 469 | 3 461 | 3 |
| 2022 I kv | 20 100 | 3 896 | 3 839 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 2 122 | 18 556 | 3 971 | 2 315 | 2 |
| 2024 | 0 | 592 | 34 927 | 2 702 | 193 | 2 |
| 2023 | 0 | -116 | 35 448 | 3 578 | -399 | 3 |
| 2022 | 0 | -11 812 | 39 051 | 8 050 | -283 | 3 |
| 2021 | 0 | 7 845 | 30 639 | 20 162 | 12 878 | 3 |
| 2020 | 0 | 5 017 | 27 098 | 11 160 | 5 033 | 3 |
| 2019 | 0 | -355 | 31 808 | 6 067 | 16 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 17.09.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 09.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 29.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 11.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 14.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 13.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.05.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Risto TammJuhatuse liige · alates 27.01.2016
- Janek PuuseppJuhatuse liige · alates 22.02.2021
- Marko KäärameesJuhatuse liige · alates 22.02.2021
- Venno SlugenJuhatuse liige · alates 22.02.2021
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Janek PuuseppJuhatuse liige või liikmed · alates 22.02.2021
- Risto TammJuhatuse liige või liikmed · alates 22.03.2019
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 4779Kasutatud kaupade jaemüük Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10113965 / M12 02.09.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 02.10.2026 | Puudused kõrvaldatud 18.09.2026 |
|
| M 10113965 / 16 04.03.2025 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 20.03.2025 |
||
| M 10113965 / M11 29.01.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.02.2025 | Jõustunud 14.02.2025 |
|
| M 10113965 / M10 23.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 22.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 29.07.2024 |
|
| M 10113965 / M9 25.11.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 25.12.2023 | Puudused kõrvaldatud 12.12.2023 |
|
| M 10113965 / 15 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10113965 / 14 22.02.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.02.2021 |
||
| M 10113965 / M8 15.02.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.03.2021 | Puudused kõrvaldatud 22.02.2021 |
|
| M 10113965 / 13 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 10113965 / 12 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| M 10113965 / 11 27.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.01.2016 |
||
| M 10113965 / 10 03.09.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.09.2015 |
||
| M 10113965 / 9 13.06.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.06.2014 |
||
| M 10113965 / 8 18.12.2012 |
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) | Jõustunud 18.12.2012 |
||
| M 10113965 / 7 22.03.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.03.2012 |
||
| M 10113965 / M7 09.01.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 09.01.2012 |
||
| M 10113965 / M6 28.11.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 28.11.2011 |
||
| M 10113965 / 6 25.10.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.10.2011 |
||
| M 10113965 / 5 30.05.2011 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 30.05.2011 |
||
| M 10113965 / 4 24.03.2011 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 24.03.2011 |
||
| M 10113965 / M5 18.02.2011 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | Puudused kõrvaldatud 30.05.2011 |
||
| M 113965 / 3 11.08.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.08.2008 |
||
| M 113965 / M4 05.08.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 07.08.2008 |
||
| M 113965 / M3 28.07.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 28.07.2008 |
||
| M 113965 / 2 31.01.2008 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 31.01.2008 |
||
| M 113965 18.01.2008 |
Esmakanne | Jõustunud 21.01.2008 |
||
| M 113965 / M2 21.12.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 02.02.2008 | Jõustunud 03.01.2008 |
|
| M 113965 / M1 21.11.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 03.12.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes