Narva linn, Energia tn 2 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80250975 KÜ Narva linn Registreeritud 24.09.2007
Võrdle

Narva linn, Energia tn 2 korteriühistu (KÜ), Narva linn, registrikood 80250975, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 44 447 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
740 €
↑ 16,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
776 €
↑ 16,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 776 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 44 447 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -7,9 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 776 € · +16,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 260 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 390 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 406 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 945 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 665 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 675 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 816 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 776 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 945 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 665 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 675 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 816 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 776 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 740 € · +16,5% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 455 €IV·232024 I kv Ettevõte: 711 €2024 II kv Ettevõte: 740 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 219 €2024 IV kv Ettevõte: 886 €IV·242025 I kv Ettevõte: 628 €2025 II kv Ettevõte: 635 €II·252025 III kv Ettevõte: 635 €2025 IV kv Ettevõte: 777 €IV·252026 I kv Ettevõte: 635 €2026 II kv Ettevõte: 635 €II·262026 III kv Ettevõte: 740 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 886 €2025 I kv Ettevõte: 628 €I·252025 II kv Ettevõte: 635 €2025 III kv Ettevõte: 635 €III·252025 IV kv Ettevõte: 777 €2026 I kv Ettevõte: 635 €I·262026 II kv Ettevõte: 635 €2026 III kv Ettevõte: 740 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 740 776 1
2026 II kv — 635 668 1
2026 I kv — 635 673 1
2025 IV kv — 777 816 1
2025 III kv — 635 675 1
2025 II kv — 635 673 1
2025 I kv — 628 665 1
2024 IV kv — 886 945 1
2024 III kv — 1 219 1 302 3
2024 II kv — 740 811 2
2024 I kv — 711 780 2
2023 IV kv — 455 519 2
2023 III kv — 1 120 1 192 2
2023 II kv — 872 941 2
2023 I kv — 779 839 2
2022 IV kv — 937 997 2
2022 III kv — 961 1 029 2
2022 II kv — 713 772 2
2022 I kv — 851 941 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
259 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 44 447 € · +19,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 445 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 25 260 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 25 449 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 28 435 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 29 962 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 37 321 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 44 447 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 25 445 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 25 260 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 25 449 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 28 435 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 29 962 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 37 321 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 44 447 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -3 510 € · −21,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -1 709 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -13 578 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -514 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -2 882 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -3 510 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -1 709 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -13 578 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -514 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -2 882 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -3 510 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -7,9 % · −0,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-60-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -6,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -47,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -1,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -7,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -7,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-60-40-200202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -6,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -47,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -1,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -7,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -7,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 51 494 € · +11,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 46 339 €20192020 Ettevõte: 47 038 €20202021 Ettevõte: 54 014 €20212022 Ettevõte: 41 177 €20222023 Ettevõte: 45 707 €20232024 Ettevõte: 46 264 €20242025 Ettevõte: 51 494 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 46 339 €20192020 Ettevõte: 47 038 €2021 Ettevõte: 54 014 €20212022 Ettevõte: 41 177 €2023 Ettevõte: 45 707 €20232024 Ettevõte: 46 264 €2025 Ettevõte: 51 494 €2025
Omakapital, € 2025: 17 245 € · −14,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 35 465 €20192020 Ettevõte: 33 756 €20202021 Ettevõte: 33 756 €20212022 Ettevõte: 20 178 €20222023 Ettevõte: 19 664 €20232024 Ettevõte: 20 042 €20242025 Ettevõte: 17 245 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 35 465 €20192020 Ettevõte: 33 756 €2021 Ettevõte: 33 756 €20212022 Ettevõte: 20 178 €2023 Ettevõte: 19 664 €20232024 Ettevõte: 20 042 €2025 Ettevõte: 17 245 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 44 447 -3 510 9 967 51 494 17 245 2
2024 37 321 -2 882 12 277 46 264 20 042 2
2023 29 962 -514 11 199 45 707 19 664 2
2022 28 435 -13 578 11 981 41 177 20 178 2
2021 25 449 0 13 199 54 014 33 756 3
2020 25 260 -1 709 14 216 47 038 33 756 3
2019 25 445 0 13 718 46 339 35 465 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-7,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-20,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-6,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
33,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
66,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,50
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
22 224 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
415 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 16.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 40020379 / 16
18.08.2026
Muutmiskanne Jõustunud
18.08.2026
PDF
Ü 40020379 / 15
01.11.2024
Muutmiskanne Jõustunud
01.11.2024
PDF
Ü 40020379 / 14
16.09.2024
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2024
PDF
Ü 40020379 / M6
27.08.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.09.2024 Puudused kõrvaldatud
16.09.2024
PDF
Ü 40020379 / 13
07.12.2023
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2023
PDF
Ü 40020379 / M5
29.11.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.12.2023 Puudused kõrvaldatud
07.12.2023
PDF
Ü 40020379 / 12
21.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
21.06.2023
PDF
Ü 40020379 / 11
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 40020379 / 10
20.05.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
20.05.2021
PDF
Ü 40020379 / M4
18.05.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 01.06.2021 Puudused kõrvaldatud
20.05.2021
PDF
Ü 40020379 / 9
24.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
24.05.2018
PDF
M 40020379 / 8
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40020379 / 7
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40020379 / 6
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40020379 / 5
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40020379 / 4
17.01.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
17.01.2017
PDF
M 40020379 / 3
23.05.2013
Muutmiskanne Jõustunud
23.05.2013
PDF
M 40020379 / M3
02.01.2013
Korraldav määrus 02.07.2013 Jõustunud
02.01.2013
PDF
M 20379 / 2
17.07.2009
Muutmiskanne Jõustunud
17.07.2009
PDF
M 20379 / M2
18.06.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.09.2009 Jõustunud
18.06.2009
PDF
M 20379
24.09.2007
Esmakanne Jõustunud
24.09.2007
PDF
M 20379 / M1
03.08.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 30.01.2008 Jõustunud
01.11.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes