Anija vald, Lehtmetsa küla, Kose mnt 28 korteriühistu
Anija vald, Lehtmetsa küla, Kose mnt 28 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80231044, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 29 880 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 279 €parem kui 18% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 29 880 €parem kui 68% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,7 %parem kui 37% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 275 | 279 | 1 |
| 2026 II kv | — | 275 | 279 | 1 |
| 2026 I kv | — | 275 | 279 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 275 | 279 | 1 |
| 2025 III kv | — | 275 | 279 | 1 |
| 2025 II kv | — | 214 | 217 | 1 |
| 2025 I kv | — | 211 | 214 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 206 | 209 | 1 |
| 2024 III kv | — | 206 | 209 | 1 |
| 2024 II kv | — | 206 | 209 | 1 |
| 2024 I kv | — | 206 | 209 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 206 | 209 | 1 |
| 2023 III kv | — | 206 | 209 | 1 |
| 2023 II kv | — | 205 | 213 | 1 |
| 2023 I kv | — | 205 | 215 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 205 | 215 | 1 |
| 2022 III kv | — | 205 | 215 | 1 |
| 2022 II kv | — | 205 | 215 | 1 |
| 2022 I kv | — | 205 | 215 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 880 | 207 | 2 429 | 202 640 | 7 907 | 0 |
| 2024 | 29 279 | 69 | 2 082 | 196 906 | 6 488 | 0 |
| 2023 | 31 788 | 45 | 2 082 | 192 555 | 6 464 | 0 |
| 2022 | 55 777 | 126 | 2 082 | 192 709 | 5 526 | 0 |
| 2021 | 36 913 | 46 | 2 082 | 44 904 | 3 910 | 0 |
| 2020 | 25 151 | 442 | 2 082 | 59 408 | 6 611 | 0 |
| 2019 | 21 650 | 114 | 2 082 | 67 954 | 6 169 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 22.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 25.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 19.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 29.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 21.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 14.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Annemari LiivanurmJuhatuse liige · alates 05.01.2018
- Peep KaskJuhatuse liige · alates 05.01.2018
- Veiko PartsJuhatuse liige · alates 26.05.2021
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10093619 / 16 28.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.04.2025 |
||
| Ü 10093619 / 15 07.01.2025 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 24.01.2025 |
||
| Ü 10093619 / 14 10.07.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.07.2023 |
||
| Ü 10093619 / 13 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10093619 / 12 26.05.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.05.2021 |
||
| M 10093619 / 9 05.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10093619 / 11 05.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10093619 / 10 05.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10093619 / 8 29.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.11.2017 |
||
| M 10093619 / 7 29.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 29.11.2016 |
||
| M 10093619 / 6 16.07.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.07.2015 |
||
| M 10093619 / 5 29.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.07.2013 |
||
| M 10093619 / 4 09.08.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.08.2012 |
||
| M 10093619 / 3 09.07.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.07.2010 |
||
| M 10093619 / M2 29.06.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 29.06.2010 |
||
| M 93619 / 2 15.03.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.03.2007 |
||
| M 93619 19.12.2005 |
Esmakanne | Jõustunud | ||
| M 93619 / M1 22.11.2005 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes