Kohtla-Järve linn, Maleva tn 43 korteriühistu
Kohtla-Järve linn, Maleva tn 43 korteriühistu (KÜ), Kohtla-Järve linn, registrikood 80228668, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 17 084 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 721 €parem kui 44% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 17 084 €parem kui 55% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,0 %parem kui 30% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 715 | 721 | 1 |
| 2026 II kv | — | 700 | 706 | 1 |
| 2026 I kv | — | 806 | 814 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 669 | 675 | 1 |
| 2025 III kv | — | 669 | 675 | 1 |
| 2025 II kv | — | 669 | 675 | 1 |
| 2025 I kv | — | 760 | 767 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 582 | 588 | 1 |
| 2024 III kv | — | 574 | 579 | 1 |
| 2024 II kv | — | 557 | 562 | 1 |
| 2024 I kv | — | 557 | 562 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 557 | 562 | 1 |
| 2023 III kv | — | 557 | 562 | 1 |
| 2023 II kv | — | 557 | 562 | 1 |
| 2023 I kv | — | 437 | 444 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 199 | 210 | 1 |
| 2022 III kv | — | 199 | 208 | 1 |
| 2022 II kv | — | 199 | 208 | 1 |
| 2022 I kv | — | 199 | 208 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 084 | 0 | 6 832 | 18 425 | 1 726 | 2 |
| 2024 | 23 284 | 0 | 6 219 | 18 907 | 1 726 | 2 |
| 2023 | 8 729 | 0 | 5 608 | 25 268 | 1 726 | 2 |
| 2022 | 10 681 | 0 | 3 593 | 16 464 | 1 726 | 2 |
| 2021 | 10 580 | 0 | 3 641 | 12 169 | 1 726 | 2 |
| 2020 | 16 019 | 0 | 3 498 | 7 027 | 1 726 | 2 |
| 2019 | 20 637 | 0 | 3 323 | 7 445 | 1 726 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 04.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 04.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 03.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 16.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 17.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 15.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Elena AlekseevaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40018243 / 12 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40018243 / 11 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 40018243 / 9 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40018243 / 8 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40018243 / 10 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40018243 / 7 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40018243 / 6 01.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 01.11.2016 |
||
| M 40018243 / 5 12.10.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.10.2015 |
||
| M 40018243 / 4 22.10.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.10.2014 |
||
| M 40018243 / M5 21.10.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.11.2014 | Puudused kõrvaldatud 22.10.2014 |
|
| M 40018243 / M4 13.06.2012 |
Kättetoimetatav määrus | 13.09.2012 | Jõustunud 25.06.2012 |
|
| M 40018243 / 3 21.03.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.03.2011 |
||
| M 18243 / M3 17.07.2008 |
Lõivu tagastamise määrus | Jõustunud 17.07.2008 |
||
| M 18243 / 2 17.07.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.07.2008 |
||
| M 18243 / M2 04.07.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 07.10.2008 | Jõustunud 09.07.2008 |
|
| M 18243 27.02.2006 |
Esmakanne | Jõustunud 27.02.2006 |
||
| M 18243 / M1 07.02.2006 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 11.02.2006 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes