Mittetulundusühing Määri Küla
Mittetulundusühing Määri Küla (MTÜ), Määri küla, registrikood 80228504, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 I kv | — | 37 | — | — |
| 2025 I kv | — | 29 | — | — |
| 2024 II kv | — | 9 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 495 | 0 | 2 958 | 2 938 | 0 |
| 2024 | 0 | 41 | 0 | 2 442 | 2 442 | 0 |
| 2023 | 0 | 285 | 0 | 2 402 | 2 402 | 0 |
| 2022 | 0 | 80 | 0 | 2 117 | 2 117 | 0 |
| 2021 | 0 | 448 | 0 | 2 037 | 2 037 | 0 |
| 2020 | 0 | 198 | 0 | 1 589 | 1 589 | 0 |
| 2019 | 0 | 9 | 0 | 1 391 | 1 391 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 04.07.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 29.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 26.11.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 26.11.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 20.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 27.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Peeter VällmannJuhatuse liige · alates 07.10.2021
- Tarmo RõngasJuhatuse liige · alates 07.10.2021
- Tauno OjasaarJuhatuse liige · alates 07.10.2021
- Toomas ŠarinJuhatuse liige · alates 07.10.2021
- Silver SillamaaJuhatuse liige · alates 29.11.2023
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Peeter VällmannJuhatuse liige või liikmed · alates 17.09.2023
- Silver SillamaaJuhatuse liige või liikmed · alates 17.09.2023
- Tarmo RõngasJuhatuse liige või liikmed · alates 17.09.2023
- Tauno OjasaarJuhatuse liige või liikmed · alates 17.09.2023
- Toomas ŠarinJuhatuse liige või liikmed · alates 17.09.2023
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94992Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 40017975 / M6 01.07.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 15.07.2026 | Puudused kõrvaldatud 03.07.2026 |
|
| M 40017975 / 11 11.11.2025 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 27.11.2025 |
||
| M 40017975 / M5 23.10.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.11.2025 | Jõustunud 11.11.2025 |
|
| M 40017975 / 10 29.11.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.11.2023 |
||
| M 40017975 / M4 25.11.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 25.12.2023 | Puudused kõrvaldatud 27.11.2023 |
|
| M 40017975 / 9 10.10.2023 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 26.10.2023 |
||
| M 40017975 / M3 14.09.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.10.2023 | Jõustunud 03.10.2023 |
|
| M 40017975 / 8 14.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2023 |
||
| M 40017975 / 7 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 40017975 / 6 07.10.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.10.2021 |
||
| M 40017975 / M2 17.09.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.10.2021 | Puudused kõrvaldatud 07.10.2021 |
|
| M 40017975 / 5 21.07.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 21.07.2021 |
||
| M 40017975 / 4 14.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.02.2018 |
||
| M 40017975 / 3 09.04.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.04.2012 |
||
| M 17975 / 2 22.01.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.01.2008 |
||
| M 17975 06.01.2006 |
Esmakanne | Kinnitatud 09.01.2006 |
||
| M 17975 / M1 09.11.2005 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 10.01.2006 | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes