Mittetulundusühing Eesti HIV-positiivsete Võrgustik
Mittetulundusühing Eesti HIV-positiivsete Võrgustik (MTÜ), Tallinn, registrikood 80227321, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tervisehäiretega, puuetega või erivajadustega isikute ühendused ja nende liidud. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 13.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 487 €parem kui 58% ettevõteteltegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 21 303 | 22 305 | 15 |
| 2026 II kv | — | 16 702 | 17 789 | 15 |
| 2026 I kv | — | 17 671 | 18 796 | 13 |
| 2025 IV kv | — | 15 144 | 16 165 | 11 |
| 2025 III kv | — | 15 924 | 17 026 | 11 |
| 2025 II kv | — | 18 276 | 19 468 | 11 |
| 2025 I kv | — | 27 523 | 29 319 | 18 |
| 2024 IV kv | — | 25 169 | 26 822 | 18 |
| 2024 III kv | — | 30 333 | 32 237 | 18 |
| 2024 II kv | — | 25 089 | 26 754 | 16 |
| 2024 I kv | — | 26 823 | 28 690 | 17 |
| 2023 IV kv | — | 27 965 | 29 814 | 19 |
| 2023 III kv | — | 13 832 | 14 830 | 13 |
| 2023 II kv | — | 6 840 | 7 421 | 8 |
| 2023 I kv | — | 8 346 | 8 966 | 10 |
| 2022 IV kv | — | 8 359 | 9 003 | 9 |
| 2022 III kv | — | 9 300 | 10 060 | 9 |
| 2022 II kv | — | 7 803 | 8 532 | 11 |
| 2022 I kv | — | 7 655 | 8 314 | 10 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -31 440 | 213 099 | 59 456 | 47 937 | 13 |
| 2024 | 0 | 3 536 | 318 718 | 87 622 | 79 377 | 18 |
| 2023 | 0 | 59 455 | 193 645 | 88 162 | 75 841 | 15 |
| 2022 | 0 | -20 041 | 117 385 | 25 988 | 16 386 | 9 |
| 2021 | 0 | -7 396 | 83 493 | 50 542 | 36 427 | 8 |
| 2020 | 0 | 7 268 | 76 633 | 50 824 | 43 803 | 7 |
| 2019 | 0 | -37 194 | 75 912 | 48 833 | 36 535 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 23 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 15.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 26.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 25.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 28.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 25.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Latšin AlijevJuhatuse liige · alates 02.06.2008
- Jekaterina VoinovaJuhatuse liige · alates 02.02.2012
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Jekaterina VoinovaJuhatuse liige või liikmed · alates 26.09.2018
- Jelena AntonovaJuhatuse liige või liikmed · alates 26.09.2018
- Latšin AlijevJuhatuse liige või liikmed · alates 26.09.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94997Tervisehäiretega, puuetega või erivajadustega isikute ühendused ja nende liidud Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10090372 / 10 05.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.01.2026 |
||
| M 10090372 / M5 18.12.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.01.2026 | Puudused kõrvaldatud 23.12.2025 |
|
| M 10090372 / 9 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10090372 / 8 19.02.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.02.2021 |
||
| M 10090372 / M4 15.02.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 17.03.2018 | Puudused kõrvaldatud 22.02.2018 |
|
| M 10090372 / M3 13.02.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 23.02.2018 | Puudused kõrvaldatud 22.02.2018 |
|
| M 10090372 / 7 29.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.11.2017 |
||
| M 10090372 / 6 08.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.09.2016 |
||
| M 10090372 / 5 12.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.01.2016 |
||
| M 10090372 / 4 11.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.07.2013 |
||
| M 10090372 / 3 02.02.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.02.2012 |
||
| M 90372 / 2 02.06.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.06.2008 |
||
| M 90372 / M2 29.04.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Puudused kõrvaldatud 02.06.2008 |
||
| M 90372 04.10.2005 |
Esmakanne | Jõustunud | ||
| M 90372 / M1 02.08.2005 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 01.10.2005 | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes