mittetulundusühing Pärnu Vanalinna Koolituskeskus

Registrisse kantud Registrikood 80217943 MTÜ Pärnu linn Registreeritud 10.08.2005
Võrdle

mittetulundusühing Pärnu Vanalinna Koolituskeskus (MTÜ), Pärnu linn, registrikood 80217943, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kunsti- ja kultuuriõpe. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 10.

Käive
—
Riiklikud maksud
4 652 €
↓ 45,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 922 €
↓ 45,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
9
+8 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Haridus · EMTAK 85

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 547 €
    tegevusala mediaan 1 198 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 039
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 2 265 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 180

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 547 € · −94,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 198 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 365 € Tegevusala mediaan: 1 011 €IV·232024 I kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 1 061 €2024 II kv Ettevõte: 6 117 € Tegevusala mediaan: 1 198 €II·242024 III kv Ettevõte: 358 € Tegevusala mediaan: 1 056 €2024 IV kv Ettevõte: 429 € Tegevusala mediaan: 1 051 €IV·242025 I kv Ettevõte: 639 € Tegevusala mediaan: 1 132 €2025 II kv Ettevõte: 10 089 € Tegevusala mediaan: 1 260 €II·252025 III kv Ettevõte: 495 € Tegevusala mediaan: 1 134 €2025 IV kv Ettevõte: 553 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 9 046 € Tegevusala mediaan: 1 179 €II·262026 III kv Ettevõte: 547 € Tegevusala mediaan: 1 198 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 429 € Tegevusala mediaan: 1 051 €2025 I kv Ettevõte: 639 € Tegevusala mediaan: 1 132 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 089 € Tegevusala mediaan: 1 260 €2025 III kv Ettevõte: 495 € Tegevusala mediaan: 1 134 €III·252025 IV kv Ettevõte: 553 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 046 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2026 III kv Ettevõte: 547 € Tegevusala mediaan: 1 198 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 9 · +800,0% võrreldes 2026 II kv
051015202023 IV kv Ettevõte: 15IV·232024 I kv Ettevõte: 142024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 122024 IV kv Ettevõte: 15IV·242025 I kv Ettevõte: 152025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 122025 IV kv Ettevõte: 13IV·252026 I kv Ettevõte: 162026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 9III·26051015202024 IV kv Ettevõte: 152025 I kv Ettevõte: 15I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 12III·252025 IV kv Ettevõte: 132026 I kv Ettevõte: 16I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 9III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 652 € · −45,8% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 5 227 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 822 €2024 II kv Ettevõte: 5 832 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 097 €2024 IV kv Ettevõte: 6 129 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 127 €2025 II kv Ettevõte: 9 662 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 643 €2025 IV kv Ettevõte: 6 918 €IV·252026 I kv Ettevõte: 8 084 €2026 II kv Ettevõte: 8 583 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 652 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 6 129 €2025 I kv Ettevõte: 9 127 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 662 €2025 III kv Ettevõte: 5 643 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 918 €2026 I kv Ettevõte: 8 084 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 583 €2026 III kv Ettevõte: 4 652 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 4 652 4 922 9
2026 II kv — 8 583 9 046 1
2026 I kv — 8 084 8 589 16
2025 IV kv — 6 918 7 190 13
2025 III kv — 5 643 5 937 12
2025 II kv — 9 662 10 089 1
2025 I kv — 9 127 9 582 15
2024 IV kv — 6 129 6 435 15
2024 III kv — 4 097 4 300 12
2024 II kv — 5 832 6 117 1
2024 I kv — 5 822 6 145 14
2023 IV kv — 5 227 5 477 15
2023 III kv — 3 152 3 341 10
2023 II kv — 4 234 4 538 1
2023 I kv — 4 723 5 038 12
2022 IV kv — 3 653 3 894 10
2022 III kv — 2 314 2 481 8
2022 II kv — 4 879 5 309 2
2022 I kv — 3 886 4 191 14
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
182 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 2 265 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 150 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 020 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 727 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 003 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 265 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 150 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 727 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 003 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 265 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 418 € · −55,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 136 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 695 € Tegevusala mediaan: 259 €20192020 Ettevõte: 17 776 € Tegevusala mediaan: 228 €20202021 Ettevõte: 15 713 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: 10 160 € Tegevusala mediaan: 93 €20222023 Ettevõte: 1 011 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 18 718 € Tegevusala mediaan: 102 €20242025 Ettevõte: 8 418 € Tegevusala mediaan: 136 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 695 € Tegevusala mediaan: 259 €20192020 Ettevõte: 17 776 € Tegevusala mediaan: 228 €2021 Ettevõte: 15 713 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: 10 160 € Tegevusala mediaan: 93 €2023 Ettevõte: 1 011 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 18 718 € Tegevusala mediaan: 102 €2025 Ettevõte: 8 418 € Tegevusala mediaan: 136 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 117 657 € · +10,8% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 40 885 €20192020 Ettevõte: 57 076 €20202021 Ettevõte: 72 582 €20212022 Ettevõte: 84 282 €20222023 Ettevõte: 84 939 €20232024 Ettevõte: 106 229 €20242025 Ettevõte: 117 657 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 40 885 €20192020 Ettevõte: 57 076 €2021 Ettevõte: 72 582 €20212022 Ettevõte: 84 282 €2023 Ettevõte: 84 939 €20232024 Ettevõte: 106 229 €2025 Ettevõte: 117 657 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 101 590 € · +9,0% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 29 794 €20192020 Ettevõte: 47 570 €20202021 Ettevõte: 63 283 €20212022 Ettevõte: 73 443 €20222023 Ettevõte: 74 454 €20232024 Ettevõte: 93 172 €20242025 Ettevõte: 101 590 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 29 794 €20192020 Ettevõte: 47 570 €2021 Ettevõte: 63 283 €20212022 Ettevõte: 73 443 €2023 Ettevõte: 74 454 €20232024 Ettevõte: 93 172 €2025 Ettevõte: 101 590 €2025
Töötajad 2025: 10 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12025035810132018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 8 418 80 781 117 657 101 590 10
2024 0 18 718 63 133 106 229 93 172 10
2023 0 1 011 55 727 84 939 74 454 9
2022 0 10 160 47 468 84 282 73 443 9
2021 0 15 713 30 909 72 582 63 283 7
2020 0 17 776 34 679 57 076 47 570 11
2019 0 3 695 31 558 40 885 29 794 9
2018 — — — — — 7
2017 — — — — — 7
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 4
2009 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
7,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
86,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
13,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,59
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
14 186 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
673 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 27.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 05.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Peeter Tasane
    Juhatuse liige või liikmed · alates 06.05.2024
  • Merle Tasane
    Juhatuse liige või liikmed · alates 30.10.2018

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 8552Kunsti- ja kultuuriõpe Põhitegevus
  • 85591Keeleõpe
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 30021037 / 8
06.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2025
PDF
M 30021037 / 7
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 30021037 / 6
27.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
27.01.2020
PDF
M 30021037 / 5
31.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
31.10.2018
PDF
M 30021037 / 4
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
M 30021037 / 3
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
M 30021037 / 2
21.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
21.11.2011
PDF
M 21037
10.08.2005
Esmakanne Jõustunud PDF
M 21037 / M1
04.08.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 04.10.2005 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes