Tallinn, Puhangu tn 53 korteriühistu
Tallinn, Puhangu tn 53 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80212331, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 56 271 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 56 271 €parem kui 81% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 3,7 %parem kui 46% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 378 | 1 428 | — |
| 2026 II kv | — | 805 | 863 | 2 |
| 2026 I kv | — | 805 | 863 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 1 125 | 1 195 | 2 |
| 2025 III kv | — | 1 111 | 1 180 | 2 |
| 2025 II kv | — | 771 | 827 | 2 |
| 2025 I kv | — | 604 | 648 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 604 | 648 | 2 |
| 2024 III kv | — | 1 008 | 1 069 | 2 |
| 2024 II kv | — | 604 | 648 | 2 |
| 2024 I kv | — | 604 | 648 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 841 | 893 | 2 |
| 2023 III kv | — | 815 | 868 | 3 |
| 2023 II kv | — | 604 | 648 | 2 |
| 2023 I kv | — | 606 | 656 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 610 | 673 | 2 |
| 2022 III kv | — | 1 029 | 1 111 | 2 |
| 2022 II kv | — | 564 | 622 | 2 |
| 2022 I kv | — | 564 | 622 | 2 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 271 | 2 102 | 13 938 | 174 994 | 15 486 | 2 |
| 2024 | 39 207 | 102 | 10 755 | 156 963 | 13 384 | 2 |
| 2023 | 64 470 | 102 | 10 761 | 117 528 | 13 282 | 2 |
| 2022 | 25 818 | 210 | 10 691 | 115 268 | 9 531 | 2 |
| 2021 | 44 660 | 37 | 10 056 | 93 791 | 9 321 | 2 |
| 2020 | 33 216 | 235 | 10 397 | 81 743 | 9 519 | 2 |
| 2019 | 24 372 | -470 | 9 993 | 67 668 | 8 814 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 03.07.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 02.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 16.09.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 20.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 20.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 25.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 23.09.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Roman SkokovJuhatuse liige · alates 05.01.2018
- Katrin SeimanJuhatuse liige · alates 04.05.2026
- Tiina VähiJuhatuse liige · alates 04.05.2026
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10082906 / 22 04.05.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.05.2026 |
||
| Ü 10082906 / M10 29.04.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.05.2026 | Puudused kõrvaldatud 30.04.2026 |
|
| Ü 10082906 / 21 02.01.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.01.2025 |
||
| Ü 10082906 / 20 28.10.2024 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 14.11.2024 |
||
| Ü 10082906 / M9 08.10.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 24.10.2024 | Jõustunud 25.10.2024 |
|
| Ü 10082906 / 19 03.09.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.09.2024 |
||
| Ü 10082906 / M8 29.08.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 03.09.2024 |
|
| Ü 10082906 / 18 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10082906 / 17 06.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.10.2020 |
||
| Ü 10082906 / 16 10.04.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.04.2019 |
||
| Ü 10082906 / M7 03.04.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.04.2019 | Puudused kõrvaldatud 10.04.2019 |
|
| Ü 10082906 / 15 21.05.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.05.2018 |
||
| Ü 10082906 / M6 18.05.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.06.2018 | Puudused kõrvaldatud 21.05.2018 |
|
| Ü 10082906 / M5 14.05.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 29.05.2018 | Puudused kõrvaldatud 21.05.2018 |
|
| Ü 10082906 / M4 08.05.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.05.2018 | Puudused kõrvaldatud 21.05.2018 |
|
| Ü 10082906 / M3 07.05.2018 |
Korraldav määrus | 17.05.2018 | Jõustunud 07.05.2018 |
|
| Ü 10082906 / 14 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10082906 / 13 05.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10082906 / 12 05.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10082906 / 11 05.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10082906 / 10 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| M 10082906 / 9 29.12.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 29.12.2016 |
||
| M 10082906 / 8 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10082906 / 7 11.06.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.06.2015 |
||
| M 10082906 / 6 18.05.2015 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 02.06.2015 |
||
| M 10082906 / M2 16.04.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.05.2015 | Jõustunud 16.04.2015 |
|
| M 10082906 / 5 21.06.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.06.2013 |
||
| M 82906 / 4 30.04.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.04.2007 |
||
| M 82906 / 3 06.06.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.06.2006 |
||
| M 82906 / 2 07.04.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 82906 08.10.2004 |
Esmakanne | Jõustunud | ||
| M 82906 / M1 10.09.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes