Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Jüri Kogudus
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Jüri Kogudus (MTÜ), Jüri alevik, registrikood 80211225, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 067 €parem kui 45% ettevõteteltegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 3 086 | 3 201 | 3 |
| 2026 II kv | — | 2 869 | 2 992 | 3 |
| 2026 I kv | — | 3 202 | 2 830 | 3 |
| 2025 IV kv | — | 2 681 | 2 307 | 3 |
| 2025 III kv | — | 2 026 | 2 115 | 3 |
| 2025 II kv | — | 1 841 | 1 920 | 3 |
| 2025 I kv | — | 2 419 | 2 034 | 3 |
| 2024 IV kv | — | 2 048 | 1 808 | 3 |
| 2024 III kv | — | 2 064 | 2 158 | 3 |
| 2024 II kv | — | 2 047 | 1 808 | 3 |
| 2024 I kv | — | 1 877 | 1 959 | 3 |
| 2023 IV kv | — | 2 001 | 1 808 | 3 |
| 2023 III kv | — | 1 729 | 1 808 | 3 |
| 2023 II kv | — | 1 863 | 1 948 | 3 |
| 2023 I kv | — | 2 975 | 2 827 | 3 |
| 2022 IV kv | — | 1 653 | 1 444 | 3 |
| 2022 III kv | — | 1 997 | 2 088 | 3 |
| 2022 II kv | — | 1 413 | 1 477 | 3 |
| 2022 I kv | — | 1 936 | 1 743 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -555 | 19 835 | 12 700 | 11 865 | 1 |
| 2024 | 0 | -57 377 | 18 784 | 13 174 | 12 420 | 1 |
| 2023 | 0 | -4 569 | 18 274 | 70 551 | 69 797 | 1 |
| 2022 | 0 | -6 734 | 18 256 | 75 988 | 74 366 | 1 |
| 2021 | 0 | 115 | 13 541 | 82 437 | 81 100 | 1 |
| 2020 | 0 | 7 436 | 14 317 | 81 970 | 80 985 | 1 |
| 2019 | 0 | 64 468 | 14 536 | 74 378 | 73 549 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 28.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 01.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 25.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 29.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 28.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Tanel OtsJuhatuse liige · alates 01.09.2004
- Talvi AbramJuhatuse liige · alates 16.02.2021
- Janek VäinsarJuhatuse liige · alates 30.04.2025
- Leppo LindmäeJuhatuse liige · alates 30.04.2025
- Margus VainJuhatuse liige · alates 30.04.2025
- Risto HarjaksJuhatuse liige · alates 30.04.2025
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Talvi AbramJuhatuse liige või liikmed · alates 23.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94911Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10082404 / 14 30.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.04.2025 |
||
| M 10082404 / 13 29.02.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.02.2024 |
||
| M 10082404 / 12 06.02.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.02.2024 |
||
| M 10082404 / 11 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10082404 / 10 15.02.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.02.2022 |
||
| M 10082404 / 9 02.07.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.07.2021 |
||
| M 10082404 / 8 16.02.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.02.2021 |
||
| M 10082404 / 7 11.06.2018 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 11.06.2018 |
||
| M 10082404 / 6 13.06.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.06.2017 |
||
| M 10082404 / 5 23.04.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.04.2014 |
||
| M 10082404 / 4 22.04.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.04.2013 |
||
| M 82404 / 3 10.06.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.06.2009 |
||
| M 82404 / 2 22.02.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.02.2006 |
||
| M 82404 26.08.2004 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes