Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Vändra Martini Kogudus

Registrisse kantud Registrikood 80209783 MTÜ Vändra alev Registreeritud 25.08.2004
Võrdle

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Vändra Martini Kogudus (MTÜ), Vändra alev, registrikood 80209783, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
2 116 €
↑ 41,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 147 €
↑ 41,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Organisatsioonide tegevus · EMTAK 94

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 147 €
    tegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 147 € · +41,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 196 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 292 € Tegevusala mediaan: 946 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 293 € Tegevusala mediaan: 1 038 €2024 II kv Ettevõte: 1 323 € Tegevusala mediaan: 1 014 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 323 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2024 IV kv Ettevõte: 1 323 € Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 393 € Tegevusala mediaan: 1 052 €2025 II kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 1 092 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 IV kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 1 117 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 1 128 €2026 II kv Ettevõte: 1 517 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 147 € Tegevusala mediaan: 1 196 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 323 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 1 393 € Tegevusala mediaan: 1 052 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 1 092 €2025 III kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 1 115 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 1 117 €2026 I kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 1 128 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 517 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 2 147 € Tegevusala mediaan: 1 196 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 116 € · +41,5% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 361 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 274 €2024 II kv Ettevõte: 1 414 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 304 €2024 IV kv Ettevõte: 1 414 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 547 €2025 II kv Ettevõte: 1 462 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 462 €2025 IV kv Ettevõte: 1 636 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 647 €2026 II kv Ettevõte: 1 495 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 116 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 414 €2025 I kv Ettevõte: 1 547 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 462 €2025 III kv Ettevõte: 1 462 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 636 €2026 I kv Ettevõte: 1 647 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 495 €2026 III kv Ettevõte: 2 116 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 2 116 2 147 1
2026 II kv — 1 495 1 517 1
2026 I kv — 1 647 1 483 1
2025 IV kv — 1 636 1 483 1
2025 III kv — 1 462 1 483 1
2025 II kv — 1 462 1 483 1
2025 I kv — 1 547 1 393 1
2024 IV kv — 1 414 1 323 1
2024 III kv — 1 304 1 323 1
2024 II kv — 1 414 1 323 1
2024 I kv — 1 274 1 293 1
2023 IV kv — 1 361 1 292 1
2023 III kv — 2 432 2 492 1
2023 II kv — 1 179 1 186 3
2023 I kv — 1 166 1 094 1
2022 IV kv — 1 128 1 056 1
2022 III kv — 1 146 1 163 1
2022 II kv — 1 365 1 203 1
2022 I kv — 966 980 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
716 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 29 356 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 57 212 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 22 890 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 29 356 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 57 212 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 22 890 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -7 009 € · +52,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-40 000-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15 622 € Tegevusala mediaan: 5 €20192020 Ettevõte: 13 295 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -6 131 € Tegevusala mediaan: 10 €20212022 Ettevõte: 10 766 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -32 248 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -14 809 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -7 009 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-40 000-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15 622 € Tegevusala mediaan: 5 €20192020 Ettevõte: 13 295 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: -6 131 € Tegevusala mediaan: 10 €20212022 Ettevõte: 10 766 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -32 248 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -14 809 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -7 009 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: -140,9 % · −159,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,6 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,1 %20192020 Ettevõte: 45,3 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,1 %20212022 Ettevõte: 18,8 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20222023 Ettevõte: -140,9 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,4 %2025-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,1 %20192020 Ettevõte: 45,3 % Tegevusala mediaan: 5,3 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,1 %20212022 Ettevõte: 18,8 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2023 Ettevõte: -140,9 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 95 778 € · −7,2% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 131 217 €20192020 Ettevõte: 144 945 €20202021 Ettevõte: 135 895 €20212022 Ettevõte: 148 581 €20222023 Ettevõte: 114 259 €20232024 Ettevõte: 103 230 €20242025 Ettevõte: 95 778 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 131 217 €20192020 Ettevõte: 144 945 €2021 Ettevõte: 135 895 €20212022 Ettevõte: 148 581 €2023 Ettevõte: 114 259 €20232024 Ettevõte: 103 230 €2025 Ettevõte: 95 778 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 89 139 € · −7,3% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 125 275 €20192020 Ettevõte: 138 570 €20202021 Ettevõte: 132 439 €20212022 Ettevõte: 143 205 €20222023 Ettevõte: 110 957 €20232024 Ettevõte: 96 148 €20242025 Ettevõte: 89 139 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 125 275 €20192020 Ettevõte: 138 570 €2021 Ettevõte: 132 439 €20212022 Ettevõte: 143 205 €2023 Ettevõte: 110 957 €20232024 Ettevõte: 96 148 €2025 Ettevõte: 89 139 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -7 009 14 423 95 778 89 139 1
2024 0 -14 809 14 600 103 230 96 148 1
2023 22 890 -32 248 15 184 114 259 110 957 1
2022 57 212 10 766 10 768 148 581 143 205 1
2021 0 -6 131 9 377 135 895 132 439 1
2020 29 356 13 295 9 377 144 945 138 570 1
2019 0 15 622 8 670 131 217 125 275 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-26,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-7,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
93,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
6,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,38
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
26 866 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 202 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 21.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 06.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 17.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Peeter Tilk
    Juhatuse liige või liikmed · alates 28.08.2025
  • Ants Kivilo
    Juhatuse liige või liikmed · alates 28.09.2018
  • Peeter Reimann
    Juhatuse liige või liikmed · alates 28.09.2018

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 94911Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10082288 / 15
31.03.2025
Muutmiskanne Jõustunud
31.03.2025
PDF
M 10082288 / 14
29.02.2024
Muutmiskanne Jõustunud
29.02.2024
PDF
M 10082288 / 13
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10082288 / 12
04.02.2022
Muutmiskanne Jõustunud
04.02.2022
PDF
M 10082288 / 11
27.10.2021
Muutmiskanne Jõustunud
27.10.2021
PDF
M 10082288 / 10
30.01.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
30.01.2018
PDF
M 10082288 / 9
16.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
16.03.2017
PDF
M 10082288 / 8
09.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2014
PDF
M 10082288 / 7
07.02.2013
Muutmiskanne Jõustunud
07.02.2013
PDF
M 10082288 / 6
06.02.2013
Muutmiskanne Jõustunud
06.02.2013
PDF
M 82288 / 5
02.04.2009
Muutmiskanne Jõustunud
02.04.2009
PDF
M 82288 / 4
03.02.2009
Muutmiskanne Jõustunud
03.02.2009
PDF
M 82288 / 3
06.12.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 82288 / 2
09.12.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 82288
24.08.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes