Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Järva-Madise Püha Matteuse Kogudus

Registrisse kantud Registrikood 80208660 MTÜ Järva-Madise küla Registreeritud 29.07.2004
Võrdle

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Järva-Madise Püha Matteuse Kogudus (MTÜ), Järva-Madise küla, registrikood 80208660, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
237 €
↓ 62,9% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2025 IV kv
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Organisatsioonide tegevus · EMTAK 94

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 I kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 III kv: 765 € · +1 207,7% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 115 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502022 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 804 €I·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 830 €2023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 883 €I·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 946 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 014 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 062 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 052 €2025 II kv Ettevõte: 59 € Tegevusala mediaan: 1 092 €II·252025 III kv Ettevõte: 765 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 117 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 128 €I·2602505007501 0001 2502024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 014 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 062 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 052 €I·252025 II kv Ettevõte: 59 € Tegevusala mediaan: 1 092 €2025 III kv Ettevõte: 765 € Tegevusala mediaan: 1 115 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 117 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 128 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 III kv: 1 · −50,0% võrreldes 2025 II kv
0,00,51,01,52,02022 I kv Ettevõte: —I·222022 IV kv Ettevõte: —2023 I kv Ettevõte: —I·232023 IV kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·260,00,51,01,52,02024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·26
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 237 € · −62,9% võrreldes 2025 IV kv
02004006008002022 I kv Ettevõte: 122 €I·222022 IV kv Ettevõte: 122 €2023 I kv Ettevõte: 122 €I·232023 IV kv Ettevõte: 122 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 138 €2024 IV kv Ettevõte: 138 €IV·242025 I kv Ettevõte: 216 €2025 II kv Ettevõte: 103 €II·252025 III kv Ettevõte: 701 €2025 IV kv Ettevõte: 638 €IV·252026 I kv Ettevõte: 237 €I·2602004006008002024 II kv Ettevõte: 0 €2024 III kv Ettevõte: 138 €III·242024 IV kv Ettevõte: 138 €2025 I kv Ettevõte: 216 €I·252025 II kv Ettevõte: 103 €2025 III kv Ettevõte: 701 €III·252025 IV kv Ettevõte: 638 €2026 I kv Ettevõte: 237 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 237 — —
2025 IV kv — 638 457 —
2025 III kv — 701 765 1
2025 II kv — 103 117 2
2025 I kv — 216 — —
2024 IV kv — 138 — —
2024 III kv — 138 — —
2024 II kv — — — —
2023 IV kv — 122 — —
2023 I kv — 122 — —
2022 IV kv — 122 — —
2022 I kv — 122 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 779 € · −87,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
-5 000-2 50002 5005 0007 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2 654 € Tegevusala mediaan: 5 €20192020 Ettevõte: 2 824 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -2 588 € Tegevusala mediaan: 10 €20212022 Ettevõte: -3 717 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 1 808 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 6 284 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 779 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-5 000-2 50002 5005 0007 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2 654 € Tegevusala mediaan: 5 €20192020 Ettevõte: 2 824 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: -2 588 € Tegevusala mediaan: 10 €20212022 Ettevõte: -3 717 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 1 808 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 6 284 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 779 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 27 182 € · −15,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 847 €20192020 Ettevõte: 25 997 €20202021 Ettevõte: 22 751 €20212022 Ettevõte: 21 083 €20222023 Ettevõte: 20 475 €20232024 Ettevõte: 31 964 €20242025 Ettevõte: 27 182 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 847 €20192020 Ettevõte: 25 997 €2021 Ettevõte: 22 751 €20212022 Ettevõte: 21 083 €2023 Ettevõte: 20 475 €20232024 Ettevõte: 31 964 €2025 Ettevõte: 27 182 €2025
Omakapital, € 2025: 26 770 € · +3,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 381 €20192020 Ettevõte: 24 205 €20202021 Ettevõte: 21 617 €20212022 Ettevõte: 17 899 €20222023 Ettevõte: 19 707 €20232024 Ettevõte: 25 991 €20242025 Ettevõte: 26 770 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 381 €20192020 Ettevõte: 24 205 €2021 Ettevõte: 21 617 €20212022 Ettevõte: 17 899 €2023 Ettevõte: 19 707 €20232024 Ettevõte: 25 991 €2025 Ettevõte: 26 770 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 779 17 550 27 182 26 770 1
2024 0 6 284 13 087 31 964 25 991 1
2023 0 1 808 11 571 20 475 19 707 1
2022 0 -3 717 10 438 21 083 17 899 1
2021 0 -2 588 5 543 22 751 21 617 0
2020 0 2 824 1 690 25 997 24 205 0
2019 0 -2 654 8 723 21 847 21 381 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
98,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
48,38
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
50 480 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 463 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 94911Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10081799 / 16
06.10.2026
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2026
PDF
M 10081799 / 15
24.09.2026
Muutmiskanne Jõustunud
24.09.2026
PDF
M 10081799 / M2
03.09.2026
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
03.09.2026
PDF
M 10081799 / M1
24.08.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.09.2026 Puudused kõrvaldatud
24.09.2026
PDF
M 10081799 / 14
10.08.2026
Muutmiskanne Jõustunud
10.08.2026
PDF
M 10081799 / 13
18.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
18.06.2025
PDF
M 10081799 / 12
20.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
20.02.2025
PDF
M 10081799 / 11
29.02.2024
Muutmiskanne Jõustunud
29.02.2024
PDF
M 10081799 / 10
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10081799 / 9
03.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
03.01.2022
PDF
M 10081799 / 8
24.01.2020
Muutmiskanne Jõustunud
24.01.2020
PDF
M 10081799 / 7
12.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
12.07.2019
PDF
M 10081799 / 6
08.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.02.2018
PDF
M 10081799 / 5
17.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
17.03.2017
PDF
M 10081799 / 4
22.01.2013
Muutmiskanne Jõustunud
22.01.2013
PDF
M 81799 / 3
11.06.2009
Muutmiskanne Jõustunud
11.06.2009
PDF
M 81799 / 2
07.06.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 81799
29.07.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes