Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tõstamaa Maarja Kogudus
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tõstamaa Maarja Kogudus (MTÜ), Tõstamaa alevik, registrikood 80208306, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 4 952 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 88 €parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
- Müügitulu · 2025 4 952 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
- Puhasrentaablus · 2025 -3,4 %parem kui 32% ettevõteteltegevusala mediaan 1,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 112
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 87 | 88 | 1 |
| 2026 II kv | — | 87 | 88 | 1 |
| 2026 I kv | — | 187 | 90 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 159 | 90 | 1 |
| 2025 III kv | — | 86 | 90 | 1 |
| 2025 II kv | — | 86 | 90 | 1 |
| 2025 I kv | — | 185 | 89 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 159 | 87 | 1 |
| 2024 III kv | — | 83 | 87 | 1 |
| 2024 II kv | — | 159 | 87 | 1 |
| 2024 I kv | — | 83 | 87 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 150 | 87 | 1 |
| 2023 III kv | — | 83 | 87 | 1 |
| 2023 II kv | — | 83 | 87 | 1 |
| 2023 I kv | — | 122 | 58 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 150 | 87 | 1 |
| 2022 III kv | — | 83 | 87 | 1 |
| 2022 II kv | — | 83 | 87 | 1 |
| 2022 I kv | — | 150 | 87 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 952 | -169 | 4 109 | 11 435 | 11 344 | 1 |
| 2024 | 0 | -7 207 | 4 109 | 12 060 | 11 513 | 1 |
| 2023 | 0 | 3 521 | 4 038 | 18 863 | 18 720 | 1 |
| 2022 | 4 048 | -2 025 | 4 038 | 15 388 | 15 199 | 1 |
| 2021 | 0 | 733 | 3 968 | 17 769 | 17 224 | 1 |
| 2020 | 0 | -528 | 3 969 | 16 537 | 16 491 | 1 |
| 2019 | 0 | -2 736 | 4 402 | 17 521 | 17 019 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 10.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 12.04.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 07.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 04.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 21.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 21.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Margus PalusaluJuhatuse liige · alates 22.02.2017
- Lembit TammsaluJuhatuse liige · alates 02.07.2020
- Urve MerilaJuhatuse liige · alates 19.03.2025
- Valev RandmäeJuhatuse liige · alates 19.03.2025
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Margus PalusaluJuhatuse liige või liikmed · alates 22.10.2018
- Tiina JannoJuhatuse liige või liikmed · alates 22.10.2018
- Urve MerilaJuhatuse liige või liikmed · alates 22.10.2018
- Valev RandmäeJuhatuse liige või liikmed · alates 22.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94911Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10081646 / 15 19.03.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.03.2025 |
||
| M 10081646 / 14 29.02.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.02.2024 |
||
| M 10081646 / 13 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10081646 / 12 04.01.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2022 |
||
| M 10081646 / 11 02.07.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.07.2020 |
||
| M 10081646 / 10 23.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.12.2017 |
||
| M 10081646 / 9 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| M 10081646 / 8 22.02.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.02.2017 |
||
| M 10081646 / 7 10.12.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.12.2013 |
||
| M 10081646 / 6 25.02.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.02.2013 |
||
| M 10081646 / 5 20.02.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.02.2012 |
||
| M 10081646 / 4 16.11.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.11.2010 |
||
| M 10081646 / 3 31.03.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.03.2010 |
||
| M 81646 / 2 02.12.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 81646 21.07.2004 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes