Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Märjamaa Vabakogudus
Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Märjamaa Vabakogudus (MTÜ), Märjamaa alev, registrikood 80206454, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | 9 | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | — | 5 | — | — |
| 2024 II kv | — | 5 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 216 | 0 | 4 088 | 1 970 | 0 |
| 2024 | 0 | 1 005 | 0 | 2 875 | 754 | 0 |
| 2023 | 0 | 284 | 0 | 2 407 | -251 | 0 |
| 2022 | 1 894 | 42 | 0 | 2 141 | -535 | 0 |
| 2021 | 0 | -76 | 0 | 2 017 | -577 | 0 |
| 2020 | 0 | -5 269 | 0 | 2 096 | -501 | 0 |
| 2019 | 0 | 3 748 | 0 | 8 603 | 4 768 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 31.08.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 13.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 24.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 20.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 20.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 01.12.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 31.03.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Indrek-Eliel TambekJuhatuse liige · alates 17.01.2018
- Matthew Scott EdminsterJuhatuse liige · alates 02.04.2025
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Indrek-Eliel TambekJuhatuse liige või liikmed · alates 20.11.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94911Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10081183 / 12 30.09.2026 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 16.10.2026 |
||
| M 10081183 / M6 08.09.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 29.09.2026 | Jõustunud 24.09.2026 |
|
| M 10081183 / M5 26.08.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 25.09.2026 | Puudused kõrvaldatud 01.09.2026 |
|
| M 10081183 / 11 02.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.04.2025 |
||
| M 10081183 / M4 23.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 22.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 25.07.2024 |
|
| M 10081183 / M3 25.11.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 25.12.2023 | Puudused kõrvaldatud 21.12.2023 |
|
| M 10081183 / 10 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10081183 / 9 02.08.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.08.2022 |
||
| M 10081183 / 8 29.01.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.01.2021 |
||
| M 10081183 / M2 22.01.2021 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 22.01.2021 |
||
| M 10081183 / 7 14.12.2020 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 23.02.2021 |
||
| M 10081183 / M1 23.10.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 22.11.2020 | Jõustunud 23.10.2020 |
|
| M 10081183 / 6 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| M 10081183 / 5 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| M 10081183 / 4 16.06.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.06.2014 |
||
| M 10081183 / 3 16.06.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.06.2010 |
||
| M 81183 / 2 06.06.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.06.2006 |
||
| M 81183 29.06.2004 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes