Rae vald, Jüri alevik, Ehituse tn 18 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80187194 KÜ Registreeritud 23.04.2003
Võrdle

Rae vald, Jüri alevik, Ehituse tn 18 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80187194, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 16 732 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
243 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
263 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 263 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 16 732 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 0,1 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2024 III kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 263 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002024 III kv Ettevõte: 169 € Tegevusala mediaan: 728 €III·242024 IV kv Ettevõte: 254 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 260 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 254 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 260 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 263 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 243 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0501001502002502024 III kv Ettevõte: 156 €III·242024 IV kv Ettevõte: 234 €IV·242025 I kv Ettevõte: 240 €I·252025 II kv Ettevõte: 243 €II·252025 III kv Ettevõte: 243 €III·252025 IV kv Ettevõte: 243 €IV·252026 I kv Ettevõte: 243 €I·262026 II kv Ettevõte: 243 €II·262026 III kv Ettevõte: 243 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 234 €2025 I kv Ettevõte: 240 €I·252025 II kv Ettevõte: 243 €2025 III kv Ettevõte: 243 €III·252025 IV kv Ettevõte: 243 €2026 I kv Ettevõte: 243 €I·262026 II kv Ettevõte: 243 €2026 III kv Ettevõte: 243 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 243 263 1
2026 II kv — 243 263 1
2026 I kv — 243 263 1
2025 IV kv — 243 263 1
2025 III kv — 243 263 1
2025 II kv — 243 263 1
2025 I kv — 240 260 1
2024 IV kv — 234 254 1
2024 III kv — 156 169 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
88 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 16 732 € · +131,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 804 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 7 345 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 6 030 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 8 400 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 9 088 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 7 220 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 16 732 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 804 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 7 345 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 6 030 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 8 400 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 9 088 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 7 220 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 16 732 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 10 € · −83,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 60 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 10 € Tegevusala mediaan: 283 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 60 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 10 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,1 % · −0,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 72 681 € · −14,3% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 109 149 €20192020 Ettevõte: 98 597 €20202021 Ettevõte: 91 592 €20212022 Ettevõte: 89 378 €20222023 Ettevõte: 87 332 €20232024 Ettevõte: 84 811 €20242025 Ettevõte: 72 681 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 109 149 €20192020 Ettevõte: 98 597 €2021 Ettevõte: 91 592 €20212022 Ettevõte: 89 378 €2023 Ettevõte: 87 332 €20232024 Ettevõte: 84 811 €2025 Ettevõte: 72 681 €2025
Omakapital, € 2025: 3 661 € · +0,3% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 189 €20192020 Ettevõte: 7 444 €20202021 Ettevõte: 10 436 €20212022 Ettevõte: 15 219 €20222023 Ettevõte: 20 152 €20232024 Ettevõte: 3 651 €20242025 Ettevõte: 3 661 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 189 €20192020 Ettevõte: 7 444 €2021 Ettevõte: 10 436 €20212022 Ettevõte: 15 219 €2023 Ettevõte: 20 152 €20232024 Ettevõte: 3 651 €2025 Ettevõte: 3 661 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 16 732 10 2 400 72 681 3 661 0
2024 7 220 60 1 200 84 811 3 651 0
2023 9 088 0 0 87 332 20 152 0
2022 8 400 0 0 89 378 15 219 0
2021 6 030 0 0 91 592 10 436 0
2020 7 345 0 0 98 597 7 444 0
2019 8 804 0 0 109 149 6 189 0
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
5,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
95,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,68
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 20.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10071339 / 18
16.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
16.04.2026
PDF
Ü 10071339 / 17
29.12.2025
Eitav kandemäärus Jõustunud
15.01.2026
PDF
Ü 10071339 / 16
07.08.2025
Muutmiskanne Jõustunud
07.08.2025
PDF
Ü 10071339 / 15
30.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
30.08.2024
PDF
Ü 10071339 / 14
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10071339 / 13
05.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
05.07.2019
PDF
Ü 10071339 / 12
30.05.2019
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
04.07.2019
PDF
Ü 10071339 / M5
20.05.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.06.2019 Jõustunud
20.05.2019
PDF
Ü 10071339 / M4
15.05.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.06.2019 Jõustunud
15.05.2019
PDF
Ü 10071339 / 11
25.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
25.04.2018
PDF
M 10071339 / 9
05.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
05.01.2018
PDF
M 10071339 / 8
05.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.01.2018
PDF
M 10071339 / 10
05.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
05.01.2018
PDF
M 10071339 / 7
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
M 10071339 / 6
17.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
17.04.2017
PDF
M 10071339 / 5
28.09.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
28.09.2016
PDF
M 10071339 / 4
05.07.2016
Muutmiskanne Jõustunud
05.07.2016
PDF
M 10071339 / M3
30.06.2016
Korraldav määrus 10.07.2016 Puudused kõrvaldatud
01.07.2016
PDF
M 10071339 / 3
04.08.2014
Muutmiskanne Jõustunud
04.08.2014
PDF
M 10071339 / M2
02.07.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.08.2014 Puudused kõrvaldatud
04.08.2014
PDF
M 71339 / 2
13.02.2008
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2008
PDF
M 71339
23.04.2003
Esmakanne Jõustunud PDF
M 71339 / M1
20.03.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 30.04.2003 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes