Tallinn, Pelguranna tn 47 korteriühistu
Tallinn, Pelguranna tn 47 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80184994, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 34 484 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 154 €parem kui 8% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 34 484 €parem kui 71% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -5,6 %parem kui 19% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 148 | 154 | 1 |
| 2026 II kv | — | 148 | 155 | 1 |
| 2026 I kv | — | 364 | 381 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 205 | 155 | 1 |
| 2025 III kv | — | 487 | 521 | 1 |
| 2025 II kv | — | 148 | 155 | 1 |
| 2025 I kv | — | 346 | 357 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 139 | 146 | 1 |
| 2024 III kv | — | 309 | 329 | 1 |
| 2024 II kv | — | 139 | 146 | 1 |
| 2024 I kv | — | 340 | 351 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 245 | 253 | 1 |
| 2023 III kv | — | 139 | 146 | 1 |
| 2023 II kv | — | 139 | 146 | 1 |
| 2023 I kv | — | 341 | 355 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 139 | 146 | 1 |
| 2022 III kv | — | 141 | 153 | 1 |
| 2022 II kv | — | 141 | 153 | 1 |
| 2022 I kv | — | 356 | 375 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 484 | -1 945 | 2 816 | 66 503 | 939 | 1 |
| 2024 | 40 523 | -780 | 2 358 | 84 661 | 2 884 | 1 |
| 2023 | 35 803 | -1 537 | 1 921 | 108 180 | 3 664 | 1 |
| 2022 | 39 092 | -473 | 1 942 | 126 834 | 5 201 | 1 |
| 2021 | 39 303 | -555 | 1 954 | 147 464 | 5 674 | 1 |
| 2020 | 33 405 | -503 | 1 954 | 159 710 | 1 912 | 1 |
| 2019 | 40 302 | 293 | 1 445 | 174 114 | 2 415 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 01.07.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 24.10.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 09.08.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 06.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.08.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 23.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 06.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Irina KaasikJuhatuse liige · alates 05.01.2018
- Tõnis JuhkamJuhatuse liige · alates 23.10.2019
- Irina SlõnkoJuhatuse liige · alates 29.11.2023
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10070141 / M3 24.10.2025 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 24.10.2025 |
||
| Ü 10070141 / M2 17.10.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 08.11.2025 | Puudused kõrvaldatud 24.11.2025 |
|
| Ü 10070141 / M1 04.09.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.10.2025 | Jõustunud 05.09.2025 |
|
| Ü 10070141 / 17 29.11.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.11.2023 |
||
| Ü 10070141 / 16 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10070141 / 15 23.10.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.10.2019 |
||
| Ü 10070141 / 14 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10070141 / 13 05.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10070141 / 12 05.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10070141 / 11 05.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.01.2018 |
||
| M 10070141 / 10 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| M 10070141 / 9 29.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 29.11.2016 |
||
| M 10070141 / 8 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10070141 / 7 06.11.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.11.2014 |
||
| M 70141 / 6 07.02.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.02.2008 |
||
| M 70141 / 5 25.01.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.01.2007 |
||
| M 70141 / 4 29.05.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud | ||
| M 70141 / 3 18.03.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud | ||
| M 70141 / 2 06.03.2003 |
Esmakanne | Jõustunud | ||
| M 70141 20.01.2003 |
Eitav kandeotsus | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes