Narva linn, Mõisa tn 9 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80183368 KÜ Narva linn Registreeritud 28.02.2003
Võrdle

Narva linn, Mõisa tn 9 korteriühistu (KÜ), Narva linn, registrikood 80183368, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 43 989 € ja töötajaid 3.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 313 €
↑ 2,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 360 €
↑ 2,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 680 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 43 989 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 27,4 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 680 € · +2,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 528 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 600 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 603 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 688 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 688 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 794 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 831 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 501 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 442 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 393 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 662 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 680 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 688 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 794 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 831 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 501 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 442 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 1 393 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 662 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 680 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 313 € · +2,6% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 022 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 166 €2024 II kv Ettevõte: 1 173 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 340 €2024 IV kv Ettevõte: 1 340 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 548 €2025 II kv Ettevõte: 1 626 €II·252025 III kv Ettevõte: 959 €2025 IV kv Ettevõte: 836 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 732 €2026 II kv Ettevõte: 1 280 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 313 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 340 €2025 I kv Ettevõte: 1 548 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 626 €2025 III kv Ettevõte: 959 €III·252025 IV kv Ettevõte: 836 €2026 I kv Ettevõte: 2 732 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 280 €2026 III kv Ettevõte: 1 313 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 313 1 360 2
2026 II kv — 1 280 1 324 2
2026 I kv — 2 732 2 786 2
2025 IV kv — 836 884 2
2025 III kv — 959 1 001 2
2025 II kv — 1 626 1 662 2
2025 I kv — 1 548 1 587 2
2024 IV kv — 1 340 1 375 2
2024 III kv — 1 340 1 375 2
2024 II kv — 1 173 1 205 2
2024 I kv — 1 166 1 200 2
2023 IV kv — 1 022 1 055 2
2023 III kv — 1 022 1 054 2
2023 II kv — 733 764 2
2023 I kv — 1 116 1 136 2
2022 IV kv — 985 1 009 2
2022 III kv — 1 176 1 188 2
2022 II kv — 1 040 1 050 2
2022 I kv — 667 695 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
227 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 43 989 € · +4,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 34 242 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 35 127 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 35 666 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 38 081 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 39 059 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 42 006 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 43 989 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 34 242 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 35 127 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 35 666 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 38 081 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 39 059 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 42 006 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 43 989 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 12 052 € · −18,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -9 904 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -403 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 19 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 12 531 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 14 790 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 12 052 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-10 000-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -9 904 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -403 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 19 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 12 531 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 14 790 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 12 052 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 27,4 % · −7,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -28,2 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -1,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 32,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 35,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 27,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -28,2 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -1,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 32,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 35,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 27,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 75 413 € · +22,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 35 449 €20192020 Ettevõte: 26 327 €20202021 Ettevõte: 27 225 €20212022 Ettevõte: 26 950 €20222023 Ettevõte: 44 842 €20232024 Ettevõte: 61 522 €20242025 Ettevõte: 75 413 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 35 449 €20192020 Ettevõte: 26 327 €2021 Ettevõte: 27 225 €20212022 Ettevõte: 26 950 €2023 Ettevõte: 44 842 €20232024 Ettevõte: 61 522 €2025 Ettevõte: 75 413 €2025
Omakapital, € 2025: 57 881 € · +26,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 622 €20192020 Ettevõte: 18 893 €20202021 Ettevõte: 18 490 €20212022 Ettevõte: 18 509 €20222023 Ettevõte: 31 040 €20232024 Ettevõte: 45 829 €20242025 Ettevõte: 57 881 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 622 €20192020 Ettevõte: 18 893 €2021 Ettevõte: 18 490 €20212022 Ettevõte: 18 509 €2023 Ettevõte: 31 040 €20232024 Ettevõte: 45 829 €2025 Ettevõte: 57 881 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 43 989 12 052 16 859 75 413 57 881 3
2024 42 006 14 790 15 531 61 522 45 829 3
2023 39 059 12 531 12 783 44 842 31 040 3
2022 38 081 19 12 211 26 950 18 509 3
2021 35 666 -403 10 932 27 225 18 490 3
2020 35 127 -9 904 11 595 26 327 18 893 3
2019 34 242 0 9 751 35 449 6 622 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
27,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
20,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
16,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
76,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
23,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,30
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
14 663 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
468 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 20.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 40014855 / 22
08.05.2025
Muutmiskanne Jõustunud
08.05.2025
PDF
Ü 40014855 / 21
24.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
24.05.2023
PDF
Ü 40014855 / 20
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 40014855 / 19
28.05.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
28.05.2021
PDF
Ü 40014855 / 18
11.04.2019
Muutmiskanne Jõustunud
11.04.2019
PDF
M 40014855 / 17
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014855 / 16
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014855 / 15
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014855 / 14
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40014855 / 13
03.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.04.2017
PDF
M 40014855 / 12
03.02.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
03.02.2017
PDF
M 40014855 / 11
04.05.2015
Muutmiskanne Jõustunud
04.05.2015
PDF
M 40014855 / 10
05.02.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
05.02.2013
PDF
M 40014855 / 9
28.01.2013
Muutmiskanne Jõustunud
28.01.2013
PDF
M 40014855 / 8
28.12.2012
Muutmiskanne Jõustunud
28.12.2012
PDF
M 40014855 / 7
20.09.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
21.09.2012
PDF
M 40014855 / M3
17.02.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.06.2012 Jõustunud
17.02.2012
PDF
M 14855 / 6
08.09.2009
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2009
PDF
M 14855 / 5
14.09.2007
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2007
PDF
M 14855 / 4
29.05.2007
Muutmiskanne Jõustunud
29.05.2007
PDF
M 14855 / 3
29.03.2006
Muutmiskanne Jõustunud
29.03.2006
PDF
M 14855 / M2
15.03.2006
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
21.03.2006
PDF
M 14855 / 2
15.07.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 14855 / M1
21.05.2004
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 25.07.2004 Jõustunud PDF
M 14855
28.02.2003
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes