Mittetulundusühing Tabasalu Ujumisklubi (MTÜ), Tabasalu alevik, registrikood 80182771, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.
Käive
—
Riiklikud maksud
5 826 €
↓ 36,2%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 130 €
↓ 33,2%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 226 € · −33,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 826 € · −36,2% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
5 826
6 130
5
2026 II kv
—
9 135
9 179
5
2026 I kv
—
10 084
10 532
5
2025 IV kv
—
8 257
8 130
5
2025 III kv
—
6 297
6 427
5
2025 II kv
—
7 991
7 832
5
2025 I kv
—
8 663
8 928
5
2024 IV kv
—
6 788
6 964
5
2024 III kv
—
5 862
5 789
5
2024 II kv
—
7 655
7 860
5
2024 I kv
—
7 442
7 611
5
2023 IV kv
—
6 601
6 735
6
2023 III kv
—
5 838
5 948
6
2023 II kv
—
7 333
7 490
5
2023 I kv
—
7 948
8 084
5
2022 IV kv
—
7 909
8 087
5
2022 III kv
—
12 483
11 673
4
2022 II kv
—
13 894
14 535
5
2022 I kv
—
13 183
13 772
7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
409 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 415 € · −29,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 120 235 € · +7,5% võrreldes 2024Omakapital, tuh € 2025: 108 550 € · +4,2% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · −75,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
0
4 415
70 691
120 235
108 550
1
2024
0
6 227
66 208
111 801
104 135
4
2023
0
18 507
63 280
108 367
97 908
4
2022
0
-30 191
119 789
91 881
79 401
5
2021
0
21 976
45 686
118 574
109 592
4
2020
0
-8 540
70 989
107 552
87 616
3
2019
—
—
—
—
—
3
2018
—
—
—
—
—
3
2017
—
—
—
—
—
3
2016
—
—
—
—
—
2
2015
—
—
—
—
—
2
2014
—
—
—
—
—
1
2013
—
—
—
—
—
1
2012
—
—
—
—
—
1
2010
—
—
—
—
—
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
2,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
90,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
9,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
8,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
193 969 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
5 891 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)