Tallinn, Vindi tn 9 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80182759 KÜ Registreeritud 30.01.2003
Võrdle

Tallinn, Vindi tn 9 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80182759, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 70 554 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
518 €
↑ 3,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
537 €
↑ 3,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 70 554 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 6,3 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2022 II kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 518 € · +3,2% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002022 II kv Ettevõte: 363 €II·222022 IV kv Ettevõte: 607 €2023 I kv Ettevõte: 489 €I·232023 II kv Ettevõte: 121 €2024 I kv Ettevõte: 1 089 €I·242024 III kv Ettevõte: 968 €2024 IV kv Ettevõte: 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 488 €2025 II kv Ettevõte: 130 €II·252026 I kv Ettevõte: 1 255 €2026 II kv Ettevõte: 502 €II·262026 III kv Ettevõte: 518 €III·2605001 0001 5002024 I kv Ettevõte: 1 089 €2024 III kv Ettevõte: 968 €III·242024 IV kv Ettevõte: 283 €2025 I kv Ettevõte: 488 €I·252025 II kv Ettevõte: 130 €2026 I kv Ettevõte: 1 255 €I·262026 II kv Ettevõte: 502 €2026 III kv Ettevõte: 518 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 518 537 —
2026 II kv — 502 520 —
2026 I kv — 1 255 1 301 —
2025 II kv — 130 135 —
2025 I kv — 488 507 —
2024 IV kv — 283 251 —
2024 III kv — 968 1 005 —
2024 I kv — 1 089 1 130 —
2023 II kv — 121 126 —
2023 I kv — 489 502 —
2022 IV kv — 607 628 —
2022 II kv — 363 377 —
2022 I kv — 363 377 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 70 554 € · −51,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 31 552 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 31 583 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 31 890 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 44 785 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 72 679 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 146 786 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 70 554 € Tegevusala mediaan: 13 620 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 31 552 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 31 583 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 31 890 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 44 785 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 72 679 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 146 786 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 70 554 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 453 € · −3,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 604 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -107 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -12 392 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -3 035 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -952 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 4 627 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 4 453 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-15 000-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 604 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -107 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -12 392 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -3 035 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -952 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 4 627 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 4 453 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,3 % · +3,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 27,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -38,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -6,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 6,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 27,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -38,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -6,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 6,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 766 620 € · −2,0% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 81 120 €20192020 Ettevõte: 71 640 €20202021 Ettevõte: 53 320 €20212022 Ettevõte: 229 741 €20222023 Ettevõte: 861 348 €20232024 Ettevõte: 781 912 €20242025 Ettevõte: 766 620 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 81 120 €20192020 Ettevõte: 71 640 €2021 Ettevõte: 53 320 €20212022 Ettevõte: 229 741 €2023 Ettevõte: 861 348 €20232024 Ettevõte: 781 912 €2025 Ettevõte: 766 620 €2025
Omakapital, € 2025: 52 718 € · +9,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 52 401 €20192020 Ettevõte: 52 294 €20202021 Ettevõte: 39 902 €20212022 Ettevõte: 44 590 €20222023 Ettevõte: 43 638 €20232024 Ettevõte: 48 265 €20242025 Ettevõte: 52 718 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 52 401 €20192020 Ettevõte: 52 294 €2021 Ettevõte: 39 902 €20212022 Ettevõte: 44 590 €2023 Ettevõte: 43 638 €20232024 Ettevõte: 48 265 €2025 Ettevõte: 52 718 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 70 554 4 453 3 670 766 620 52 718 1
2024 146 786 4 627 3 670 781 912 48 265 1
2023 72 679 -952 3 670 861 348 43 638 1
2022 44 785 -3 035 3 670 229 741 44 590 1
2021 31 890 -12 392 3 670 53 320 39 902 1
2020 31 583 -107 3 670 71 640 52 294 1
2019 31 552 8 604 3 670 81 120 52 401 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
6,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
93,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
36,79
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
70 554 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
306 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.11.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 04.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10070328 / 14
09.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
09.11.2023
PDF
Ü 10070328 / 13
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10070328 / 12
02.03.2021
Muutmiskanne Jõustunud
02.03.2021
PDF
Ü 10070328 / 11
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10070328 / 9
05.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
05.01.2018
PDF
M 10070328 / 8
05.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.01.2018
PDF
M 10070328 / 10
05.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
05.01.2018
PDF
M 10070328 / 7
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
M 10070328 / 6
07.02.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
07.02.2017
PDF
M 10070328 / 5
04.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
04.01.2016
PDF
M 10070328 / 4
08.08.2014
Muutmiskanne Jõustunud
08.08.2014
PDF
M 10070328 / M2
05.08.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.08.2014 Puudused kõrvaldatud
07.08.2014
PDF
M 10070328 / 3
28.08.2012
Muutmiskanne Jõustunud
28.08.2012
PDF
M 10070328 / M1
15.08.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.09.2012 Jõustunud
15.08.2012
PDF
M 70328 / 2
03.06.2008
Muutmiskanne Jõustunud
03.06.2008
PDF
M 70328
30.01.2003
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes