Jõelähtme vald, Loo alevik, Saha tee 2 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80177959 KÜ Loo alevik Registreeritud 20.12.2002
Võrdle

Jõelähtme vald, Loo alevik, Saha tee 2 korteriühistu (KÜ), Loo alevik, registrikood 80177959, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 19 543 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
907 €
↑ 8,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
952 €
↑ 8,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 952 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 19 543 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -5,9 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 952 € · +117,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 952 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 439 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 952 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · −50,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 907 € · +8,2% võrreldes 2026 II kv
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 807 €IV·232024 I kv Ettevõte: 807 €2024 II kv Ettevõte: 807 €II·242024 III kv Ettevõte: 807 €2024 IV kv Ettevõte: 807 €IV·242025 I kv Ettevõte: 828 €2025 II kv Ettevõte: 838 €II·252025 III kv Ettevõte: 838 €2025 IV kv Ettevõte: 838 €IV·252026 I kv Ettevõte: 838 €2026 II kv Ettevõte: 838 €II·262026 III kv Ettevõte: 907 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 807 €2025 I kv Ettevõte: 828 €I·252025 II kv Ettevõte: 838 €2025 III kv Ettevõte: 838 €III·252025 IV kv Ettevõte: 838 €2026 I kv Ettevõte: 838 €I·262026 II kv Ettevõte: 838 €2026 III kv Ettevõte: 907 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 907 952 1
2026 II kv — 838 877 2
2026 I kv — 838 877 2
2025 IV kv — 838 877 2
2025 III kv — 838 877 2
2025 II kv — 838 877 2
2025 I kv — 828 867 2
2024 IV kv — 807 847 2
2024 III kv — 807 847 2
2024 II kv — 807 847 2
2024 I kv — 807 847 2
2023 IV kv — 807 847 2
2023 III kv — 811 833 2
2023 II kv — 813 825 2
2023 I kv — 813 825 2
2022 IV kv — 813 825 2
2022 III kv — 813 825 2
2022 II kv — 813 825 2
2022 I kv — 813 825 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
317 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 19 543 € · −48,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22 516 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 48 093 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 27 795 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 34 997 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 22 295 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 37 983 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 19 543 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22 516 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 48 093 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 27 795 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 34 997 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 22 295 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 37 983 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 19 543 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 150 € · −242,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 213 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 662 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 464 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -1 337 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 809 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -1 150 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-2 000-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 213 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 662 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 464 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -1 337 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 809 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -1 150 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -5,9 % · −8,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -6,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -5,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -6,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -5,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 41 332 € · +6,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 77 172 €20192020 Ettevõte: 58 385 €20202021 Ettevõte: 56 079 €20212022 Ettevõte: 53 738 €20222023 Ettevõte: 52 795 €20232024 Ettevõte: 38 738 €20242025 Ettevõte: 41 332 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 77 172 €20192020 Ettevõte: 58 385 €2021 Ettevõte: 56 079 €20212022 Ettevõte: 53 738 €2023 Ettevõte: 52 795 €20232024 Ettevõte: 38 738 €2025 Ettevõte: 41 332 €2025
Omakapital, € 2025: 8 218 € · −12,3% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 347 €20192020 Ettevõte: 9 009 €20202021 Ettevõte: 9 433 €20212022 Ettevõte: 9 897 €20222023 Ettevõte: 8 560 €20232024 Ettevõte: 9 368 €20242025 Ettevõte: 8 218 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 347 €20192020 Ettevõte: 9 009 €2021 Ettevõte: 9 433 €20212022 Ettevõte: 9 897 €2023 Ettevõte: 8 560 €20232024 Ettevõte: 9 368 €2025 Ettevõte: 8 218 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 19 543 -1 150 8 209 41 332 8 218 1
2024 37 983 809 8 209 38 738 9 368 1
2023 22 295 -1 337 8 209 52 795 8 560 1
2022 34 997 464 8 209 53 738 9 897 1
2021 27 795 424 8 209 56 079 9 433 1
2020 48 093 662 8 276 58 385 9 009 1
2019 22 516 2 213 9 957 77 172 8 347 1
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-5,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-14,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
19,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
80,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,25
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
19 543 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
684 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10069599 / 19
23.10.2026
Muutmiskanne Jõustunud
23.10.2026
PDF
Ü 10069599 / M7
09.10.2026
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
09.10.2026
PDF
Ü 10069599 / M6
24.09.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.10.2026 Puudused kõrvaldatud
23.10.2026
PDF
Ü 10069599 / M5
17.08.2026
Korraldav määrus 31.08.2026 Puudused kõrvaldatud
17.09.2026
PDF
Ü 10069599 / 18
30.08.2023
Muutmiskanne Jõustunud
30.08.2023
PDF
Ü 10069599 / M4
09.08.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.09.2023 Puudused kõrvaldatud
30.08.2023
PDF
Ü 10069599 / 17
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10069599 / M3
13.07.2018
Lõivu tagastamise määrus (NAP) Jõustunud
13.07.2018
PDF
Ü 10069599 / 16
12.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
12.07.2018
PDF
Ü 10069599 / M2
07.05.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.05.2018 Jõustunud
07.05.2018
PDF
M 10069599 / 15
31.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10069599 / 14
31.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10069599 / 13
31.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10069599 / 12
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
M 10069599 / 11
03.05.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.05.2017
PDF
M 10069599 / 10
23.11.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
23.11.2016
PDF
M 10069599 / 9
27.04.2015
Muutmiskanne Jõustunud
27.04.2015
PDF
M 10069599 / 8
19.12.2014
Eitav kandemäärus Jõustunud
15.01.2015
PDF
M 10069599 / 7
21.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
21.12.2011
PDF
M 10069599 / 6
15.03.2011
Muutmiskanne Jõustunud
15.03.2011
PDF
M 10069599 / 5
19.01.2011
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2011
PDF
M 10069599 / 4
02.09.2010
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
02.09.2010
PDF
M 69599 / 3
16.11.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 69599 / 2
16.06.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 69599 / M1
21.05.2004
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud PDF
M 69599
20.12.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes