Spordiklubi Biathlon

Registrisse kantud Registrikood 80177913 MTÜ Tallinn Registreeritud 20.12.2002
Võrdle

Spordiklubi Biathlon (MTÜ), Tallinn, registrikood 80177913, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
219 €
↓ 66,7% võrreldes: 2026 I kv
Tööjõumaksud
245 €
↓ 66,7% võrreldes: 2026 I kv
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 IV kv: 735 € · tegevusala mediaan 1 126 € · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502022 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 802 €I·222022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 828 €II·222025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 735 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 110 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €II·2602505007501 0001 2502022 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 802 €2022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 828 €II·222025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 735 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 III kv
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: —I·222022 II kv Ettevõte: —II·222025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —II·260,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: —2022 II kv Ettevõte: —II·222025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 219 € · −66,7% võrreldes 2026 I kv
02004006008002022 I kv Ettevõte: 393 €I·222022 II kv Ettevõte: 1 €II·222025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 657 €IV·252026 I kv Ettevõte: 657 €I·262026 II kv Ettevõte: 219 €II·2602004006008002022 I kv Ettevõte: 393 €2022 II kv Ettevõte: 1 €II·222025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 657 €IV·252026 I kv Ettevõte: 657 €2026 II kv Ettevõte: 219 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 219 245 —
2026 I kv — 657 735 —
2025 IV kv — 657 735 1
2025 III kv — — — 1
2022 II kv — 1 — —
2022 I kv — 393 446 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2026
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20252026 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €20260,00,00,00,00,00,02019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €2020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2026 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €2026
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 7 752 € · +198,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: -14 967 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: 3 218 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 12 494 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 55 361 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -7 901 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: 7 752 € Tegevusala mediaan: 10 €20252026 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 495 €2026-20 000020 00040 00060 0002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 63 €2020 Ettevõte: -14 967 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: 3 218 € Tegevusala mediaan: 24 €2022 Ettevõte: 12 494 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 55 361 € Tegevusala mediaan: 5 €2024 Ettevõte: -7 901 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: 7 752 € Tegevusala mediaan: 10 €2026 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 495 €2026
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 95 251 € · +9,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 19 693 €20202021 Ettevõte: 51 245 €20212022 Ettevõte: 42 478 €20222023 Ettevõte: 85 696 €20232024 Ettevõte: 86 636 €20242025 Ettevõte: 95 251 €20252026 Ettevõte: —2026020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: —2020 Ettevõte: 19 693 €20202021 Ettevõte: 51 245 €2022 Ettevõte: 42 478 €20222023 Ettevõte: 85 696 €2024 Ettevõte: 86 636 €20242025 Ettevõte: 95 251 €2026 Ettevõte: —2026
Omakapital, € 2025: 38 803 € · −29,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 8 709 €20202021 Ettevõte: 10 023 €20212022 Ettevõte: 22 487 €20222023 Ettevõte: 63 113 €20232024 Ettevõte: 54 984 €20242025 Ettevõte: 38 803 €20252026 Ettevõte: —2026020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: —2020 Ettevõte: 8 709 €20202021 Ettevõte: 10 023 €2022 Ettevõte: 22 487 €20222023 Ettevõte: 63 113 €2024 Ettevõte: 54 984 €20242025 Ettevõte: 38 803 €2026 Ettevõte: —2026
Töötajad 2026: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120252026 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120260,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12026 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12026
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2026 — — — — — 0
2025 0 7 752 0 95 251 38 803 0
2024 0 -7 901 0 86 636 54 984 0
2023 0 55 361 0 85 696 63 113 0
2022 0 12 494 4 786 42 478 22 487 1
2021 0 3 218 6 381 51 245 10 023 1
2020 0 -14 967 6 381 19 693 8 709 1
2019 — — — — — 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
20,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
8,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
40,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
59,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,82
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.05.2024 – 30.04.2025 31.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.05.2023 – 30.04.2024 31.10.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.05.2022 – 30.04.2023 31.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.05.2021 – 30.04.2022 01.11.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.05.2020 – 30.04.2021 31.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.05.2019 – 30.04.2020 30.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93121Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10069514 / 7
16.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
16.04.2026
PDF
M 10069514 / 6
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10069514 / 5
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
M 10069514 / 4
20.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.04.2017
PDF
M 10069514 / 3
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
M 10069514 / M1
12.05.2011
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
19.10.2011
PDF
M 69514 / 2
02.07.2007
Muutmiskanne Jõustunud
02.07.2007
PDF
M 69514
19.12.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes