Tallinn, Ravi tn 11a korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80177712 KÜ Registreeritud 18.12.2002
Võrdle

Tallinn, Ravi tn 11a korteriühistu (KÜ), , registrikood 80177712, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 16 880 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
16 880 €
↑ 236,9% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 16 880 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 1,9 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 16 880 € · +236,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 604 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 4 518 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 12 563 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 3 237 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 2 785 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 5 010 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 16 880 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 604 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 4 518 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 12 563 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 3 237 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 2 785 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 5 010 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 16 880 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 327 € · +1 157,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 707 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 207 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 218 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 67 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 479 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 26 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 327 € Tegevusala mediaan: 283 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 707 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 207 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 218 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 67 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 479 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 26 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 327 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,9 % · +1,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 17,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 17,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 17 712 € · −10,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 25 025 €20192020 Ettevõte: 25 803 €20202021 Ettevõte: 15 277 €20212022 Ettevõte: 15 528 €20222023 Ettevõte: 15 976 €20232024 Ettevõte: 19 801 €20242025 Ettevõte: 17 712 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 25 025 €20192020 Ettevõte: 25 803 €2021 Ettevõte: 15 277 €20212022 Ettevõte: 15 528 €2023 Ettevõte: 15 976 €20232024 Ettevõte: 19 801 €2025 Ettevõte: 17 712 €2025
Omakapital, € 2025: 3 631 € · +9,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 306 €20192020 Ettevõte: 2 513 €20202021 Ettevõte: 2 731 €20212022 Ettevõte: 2 798 €20222023 Ettevõte: 3 277 €20232024 Ettevõte: 3 304 €20242025 Ettevõte: 3 631 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 306 €20192020 Ettevõte: 2 513 €2021 Ettevõte: 2 731 €20212022 Ettevõte: 2 798 €2023 Ettevõte: 3 277 €20232024 Ettevõte: 3 304 €2025 Ettevõte: 3 631 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 16 880 327 0 17 712 3 631 0
2024 5 010 26 0 19 801 3 304 0
2023 2 785 479 0 15 976 3 277 0
2022 3 237 67 — 15 528 2 798 0
2021 12 563 218 — 15 277 2 731 0
2020 4 518 207 — 25 803 2 513 0
2019 4 604 707 — 25 025 2 306 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
20,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
79,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,26
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 15.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10069416 / 16
08.05.2024
Muutmiskanne Jõustunud
08.05.2024
PDF
Ü 10069416 / 15
06.10.2023
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2023
PDF
Ü 10069416 / 14
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10069416 / 13
14.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
14.10.2020
PDF
Ü 10069416 / 12
10.12.2019
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2019
PDF
Ü 10069416 / 11
04.12.2019
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
19.12.2019
PDF
Ü 10069416 / M1
19.11.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.11.2019 Jõustunud
19.11.2019
PDF
Ü 10069416 / 10
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10069416 / 9
31.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10069416 / 8
31.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10069416 / 7
31.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10069416 / 6
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
M 10069416 / 5
13.04.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
13.04.2016
PDF
M 10069416 / 4
06.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2016
PDF
M 69416 / 3
31.07.2008
Muutmiskanne Jõustunud
31.07.2008
PDF
M 69416 / 2
27.06.2007
Muutmiskanne Jõustunud
27.06.2007
PDF
M 69416
13.12.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes