Saku vald, Saku alevik, Kannikese tn 10 korteriühistu
Saku vald, Saku alevik, Kannikese tn 10 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80176658, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 13 809 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 322 €parem kui 21% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 13 809 €parem kui 50% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -10,9 %parem kui 15% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 288 | 322 | 1 |
| 2026 II kv | — | 348 | 392 | 1 |
| 2026 I kv | — | 288 | 317 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 290 | 305 | 1 |
| 2025 III kv | — | 290 | 305 | 1 |
| 2025 II kv | — | 284 | 298 | 1 |
| 2025 I kv | — | 364 | 392 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 284 | 300 | 1 |
| 2024 III kv | — | 284 | 300 | 1 |
| 2024 II kv | — | 284 | 300 | 1 |
| 2024 I kv | — | 361 | 383 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 284 | 300 | 2 |
| 2023 III kv | — | 284 | 300 | 1 |
| 2023 II kv | — | 284 | 300 | 1 |
| 2023 I kv | — | 335 | 354 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 284 | 300 | 2 |
| 2022 III kv | — | 284 | 300 | 1 |
| 2022 II kv | — | 426 | 436 | 1 |
| 2022 I kv | — | 361 | 370 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 809 | -1 506 | 3 787 | 180 804 | 7 735 | 0 |
| 2024 | 14 104 | 200 | 3 802 | 134 925 | 9 241 | 0 |
| 2023 | 43 118 | 591 | 3 836 | 87 892 | 6 921 | 0 |
| 2022 | 19 019 | 394 | 3 848 | 89 356 | 6 330 | 0 |
| 2021 | 9 684 | 1 | 2 718 | 73 415 | 5 936 | 0 |
| 2020 | 6 597 | 262 | 2 212 | 63 229 | 2 455 | 0 |
| 2019 | 11 924 | 264 | 2 221 | 53 836 | 2 193 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 24.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 16.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 06.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 23.11.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 08.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 23.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Margus SaareojaJuhatuse liige · alates 08.01.2019
- Alice VoodJuhatuse liige · alates 24.09.2021
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10068947 / 15 24.10.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.10.2024 |
||
| Ü 10068947 / 14 01.08.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 01.08.2023 |
||
| Ü 10068947 / 13 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10068947 / 12 24.09.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.09.2021 |
||
| Ü 10068947 / 11 08.01.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.01.2019 |
||
| Ü 10068947 / 10 08.01.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.01.2019 |
||
| M 10068947 / 9 31.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 31.12.2017 |
||
| M 10068947 / 8 31.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 31.12.2017 |
||
| M 10068947 / 7 31.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.12.2017 |
||
| M 10068947 / 6 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| M 10068947 / 5 01.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 01.11.2016 |
||
| M 10068947 / 4 18.07.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.07.2014 |
||
| M 10068947 / 3 10.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.07.2013 |
||
| M 10068947 / M3 08.07.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.07.2013 | Puudused kõrvaldatud 10.07.2013 |
|
| M 10068947 / M2 27.06.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.07.2013 | Puudused kõrvaldatud 10.07.2013 |
|
| M 10068947 / 2 23.04.2013 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 13.05.2013 |
||
| M 10068947 / M1 05.03.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.04.2013 | Jõustunud 05.03.2013 |
|
| M 68947 22.11.2002 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes