Tallinn, Madala tn 28 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80176351 KÜ Registreeritud 20.11.2002
Võrdle

Tallinn, Madala tn 28 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80176351, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 12 442 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
512 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
533 €
↓ 0,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 533 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 12 442 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 5,0 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 533 € · −0,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 475 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 482 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 475 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 479 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 598 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 486 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 498 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 519 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 530 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 536 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 533 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 598 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 486 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 498 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 519 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 530 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 536 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 533 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 512 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02004006002023 IV kv Ettevõte: 442 €IV·232024 I kv Ettevõte: 442 €2024 II kv Ettevõte: 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 442 €2024 IV kv Ettevõte: 559 €IV·242025 I kv Ettevõte: 453 €2025 II kv Ettevõte: 459 €II·252025 III kv Ettevõte: 494 €2025 IV kv Ettevõte: 511 €IV·252026 I kv Ettevõte: 512 €2026 II kv Ettevõte: 512 €II·262026 III kv Ettevõte: 512 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 559 €2025 I kv Ettevõte: 453 €I·252025 II kv Ettevõte: 459 €2025 III kv Ettevõte: 494 €III·252025 IV kv Ettevõte: 511 €2026 I kv Ettevõte: 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 512 €2026 III kv Ettevõte: 512 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 512 533 1
2026 II kv — 512 536 1
2026 I kv — 512 530 1
2025 IV kv — 511 531 1
2025 III kv — 494 519 1
2025 II kv — 459 498 1
2025 I kv — 453 486 1
2024 IV kv — 559 598 1
2024 III kv — 442 479 1
2024 II kv — 442 475 1
2024 I kv — 442 482 1
2023 IV kv — 442 475 1
2023 III kv — 483 523 1
2023 II kv — 442 472 1
2023 I kv — 442 477 1
2022 IV kv — 442 472 1
2022 III kv — 417 442 1
2022 II kv — 367 370 1
2022 I kv — 367 367 —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
178 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 12 442 € · +5,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 435 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 17 507 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 9 037 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 15 683 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 10 372 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 11 762 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 12 442 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16 435 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 17 507 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 9 037 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 15 683 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 10 372 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 11 762 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 12 442 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 623 € · +34,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
-1 500-1 000-50005001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 783 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 140 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 392 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 189 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -1 497 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 465 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 623 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-1 500-1 000-50005001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 783 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 140 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 392 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 189 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -1 497 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 465 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 623 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,0 % · +1,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
-15-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -14,4 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -14,4 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 50 375 € · +26,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 29 645 €20192020 Ettevõte: 31 521 €20202021 Ettevõte: 41 130 €20212022 Ettevõte: 38 117 €20222023 Ettevõte: 37 158 €20232024 Ettevõte: 39 972 €20242025 Ettevõte: 50 375 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 29 645 €20192020 Ettevõte: 31 521 €2021 Ettevõte: 41 130 €20212022 Ettevõte: 38 117 €2023 Ettevõte: 37 158 €20232024 Ettevõte: 39 972 €2025 Ettevõte: 50 375 €2025
Omakapital, € 2025: 7 375 € · +9,2% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 063 €20192020 Ettevõte: 7 203 €20202021 Ettevõte: 7 595 €20212022 Ettevõte: 7 784 €20222023 Ettevõte: 6 287 €20232024 Ettevõte: 6 752 €20242025 Ettevõte: 7 375 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 063 €20192020 Ettevõte: 7 203 €2021 Ettevõte: 7 595 €20212022 Ettevõte: 7 784 €2023 Ettevõte: 6 287 €20232024 Ettevõte: 6 752 €2025 Ettevõte: 7 375 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 12 442 623 8 155 50 375 7 375 2
2024 11 762 465 7 914 39 972 6 752 2
2023 10 372 -1 497 7 973 37 158 6 287 2
2022 15 683 189 6 220 38 117 7 784 2
2021 9 037 392 3 825 41 130 7 595 1
2020 17 507 140 6 754 31 521 7 203 2
2019 16 435 783 7 093 29 645 7 063 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
14,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
85,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,17
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
6 221 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
340 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10068310 / 17
28.09.2026
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2026
PDF
Ü 10068310 / M4
11.09.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 26.09.2026 Puudused kõrvaldatud
28.09.2026
PDF
Ü 10068310 / 16
21.07.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
21.07.2023
PDF
Ü 10068310 / 15
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10068310 / 14
21.10.2022
Muutmiskanne Jõustunud
21.10.2022
PDF
Ü 10068310 / M3
17.10.2022
Korraldav määrus 01.11.2022 Puudused kõrvaldatud
17.10.2022
PDF
Ü 10068310 / 13
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10068310 / 12
31.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10068310 / 11
31.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10068310 / 10
31.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2017
PDF
M 10068310 / 9
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
M 10068310 / 8
10.11.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
10.11.2016
PDF
M 10068310 / 7
25.10.2016
Muutmiskanne Jõustunud
25.10.2016
PDF
M 10068310 / M2
29.09.2016
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
29.09.2016
PDF
M 10068310 / 6
22.08.2016
Eitav kandemäärus Jõustunud
14.10.2016
PDF
M 10068310 / 5
31.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2015
PDF
M 10068310 / 4
02.10.2014
Muutmiskanne Jõustunud
02.10.2014
PDF
M 68310 / 3
16.05.2008
Muutmiskanne Jõustunud
16.05.2008
PDF
M 68310 / 2
23.03.2006
Muutmiskanne Jõustunud
23.03.2006
PDF
M 68310
20.11.2002
Esmakanne Jõustunud PDF
M 68310 / M1
28.10.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 20.12.2002 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes