Narva linn, Uusküla tn 1 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80175825 KÜ Registreeritud 10.12.2002
Võrdle

Narva linn, Uusküla tn 1 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80175825, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 74 712 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 682 €
↑ 3,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 739 €
↑ 3,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 739 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 74 712 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 1,0 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 739 € · +3,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 211 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 258 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 1 387 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 587 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 1 550 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 288 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 020 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 1 675 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 549 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 1 684 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 739 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 550 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 1 288 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 2 020 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 675 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 1 549 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 684 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 1 739 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 682 € · +3,3% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 172 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 219 €2024 II kv Ettevõte: 1 341 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 541 €2024 IV kv Ettevõte: 1 493 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 250 €2025 II kv Ettevõte: 1 406 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 962 €2025 IV kv Ettevõte: 1 612 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 500 €2026 II kv Ettevõte: 1 628 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 682 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 493 €2025 I kv Ettevõte: 1 250 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 406 €2025 III kv Ettevõte: 1 962 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 612 €2026 I kv Ettevõte: 1 500 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 628 €2026 III kv Ettevõte: 1 682 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 682 1 739 1
2026 II kv — 1 628 1 684 1
2026 I kv — 1 500 1 549 1
2025 IV kv — 1 612 1 675 1
2025 III kv — 1 962 2 020 1
2025 II kv — 1 406 1 452 1
2025 I kv — 1 250 1 288 1
2024 IV kv — 1 493 1 550 1
2024 III kv — 1 541 1 587 1
2024 II kv — 1 341 1 387 1
2024 I kv — 1 219 1 258 1
2023 IV kv — 1 172 1 211 1
2023 III kv — 1 423 1 471 1
2023 II kv — 1 222 1 262 1
2023 I kv — 1 155 1 190 1
2022 IV kv — 1 066 1 102 1
2022 III kv — 1 341 1 383 1
2022 II kv — 946 995 1
2022 I kv — 812 863 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
580 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 74 712 € · +4,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22 660 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 22 922 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 23 202 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 26 447 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 51 678 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 71 765 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 74 712 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22 660 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 22 922 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 23 202 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 26 447 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 51 678 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 71 765 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 74 712 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 724 € · +243,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -5 089 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -34 357 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 1 362 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -7 623 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -3 789 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 211 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 724 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -5 089 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -34 357 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 1 362 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -7 623 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -3 789 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 211 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 724 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,0 % · +0,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -22,5 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -149,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -28,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -7,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -22,5 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -149,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -28,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -7,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 76 957 € · −16,9% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 93 631 €20192020 Ettevõte: 75 831 €20202021 Ettevõte: 96 220 €20212022 Ettevõte: 110 198 €20222023 Ettevõte: 107 593 €20232024 Ettevõte: 92 560 €20242025 Ettevõte: 76 957 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 93 631 €20192020 Ettevõte: 75 831 €2021 Ettevõte: 96 220 €20212022 Ettevõte: 110 198 €2023 Ettevõte: 107 593 €20232024 Ettevõte: 92 560 €2025 Ettevõte: 76 957 €2025
Omakapital, € 2025: 8 903 € · +8,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 52 375 €20192020 Ettevõte: 18 018 €20202021 Ettevõte: 19 380 €20212022 Ettevõte: 11 757 €20222023 Ettevõte: 7 968 €20232024 Ettevõte: 8 179 €20242025 Ettevõte: 8 903 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 52 375 €20192020 Ettevõte: 18 018 €2021 Ettevõte: 19 380 €20212022 Ettevõte: 11 757 €2023 Ettevõte: 7 968 €20232024 Ettevõte: 8 179 €2025 Ettevõte: 8 903 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 74 712 724 23 199 76 957 8 903 2
2024 71 765 211 20 574 92 560 8 179 2
2023 51 678 -3 789 18 453 107 593 7 968 2
2022 26 447 -7 623 16 541 110 198 11 757 2
2021 23 202 1 362 13 859 96 220 19 380 2
2020 22 922 -34 357 14 015 75 831 18 018 2
2019 22 660 -5 089 15 190 93 631 52 375 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
11,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
88,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,13
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
37 356 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
967 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 15.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 40014371 / 24
27.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
27.05.2026
PDF
Ü 40014371 / 23
06.12.2025
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2025
PDF
Ü 40014371 / 22
19.05.2025
Muutmiskanne Jõustunud
19.05.2025
PDF
Ü 40014371 / M11
06.05.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.05.2025 Puudused kõrvaldatud
19.05.2025
PDF
Ü 40014371 / 21
25.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
25.06.2024
PDF
Ü 40014371 / 20
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 40014371 / 19
07.07.2022
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
26.07.2022
PDF
Ü 40014371 / M10
06.06.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.07.2022 Jõustunud
06.06.2022
PDF
Ü 40014371 / 18
06.06.2022
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2022
PDF
Ü 40014371 / M9
01.06.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.07.2022 Jõustunud
01.06.2022
PDF
Ü 40014371 / 17
24.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
24.08.2020
PDF
Ü 40014371 / M8
07.08.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 21.08.2020 Puudused kõrvaldatud
21.08.2020
PDF
M 40014371 / 16
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014371 / 15
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014371 / 14
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014371 / 13
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40014371 / 12
23.12.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
23.12.2016
PDF
M 40014371 / 11
02.05.2014
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2014
PDF
M 40014371 / M7
29.04.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.05.2014 Puudused kõrvaldatud
02.05.2014
PDF
M 40014371 / 10
31.05.2013
Muutmiskanne Jõustunud
31.05.2013
PDF
M 40014371 / M6
28.05.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.06.2013 Puudused kõrvaldatud
31.05.2013
PDF
M 40014371 / 9
20.06.2011
Muutmiskanne Jõustunud
20.06.2011
PDF
M 40014371 / M5
23.05.2011
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 05.12.2011 Jõustunud
03.06.2011
PDF
M 40014371 / 8
17.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
17.06.2010
PDF
M 40014371 / M4
03.06.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.09.2010 Jõustunud
03.06.2010
PDF
M 14371 / 7
15.06.2009
Muutmiskanne Jõustunud
15.06.2009
PDF
M 14371 / 6
16.01.2008
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2008
PDF
M 14371 / 5
14.11.2007
Muutmiskanne Jõustunud
14.11.2007
PDF
M 14371 / 4
05.01.2007
Muutmiskanne Jõustunud
05.01.2007
PDF
M 14371 / M3
23.11.2005
Lõivu tagastamise määrus Jõustunud PDF
M 14371 / 3
23.11.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 14371 / M2
15.09.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud PDF
M 14371 / 2
18.03.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 14371
10.12.2002
Esmakanne Jõustunud PDF
M 14371 / M1
06.11.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 05.03.2003 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes